شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی hatsan 125 gas spring - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=82)
+---- موضوع: معرفی hatsan 125 gas spring (/showthread.php?tid=1807)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: معرفی hatsan 125 gas spring - andytanha - 2015-06-11 11:19 AM

(2015-06-11 08:43 AM)mohsen.66 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
در مورد سلا ح های نیترو پیستون می خواستم بدونم به علت نبود لرزش های خاص در هنگام شلیک که در فنری ها وجود داره آیا میشه از همون شلیک اول دوربین رو روی سلاح تعبیه کرد؟

سلام
چون تو تفنگ های نیترو قدرت و لگد در شلیک اول و اخری یکی هست بله میشه دربین بست لگدشم از قنری کمتره /

RE: معرفی hatsan 125 gas spring - djmetal666 - 2015-07-18 01:56 PM

سلام لطفا راهنمایی بفرمایید.
این تفنگ بهتر است یا مارک گامو مدل نیترو پیستونش فکر کنم فیوژن باشه؟ هم از لحاظ دقت و هم قدت؟ راستی قیمتشونم اگر بگید ممنون میشم؟ منصف ترین مغازه در مشهد برای خرید این تفنگ.

RE: معرفی hatsan 125 gas spring - key - 2015-07-18 04:03 PM

(2015-07-18 01:56 PM)djmetal666 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این تفنگ بهتر است یا مارک گامو مدل نیترو پیستونش فکر کنم فیوژن باشه؟ هم از لحاظ دقت و هم قدت؟ راستی قیمتشونم اگر بگید ممنون میشم؟ منصف ترین مغازه در مشهد برای خرید این تفنگ.
مدل ورتکس ۱۲۵ از لحاظ دقت وضعیت بهتری نسبت به مدل ۱۲۵ فنری داره ولی باز هم باید از ساچمه سنگین استفاده کنید. در کل خیلی روی این مدل نظر مساعد وجود نداره ولی کاربرانی هم هستند که از دقتش راضی هستند. شخصا با ۱۲۵فنری شلیک کردم که لگدش واقعا سنگینه. گآمو هو مدل های نیرو پیستونش با نام IGT توی بازار توزیع میشه که همشون عملکرد یکسانی دارند و تفاوتی از لحاظ قدرت ندارند. گاموIGT رو شنیدم ۲۵ ژول قدرت داره ولی توی کاتالوگ همون ۱۰۰۰ fps معروف که معادل ۱۸ تا ۲۰ ژول میشه قید شده. شما به نظرم آگه با هر دو مدل شلیک کنی بهتر میتونی تصمیم بگیری. اگه همون ۲۰ ژول کار شما رو راه میندازه گامو بگیر ولی اگه خیلی اهل قدرت و تخریب هستید ۱۲۵ ورتکس بگیر ولی باید قلقش رو دستت بیاری تا ازش لذت ببری

RE: معرفی hatsan 125 gas spring - rezakabk - 2015-07-18 06:59 PM

(2015-07-18 01:56 PM)djmetal666 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
من پیشنهاد میکنم مدلهای ای جی تی گامو رو انتخاب کنید،هم سبک و خوش دسته هم دقتش بهتره هم صداش کمتره و قدرتشم به نظرم واسه شکار خوبه

RE: معرفی hatsan 125 gas spring - emino - 2015-07-21 02:26 PM

دوست من اسنایپر ورتکسو بگیر با صاعقه ۲۵ حلشو ببر قدرت و دقت بالا میده بهت حرف نداره ولی واشر عوض کن...

RE: معرفی hatsan 125 gas spring - djmetal666 - 2015-07-23 10:29 PM

تشکر دوستان عزیز راستش به نظر من هم گامو خیلی دقیق تره اما در مورد مدل ای جی تی شنیدم اگر خراب بشه نیتروش درست بشو نیست اما هاتسان قابل تنظیم تره! لطفا توضیح دهید که درست متوجه شدم؟!

