شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی hatsan 125 gas spring - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=82)
+---- موضوع: معرفی hatsan 125 gas spring (/showthread.php?tid=1807)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: معرفی hatsan 125 gas spring - rohamtabatabaey - 2014-07-02 12:35 AM

سلام فقط یه سوال دیگه این ریل دوربین چه تاثیری داره و اینکه تو ایران هم این بند و دو پایه روی تفنگ اسنایپر هست یا نه طبق معمول ممنون

RE: معرفی hatsan 125 gas spring - royall - 2014-07-02 12:41 AM

این ریل دوربین ظاهر تفنگ رو قشنگ میکنه و در عمل با سایر ریل دوربین ها تفاوتی نداره !
دوپایه ای هم که شما میفرمایید،در ایران موجوده و قیمتی هم نداره.چون تمام پلاستیکه و بی کیفیت !

RE: معرفی hatsan 125 gas spring - emino - 2014-07-02 01:50 AM

(2014-07-02 12:35 AM)rohamtabatabaey نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام فقط یه سوال دیگه این ریل دوربین چه تاثیری داره و اینکه تو ایران هم این بند و دو پایه روی تفنگ اسنایپر هست یا نه طبق معمول ممنون

بله دو پایه و بند هم روش هستKhansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (8)
Khansariha (256)

RE: معرفی hatsan 125 gas spring - sasanfitness - 2014-07-05 07:31 PM

دوستان من میخوام این تفنگ بخرم فقط روی موضوع دقت شک دارم و اینکه آیا اصلا قطعاتش پیدا میشه در صورت خرابی یا نه؟

RE: معرفی hatsan 125 gas spring - emino - 2014-07-06 06:56 PM

(2014-07-05 07:31 PM)sasanfitness نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من میخوام این تفنگ بخرم فقط روی موضوع دقت شک دارم و اینکه آیا اصلا قطعاتش پیدا میشه در صورت خرابی یا نه؟

دقتشو تو اولین صفحه تاپیک دیدی و من مدل اسنایپرو دارم و از دقتش راضی هستم و در صورت خرابی به نمایندگی میبریدش و سیستم این یه چیزی مثل بنجامین trail np هست و تا حالا از هیچ کدام از این سلاح ها خرابی گزارش نشدهKhansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (8)
Khansariha (256)

RE: معرفی hatsan 125 gas spring - صادق قرنجیکی - 2014-07-07 07:50 AM

نقل قول :دقتشو تو اولین صفحه تاپیک دیدی و من مدل اسنایپرو دارم و از دقتش راضی هستم
دوست عزیز ، اون گروپ رو آقای آزادیان زحمتش رو کشیده بودند و البته بدون دوربین! بهتر نیست شما که استفاده کننده این محصول هاتسان هستید یک گروپ در فواصل استاندارد گروپ مثل 15 ، 20 و 25 متری با این سلاح تهیه کنید و اینجا به اشتراک بگذارید.
دوستان دقت داشته باشند وقتی از یک سلاح تعریف و تمجید و توصیه به خرید می کنید همراه با مستند باشه به خصوص وقتی خودتون یوزر سلاح هستید . به غیر گروپ آقای آزادیان من گروپ دیگه ای بین دوستان انجمن از این سلاح ندیدم (البته چون محصول جدیدی هستش و استفاده کننده کمتری داره طبیعیه)
نقل قول :در صورت خرابی به نمایندگی میبریدش ...
عموما پشتیبانی و گارانتی نماینده هاتسان در ایران زیاد قابل اعتماد نیست (با توجه به تجربه دوستان در سال های گذشته) ولی امیدوارم رویه کاری ایشان عوض شده باشه و دوستان استفاده کننده محصولات هاستان بتونند از خدمات اعلام شده بهره مند شوند.
نقل قول :و تا حالا از هیچ کدام از این سلاح ها خرابی گزارش نشده
با توجه به ورود اخیر این محصول نمی توان به این زودی در مورد آن نظر داد و البته نمی دونم آمار نبودن گزارش خرابی رو شما از کدام منبع ذکر کردید!Khansariha (226)

