شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سری نیترو پیستون دیانا Diana 340N-TEC - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: سایر محصولات و تجهیزات (/forumdisplay.php?fid=72)
+---- موضوع: معرفی سری نیترو پیستون دیانا Diana 340N-TEC (/showthread.php?tid=1804)

صفحه ها: 1 2 3

معرفی سری نیترو پیستون دیانا Diana 340N-TEC - kingmkh - 2014-02-24 03:59 PM

با اجازه اساتید

بالاخره دیانا هم به محصولاتش مدل نیترو پیستون اضافه کرد توانش مابین سری استاندارد 20 ژول و مگنوم ها هست و بسیار زیبا طراحی شده در 5 طرح متفاوت

[تصویر: 30680429484660050436.jpg]
مدل کلاسیک

[تصویر: 92987025411417261890.jpg]

مدل لوکس

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مدل پریمیوم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

2 مدل کلاسیک و لوکس نمونه کامپکت هم دارند

RE: معرفی سری نیترو پیستون دیانا Diana 340N-TEC - hoossein - 2014-02-24 05:53 PM

پس بلاخره پای دیانا هم به محصولات نیترو پیستون باز شد
من فکر می کنم محصولات نیترو پیستون ورژن بهتری از فنری ها هستش چون نه ضعیف شدن فنر و شکستن فنر را داریم و نه اصطحلاک بالا
من خودم گامو هانتر ای جی تی دارم که از همین محصولات نیترو هستش و کاملا" هم راضی هستم ازش
و این مدل های که دیانا زده واقعا" زیبا هستن جاشون واقعا" پشت ویترین مغازه ها خالی بود امیدوارم که هر چه زودتر پاشون به ایران باز بشه

RE: معرفی سری نیترو پیستون دیانا Diana 340N-TEC - MAZ - 2014-02-24 06:00 PM

(2014-02-24 05:53 PM)hoossein نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پس بلاخره پای دیانا هم به محصولات نیترو پیستون باز شد
من فکر می کنم محصولات نیترو پیستون ورژن بهتری از فنری ها هستش چون نه ضعیف شدن فنر و شکستن فنر را داریم و نه اصطحلاک بالا
من خودم گامو هانتر ای جی تی دارم که از همین محصولات نیترو هستش و کاملا" هم راضی هستم ازش
و این مدل های که دیانا زده واقعا" زیبا هستن جاشون واقعا" پشت ویترین مغازه ها خالی بود امیدوارم که هر چه زودتر پاشون به ایران باز بشه

به این زودیا به ایران نمیرسه توی توضیحش نوشته تازه از May2014 حدودا 3ماه دیگه توزیعش شروعش شروع میشه

RE: معرفی سری نیترو پیستون دیانا Diana 340N-TEC - Vicxtor - 2014-02-24 06:25 PM

ممنون از دوست خوبمون بابت ایجاد این تاپیک خوب... Khansariha (8)
من خودم به شخصه اطلاعی در این مورد نداشتم...
امیدوارم وقتی به ایران بیاد قیمت معقولی داشته باشه که اگه اینطور شد من حتما یه کالیبر ۴.۵ اش رو میگیرم (البته یه یکمی هم برام سنگینه... خخخخ)
Khansariha (8)

RE: معرفی سری نیترو پیستون دیانا Diana 340N-TEC - Vicxtor - 2014-02-24 08:04 PM

این هم یک ریویوی کوتاه از سری جدید نیترو تک دیانا :

مدل 340N-TEC Premium :

[تصویر: 13932594011.jpg]

طول کلی سلاح : ۱۱۶ سانتی متر
طول لوله : ۴۹ سانتی متر
وزن : ۳.۶ کیلوگرم

مدل 340N-TEC Classic :

[تصویر: 13932594012.jpg]

وزن : ۳.۹ کیلوگرم

مدل 340N-TEC Classic Compact :

[تصویر: 13932594013.jpg]

طول کلی سلاح : ۱۰۶ سانتی متر
طول لوله : ۳۹ سانتی متر
وزن : ۳.۸ کیلوگرم

مدل 340N-TEC Luxus Pro :

[تصویر: 13932594014.jpg]

وزن : ۳.۹ کیلوگرم

مدل 340N-TEC Luxus Pro Compact :

[تصویر: 13932594015.jpg]

طول کلی سلاح : ۱۰۶ سانتی متر
طول لوله : ۳۹ سانتی متر
وزن : ۳.۸ کیلوگرم

(البته در مورد قدرت دهانه ی مازل این سلاح ها فعلا نمیشه نظر قطعی داد و باید تست بشن اما با این حال فکر میکنم نزدیک به لوله ثابت های مگنوم دیانا مثل ۴۶۰ و ۵۲ باشن با ۳ تا ۴ ژول کمتر)

[نکته ی قابل توجه در مدل های لوکس ماشه ی طلایی هست که تا کنون تنها در مدل های آنیورساری دیانا ۳۴ دیده شده بود...]

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی سری نیترو پیستون دیانا Diana 340N-TEC - DAGGER - 2014-02-24 11:07 PM

با تجارب صنعتي و تدبيري كه كمپاني ديانا داره و تاخيري كه نسبت به ساير برند ها در عرضه مدل نيتروپيستون بخرج داده حتما از آناليز نكات قوت و ضعف اونها در طراحي و بهسازي محصولش استفاده كرده و گمان ميكنم راضي كننده خواهد بود
چيزي كه من دارم روش فكر ميكنم قيمتشه و با اين بازار گرمي كه ديانا كرده نبايد زياد رو قيمتش حساب باز كرد چون ممكنه در بدو ورود در حد يه pcp قيمت داشته باشه ولي بايد ديد كه به نسبت ساير مزاياش چه توازني داره و تا چه حد مشتري جذب ميكنه
من كه با اشتياق فراوان منتظر بررسي سيستم ماشه اش هستم چون يكي از نكاتي كه كار ديانا رو براي توليد محصول نيتروپيستون سخت كرده بود استفاده از سيستم شافت دار براي پيستون و ماشه بوده كه يحتملآ در اين مورد دچار تحول شده

RE: معرفی سری نیترو پیستون دیانا Diana 340N-TEC - Saeed.black ops - 2014-07-06 02:51 PM

اینم به ویدیو ازش :Khansariha (8)

RE: معرفی سری نیترو پیستون دیانا Diana 340N-TEC - andytanha - 2014-08-20 12:15 PM

سلام
دوستان میدونند این مدل به بازار امده یا نه؟

RE: معرفی سری نیترو پیستون دیانا Diana 340N-TEC - andytanha - 2014-08-21 06:51 AM

(2014-08-20 12:15 PM)andytanha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

up......

RE: معرفی سری نیترو پیستون دیانا Diana 340N-TEC - Vicxtor - 2014-08-21 12:25 PM

(2014-08-21 06:51 AM)andytanha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-08-20 12:15 PM)andytanha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

up......

به بازار ایران که مطمئنا وارد نشده هنوز... Khansariha (8)