شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بچ تهرون - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بچ تهرون (/showthread.php?tid=1803)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - drivyyy - 2014-03-18 10:26 PM

وا... من دل نیومد این بالون ها رو بزنم با اینکه چند موقعیت عالی شات داشتم بازم دلم نیومد Khansariha (256)

التبه قابل ذکر هست شلیک در مناطق مسکونی یک مقدار خطر ناکه ساچمه منحنی می ره ممکنه به کسی یا چیزی بخوره

دوستان یک مقدار رعایت کنن و برن همون سیگارت و کپسولی بندازن زیر پای ملت ؟!! Khansariha (214)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - zebra - 2014-03-18 10:35 PM

خوش ب حال دوستان که چندتا زدند اما من هم یه دونه زدم... گرچه سقوط نکرد !!! همین چند دقیقه پیش بود داشتم میگفتم ای بابا تو این چهار شنبه سوری هم قسمت ما نشد هیچی حال کنیم که یه هو دیدم یه بالون از وسط کوچه پشتی بلند شد .... منو بکی Khansariha (290) .... مثه شزم پریدم تفنگ رو اوردم و از اونجایی که همیشه خشاب پر نگه میدارم خشاب رو انداختم و گلن رو کشیدم و تا اومدم به خودم بجنبم دیدم بالون رفته رو طرفای 70 متری... خلاصه 3 تا تیر بهش زدم... دیدم شرو کرده داره دوره خودش میچرخه Khansariha (214) اما متاسفانه سقوط نکرد ... Khansariha (226)
البته همچنان منتظرم تا یکی دیگه تیک اف کنه و ما هوا زنی کنیم Khansariha (256)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - صادق قرنجیکی - 2014-03-19 10:08 AM

می بینم بر و بچ تهرون رفتند تو کار بالون زنی ، بابا مراعات کنین و احتیاط !!! یه موقع تو خبرها نشنویم دوستانی به علت شلیک با سلاح های نیمه خودکار بادی (خخخ) در محیط شهری بازداشت شدند Khansariha (219) !!!
ما هم به علت مشکلات اینترنتی یه چند روزی از دسترسی به شبکه محروم بودیم !! در کل این پست برای تشکر از دوستان و اساتید که این اول هفته حسابی مزاحمشون شدم می باشد.
علی آقا ، حمید عزیز ، سعید آریا ، آقا سهیل ، آقا سعید و همینطور آقا رضا که شد همه شون رو ملاقات کنیم. سال خوش و پربرکتی رو براتون آرزو می کنم Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - margan - 2014-03-19 06:08 PM

سلام به همگی دوستان عزیز Khansariha (8)
آرزو دارم نوروزی که پیش رو دارید, آغاز روزایی باشد که آرزو دارید….
پیشاپیش سال نو را تبریک عرض میکنم Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - zaf - 2014-03-19 07:17 PM

سلام به همه دوستان گلم انشا الله در پناه خدای مهربون سال نو سالی پر از سلامتی شادی جیب پر پول ارامش صحت جسم و روح باشه برای خودتون و خانوادهای خوبتون
الهی به حق لطف و رحمت بخششت تو همین اخرین روزای سال انشا الله ...ظهورحضرت مهدی (عج)...رو هرچه زودتر شاهد باشیم الهی تمام مریض هارو به حق بزرگیت جامع عافیت بپوشون الهی کشورمون رو از گزند دشمناش محفوظ بدارو تمام جون ها عاقبت به خیر شن (امین یا رب العالمین)

اقا صادق خیلی خوشحال شدم از نزدیک زیارتتون کرد انشا الله بازم ببینیمتونKhansariha (8)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - GHORBANII - 2014-03-20 01:08 AM

دوستان گرامی بنده به عنوان یک شهر ری ایا جزو تهران محسوب میشم ؟ هر چند که الان ساکن کرجم Khansariha (8)
خواستم یک شکار که به فصلی هم مربوط نمیشود خدمتتون معرفی کنم اون هم شکار موش در جوبها از توی ماشین اون هم نیمه شبه Khansariha (214)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - masih.hunter - 2014-03-20 01:09 AM

سلام و درود.
پیشاپیش سال نو رو تبریک عرض میکنم.Khansariha (8)
دوستان انشاالله بشه درایام نوروز زحمت میدیم یک قراری با هم بگذاریم و دور هم جمع بشیم.:khansariha (8)
به امید دیدار دوستان.

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - kingzax - 2014-03-20 10:45 AM

(2014-03-20 01:08 AM)GHORBANII نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان گرامی بنده به عنوان یک شهر ری ایا جزو تهران محسوب میشم ؟ هر چند که الان ساکن کرجم Khansariha (8)
خواستم یک شکار که به فصلی هم مربوط نمیشود خدمتتون معرفی کنم اون هم شکار موش در جوبها از توی ماشین اون هم نیمه شبه Khansariha (214)

سلام دوست عزیز
شهر ری که از شهر های بسیار قدیمی استان تهران هست الانم که به این ابر شهر چسبیده و یجورایی از محلات بنام تهران شده

ولی در مورد شکار موش در جوبها
من 3 سال پیش در بخش ورزش شهرداری یکی از مناطق تهران بودم و پرسیدم که چرا شهرداری با این کار مخالف هست و گفتن که کشتن موشها با تیر ضررش بیشتر هست. جون باعث فساد و پخش عفونت در محیط میشه و سمی که خودشون استفاده میکنن باعث خشک شدن بدن موشها میشه و جسدشون فاسد نمی شه
من از این سم در سوله باغمون استفاده میکردم و خیلی عالی بود
مثل این بود که موش تاکسیدرمی شده باشه. راست و دروغش پای خودشون میگفتن مقداری سیانورداخلش هست

ای کاش محلی بود که میشد همه دوستان با خیال راحت جمع بشن و تیر اندازی کنن و ما هم بتونیم از نزدیک باهاشون آشنا بشیم

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - kooshan - 2014-03-20 10:56 AM

کسی میدونه دقیقا ساعت چند سال تحویل میشه؟؟؟؟؟؟/؟
Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - kingzax - 2014-03-20 10:59 AM

(2014-03-20 10:56 AM)kooshan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی میدونه دقیقا ساعت چند سال تحویل میشه؟؟؟؟؟؟/؟

ساعت ۲۰:۲۷:۰۷
هشت و بیست هفت دقیقه و هفت ثانیه شب