RE: معرفی hatsan 125 gas spring - sasanfitness - 2014-07-07 10:22 AM

بله کاملا صحیح فرمودین

اون گروپ اول که اصلا دقت نداشت

RE: معرفی hatsan 125 gas spring - emino - 2014-07-07 03:28 PM

(2014-07-07 07:50 AM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول :دقتشو تو اولین صفحه تاپیک دیدی و من مدل اسنایپرو دارم و از دقتش راضی هستم
دوست عزیز ، اون گروپ رو آقای آزادیان زحمتش رو کشیده بودند و البته بدون دوربین! بهتر نیست شما که استفاده کننده این محصول هاتسان هستید یک گروپ در فواصل استاندارد گروپ مثل 15 ، 20 و 25 متری با این سلاح تهیه کنید و اینجا به اشتراک بگذارید.
دوستان دقت داشته باشند وقتی از یک سلاح تعریف و تمجید و توصیه به خرید می کنید همراه با مستند باشه به خصوص وقتی خودتون یوزر سلاح هستید . به غیر گروپ آقای آزادیان من گروپ دیگه ای بین دوستان انجمن از این سلاح ندیدم (البته چون محصول جدیدی هستش و استفاده کننده کمتری داره طبیعیه)
نقل قول :در صورت خرابی به نمایندگی میبریدش ...
عموما پشتیبانی و گارانتی نماینده هاتسان در ایران زیاد قابل اعتماد نیست (با توجه به تجربه دوستان در سال های گذشته) ولی امیدوارم رویه کاری ایشان عوض شده باشه و دوستان استفاده کننده محصولات هاستان بتونند از خدمات اعلام شده بهره مند شوند.
نقل قول :و تا حالا از هیچ کدام از این سلاح ها خرابی گزارش نشده
با توجه به ورود اخیر این محصول نمی توان به این زودی در مورد آن نظر داد و البته نمی دونم آمار نبودن گزارش خرابی رو شما از کدام منبع ذکر کردید!Khansariha (226)

درسته چشم حتما و منظور من سیستم نیتروپیستونش بود که تا حالا برای هیچ تفنگی گزارش نشدهKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
بازم چشم سالار پرچمت بالاKhansariha (256)
Khansariha (256)
(2014-07-07 10:22 AM)sasanfitness نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله کاملا صحیح فرمودین

اون گروپ اول که اصلا دقت نداشت

دوست عزیز شما نگاه گروپ سوم کن تازه با مگسک و بدون دوربینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
Khansariha (256)
(2014-07-07 10:26 AM)MAX نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقایemino ظاهرا در این انجمن فقط شما این مدل را دارید.لطفا یک گروپ در فاصله ی بالای20متر بگیرید تا ببینم نصبت به قبلا چقدر تغییر کرده.
پیشاپیش ممنون از گروپتون.Khansariha (256)

چشم اینجا تو تهران امکانشو ندارم ولی برای عید فطر میرم شهرستان سعی میکنم اون موقع ها بزارمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
Khansariha (256)

RE: معرفی hatsan 125 gas spring - sasanfitness - 2014-07-15 12:19 AM

کسی میدونه این تفنگ از کجا میشه خرید؟ من تو مشهد پیدا نکردم

تل از فروشنده تفنگ کسی داره؟

RE: معرفی hatsan 125 gas spring - tinger - 2014-07-15 10:10 AM

(2014-07-05 07:31 PM)sasanfitness نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این تفنگ چیزی نداره که در صورت خراب شدن نشه درستش کرد یا گیرنیاد و مثل وایرخ 90 در صورت نشت یا خالی شدن به راحتی قابل شارز مجدد یا افزلیش فشار هست. لول فنر و فنرهم نداره که بخوتد خراب بشه فقط میمونه "واشرپیستون" که مهمترین قسمت این تفنگ از برخی جهات هست که اونم کلا باید عوض بشه.
دوستانی که واشرهای مدلهای هاتسان رو دارن اگه میتونن برای من بفرستن تا با بهترین پلی اورتان آلمانی و بهترین کیفیت بتراشم تا دوستان برای همیشه خیالشون از واشرپیستون برای تفنگهای فنری و نیترو هاتسان راحت بشه.