شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی hatsan 125 gas spring - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=82)
+---- موضوع: معرفی hatsan 125 gas spring (/showthread.php?tid=1807)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: معرفی hatsan 125 gas spring - amn - 2021-10-23 04:46 PM

(2016-01-29 08:35 PM)fkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.Khansariha (48)
نظرتون راجب رنجر 125 ورتکس چیه؟
از لحاظ قدرت و دقت و کیفت؟
با تشکرKhansariha (8)

سلام خدمت اقای fkh
اسلحه خوبیه به نسبت.
هم اینکه جک نیترو داره که خیلی از فنر بهتره از نظر دقت ؛ میشه گفت دقتش متوسط هست و کیفیتش هم در حد قابل قبولی هست.
ام فعلا متاسفانه موجود نیست جایی.
فقط کمی سنگینه ؛ ( خودم تست کردم ؛ )
(2017-09-11 05:35 PM)vnus نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من تازه به سایت اضافه شدم وخیلی اطلاعات خوبی دستگیرم شد .فقط یه سوال داشتم واون اینکه من یه هاتسان ۱۴۵۰ که ۴۰ ژول قدرت داره و لگد زیادی هم داره دارم .خواستم بفرمایید که چه دوربینی براش مناسبه که خراب هم نشه .ممنونم

سلام.
اول از همه حضورتون به این انجمن رو خیر مقدم عرض می کنم.
اسلحه ای که دارید قاتل دوربینه و همینجور یه استاد بزرگوار اقای in1 گفتن با دوربین سازگار نیست.
پس توقع نداشته باشید دوربین روش زیاد دوام بیاره.
اما دوربین های اسنایپر و گامو های ارم حک قدیمی و در ابعاد ۳ -۹ × ۴۰ و ۴ × ۳۲ چند صباحی کار خواهند کرد. اما اونا هم محکوم به فنا هستن.
کلا ۴۰ ژول قدرت برای فنرپیستون خیلی زیاده ؛ نهایت ۳۰ ژول باید باشن.
بهتون پیشنهاد میکنم فنر تفنگتون رو تعویض کنید و فنر ضعیف تری روش قرار بدید هم به نفع دوربینه و هم به نفع اسلحه.
اما سوالی داشتید لطفا در تاپیک مربوط به خودش ارسال کنید چون اینجا تاپیک هاتسان ۱۲۵ هست.
موفق باشید فعلا خداحافظ.
آعاااا این ارسال مال سال ۲۰۱۷ بود من الان دیدمش خخخ.