شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بچ تهرون - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بچ تهرون (/showthread.php?tid=1803)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - siavashpayam - 2017-01-05 06:35 PM

(2016-07-17 05:19 PM)hamsangar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر و بچ تهرون
آقا ما یه مشکلی برامون پیش اومده نیازمند کمک هستیم
کسی هست کپسول و کیت شارژ هاتسان داشته باشه ما مزاحمش بشیم
چند روز پیش حین کارکردن با تلنبه به مشکل برخوردیم و نشد تلنبه بزنیم
اول فکر کردیم مشکل تلنبه هست اما تلنبه تا به مخزن وصل میشه و چندتا باد میزنیم و میره زیر بار، قفل میشه
گویا مخزن مسدود شده ،میخواستم با کپسول هم امتحان کنم که اگه با کپسول هم باد نشد
ببینم باید چه خاکی بریزم سرش!!!!!!!ممنون میشم کمک کنید

مشکل از تفنگت نیست،همون تلنبه مشکل داره،مشکلش هم با یه اورینگ کوچولوی 100 تومنی حل میشه،خودت بازش کن،اگر تلنبه کرال بود میتونستم برات عکس بفرستم ولی هاتسان رو متاسفانه ندارم،شک نکن همون تلنبه است،اون اورینگ پاره شده و به راحتی تعویض میشه و یه دور گریس پایه مس یا روغن سیلیکون بزن و ببند از اولش هم بهتر برات باد میزنه،تلنبه دوستم دوبار و مال خودم یکبار اینجوری شد و تعمیرش کردیم یکبار هم همون اول شده بود که تعویض کردم،نباید تند تند باد بزنی،هرچی آهسته تر باد بزنی بهتره اما این مشکل اجتناب ناپذیره،هر از چندگاهی این اتفاق میفته

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - ROOBAH - 2018-01-11 08:59 PM

سلام خدمت دوستان
برای نصب رگلاتور و تیون تفنگ پی سی پی در تهران به کجا باید مراجعه کرد ؟؟
[تصویر: khansariha%20(8).gif]

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - ROOBAH - 2018-11-10 08:36 PM

سلام دوستان
آدرس و شماره تلفن یه قنداق ساز در تهران رو میخوام که یه قنداق رو رنگ کنه.
سپاس[تصویر: khansariha%20(8).gif]