شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بچ تهرون - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بچ تهرون (/showthread.php?tid=1803)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - صادق قرنجیکی - 2014-05-08 08:30 AM

دوست عزیز :
[تصویر: 13600860651.jpg]

می تونی از فردوسی تهیه کنید؟ عکس بالا از تایپیک دیانا 52 همین انجمن برداشتم . دوستان برای یدک از پلی آمید نتیجه بهتری گرفته اند. در رابطه با تفاوت این واشر در دیانا 460 و 52 یه جستجوی کوچیک کردم و چیزی پیدا نکردم. دوستانی که در تهران خرید داشته اند می تونند کمک کنند؟
به اسم Breech seal شناخته میشه و واشر سه گل خودمون .
در ضمن سئوالتون رو در تایپیک مربوطه مطرح کرده بودید. ؟! منتظر پاسخ اساتید باشید ان شا ا... قبل رفتنتون بتونید تهیه کنید

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - emperatoor - 2014-05-08 09:18 AM

مرسی دوست عزیز از راهنماییتون
اتفاقا خودم هم همین پست رو پیدا کردم و اندازه های واشر تخت رو به دست آوردم ولی دوستان گفتن که نوع گود بهتره، و منظورم از این پست این بود که شاید دوستان بتونن یا اندازه های واشر گود رو دقیق بهم بدن یا خود واشر گود اصل رو داشته باشن و ازشون تحویل بگیرم و ببرم ناظم الاطبا که از روش بسازن.
در ضمن با مطرح کردن تو تاپیک مربوطه و با مطالعه تاپیک های مرتبط تقریبا به این رسیدم که تفاوتی بین واشر 52 و460 نیست، غیر از یکی از کاربرا که گفت اندازه شون کمی متفاوت هست.
باز هم ممنون Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - emperatoor - 2014-05-22 01:52 PM

سلام دوستان تهرانی Khansariha (8)
اگه کسی میدونه کجا تو تهرون ماشین حساب تعمیر میکنن، لطفا راهنمایی کنه.
مرسی

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - mostafab - 2014-05-22 03:30 PM

(2014-05-22 01:52 PM)emperatoor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان تهرانی Khansariha (8)
اگه کسی میدونه کجا تو تهرون ماشین حساب تعمیر میکنن، لطفا راهنمایی کنه.
مرسی
یه زمانی حوالی خیابون سمیه زیاد بودن. فک کنم تقاطع سمیه با ویلا و اونورا بود

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - emperatoor - 2014-05-25 03:15 PM

سلام
از دوستان تهرانی کسی میدونه دقیقا کجا ماشین حساب تعمیر میکنن؟
یه ماشین حساب اچ پی مدل G38 دارم که اینجا نشون تعمیر کار دادم گفت واسه تعمیرش نیاز به دفترچه دارم که من نداشتم. احیانا کسی دفترچه ی این مدل رو نداره؟
Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - esibig - 2014-05-25 04:04 PM

سلام

[تصویر: 800px-Calculatorhp38g.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - emperatoor - 2014-05-25 06:51 PM

مرسی دوست عزیز Khansariha (8) دقیقا همین ماشین حسابه
حالا این اطلاعات دقیقا مربوط به همین مدله؟

کلا ماشین حساب به درد بخوریه یا نه؟ نمیدونی حدودا چند قیمته؟

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - esibig - 2014-05-25 08:20 PM

سلام.بله مال همینه ولی از قیمت خبری ندارم

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - Ali - 2014-05-28 01:33 AM

سلام به تهرونیای عزیز،
عزیزان من یک صبح تا شب تهران میام با خانواده،زیادم تهرانو بلد نیستم،بیشتر از پنجاه بار اومدم تهران اما همیشه فقط مسیر ترمینال جنوب تا استادیوم ازادی رو بلد بودم Khansariha (48) دنبال یه جایی میگردم که لباس ارزون و شیک و مارک داشته باشن نه اینکه فقط قیمتهاشون نجومی باشه،ترجیحا اسپرت.حالا کجارو پیشنهاد میکنید؟Khansariha (8)
لطفا ادرس دقیق بدید و اینکه با مترو چطوری میشه رفت :) مرسی

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - esibig - 2014-05-28 10:52 AM

سلام..چهارراه استانبول هم بازار کویتی های فردوسی تنوع زیادی داره همچنین ساختمون پلاسکو ولی کویتی ها قیمت هاش بیشتره.بازار سنتی قیمتهاش خوبه فقط بورس نیست و تنوعش به اونجا ها نمیرسه