RE: معرفی hatsan 125 gas spring - djmetal666 - 2015-07-27 12:17 AM

سلام
دوستان اگر مقدار هوای داخل سیلندرو از مثلا 135 بار به 130 یا 125 بار برسدنیم بازم این تفنگ با ساچمه مثل پرومگنوم پرت میزنه از دوستان که این تفنگ دارن میپرسم که امتهان کردن؟ چون دقت واسه تفنگ خیلی مهمه و اگر چند ژول کم بشه و در عوض دقت بالا بره این تفنگ عالی میشه!

RE: معرفی hatsan 125 gas spring - emino - 2015-07-28 10:40 AM

(2015-07-27 12:17 AM)djmetal666 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان اگر مقدار هوای داخل سیلندرو از مثلا 135 بار به 130 یا 125 بار برسدنیم بازم این تفنگ با ساچمه مثل پرومگنوم پرت میزنه از دوستان که این تفنگ دارن میپرسم که امتهان کردن؟ چون دقت واسه تفنگ خیلی مهمه و اگر چند ژول کم بشه و در عوض دقت بالا بره این تفنگ عالی میشه!

دوست عزیز تقریبا با ساچمه پرو مگنوم همه ی تفنگ ها پرت میزنن چون این جدیداش خیلی بی کیفیت من به شما ts 22 رو توصیه میکنم و خودم ازش استفاده میکنم ولی جدیدا این ساچمه کم شده انگار تخمشو ملخ خورده و از صاعقه ٢۵ استفاده میکنم هم قدرت زیادی داره هم دقت بالا و فشار جک هم کم نمیشه حالا این تجربیات من بود اهان راستی ساچمه های رنجر مدل مارشال ١٨ گرین و دراگون که فک کنم ٢٢ گرین برا این تفنگ عالیه...
سوالی بود در خدمتیم...Khansariha (256)
(2015-07-23 10:29 PM)djmetal666 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تشکر دوستان عزیز راستش به نظر من هم گامو خیلی دقیق تره اما در مورد مدل ای جی تی شنیدم اگر خراب بشه نیتروش درست بشو نیست اما هاتسان قابل تنظیم تره! لطفا توضیح دهید که درست متوجه شدم؟!

نه خیلی از گامو ها دقیق نیستن به جرات میتونم بگم این مدل با ساچمه سنگین از گامو بلک نایت دقیق تره و اینو تست های زیادی کردم چون هردو رو دارم حالا دقت دیگه تفنگامم تست میکنم باهاش فعلا شرایطشو ندارم تو تهران...

RE: معرفی hatsan 125 gas spring - garshasb - 2015-07-28 10:56 AM

دوست خوب اسنایپر ۱۲۵ ورتکس در حالت عادی ۳۴ ژول قدرت داره و با بالا بردن فشار به بالایه ۴۰ ژول میرسه،
یه زمانی جناب مدیر اقا میلاد۱۲۳ با ۱۲۵ ورتکس حریف میطلبید و واسه مسابقه میخواست اماده شه که ریل دوربین نرسید،
نظر من اگه دقت زیاد میخواهی هیچ کدوم اگه قدرت میخواهی ۱۲۵ مثله pcp و ۷۰ تا ۸۰ درصد در حاله معمول قویتر از igt گامو هست،
سیستم نیترو الان هننوز کامل نیومده و فقط برند هاتسان جک نیترو تعمیر و تعویض داره و قابله شارژه، بنجامین نیترو داشتم اصلا قابله شارژ تو ایران نیست،Khansariha (8)

RE: معرفی hatsan 125 gas spring - rezahoseiny - 2015-12-08 02:37 PM

سلام، از دوستان با تجربه کسی میدونه که واشر پیستون چه مدلی از دیانا مشابه ۱۲۵ ورتکس هست؟
یعنی من میتونم واشر مگنوم ۳۵۰ رو روی ۱۲۵ سوار کنم؟ چون پکینگ تراش در دسترسم نیست میپرسم