شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بچ تهرون - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بچ تهرون (/showthread.php?tid=1803)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - mohammadtir - 2014-11-03 12:25 PM

وای چه جای خوبی
اینجا کجاست دوست عزیز؟
بعد شکار هم داره یا فقط سیبل و هدف باید گذاشت؟

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - mhrSB - 2014-11-03 01:43 PM

(2014-11-03 07:45 AM)mohammadtir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیزKhansariha (48)
من از خدااااااامه ی برنامه ای باشه دوستانی که تهران هستن جمع بشیم دور هم ولی خود من به شخصه هر روز سر کارم بغیر از تعطیلات رسمی ولی برخی از جمعه هام سر کارم، بلاخره زندگی خرج داره دوست عزیز ولی تفریح هم نیازه
حلا، اگر برنامه ای ریختین که با دوستان دور هم جمع بشین مارو هم بی خبر نذارین
بتونم حتمااااااااااا" میام
یاحقKhansariha (8)
سلام اقا محمد
منم از خدامه ولی موقعیتش برای منم جور نشده!!! اینقدر نرفتم تیراندازی دیگه الزایمر گرفتمKhansariha (60)
تا همین چند روز پیش فکر میکردم یک ماهه که تیراندازی نرفتم ولی بعدش گفتم نکنه 1 ماه نیمه!!! الان هم که رفتم دنبال تاریخش گشتم متوجه شدم گویا اخرین بار در تاریخ 93/06/07 (یعنی 7 شهریور) تیراندازی رفتم!!!Khansariha (181)Khansariha (181)Khansariha (181)
برای همین دنبالم ببینم دوستان قراری میگذارند و ایا منم میتوانم بیام یا نه!Khansariha (172)
(2014-11-03 10:15 AM)stalker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام محراب قدیم مدیم ها گذشت رفت....جایی سراغ داری برای میتینگ؟
سلام مختار
نه جایی برای این فصل سراغ ندارم.
خودم 2،3 بار همون جایی که چندین بار ادرسش را دادم رفتم.ولی ان جا یکی از مناطق بادخیز تهران محصوب میشه و اگه بخواهد اون جا باد بیاد،ساچمه که صحله باید مواظب باشین اسلحه هامون را باد نبره.Khansariha (226)
(2014-11-03 12:02 PM)esibig نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان اگه خواستید من در خدمتم جای ما جای مناسبیه چند تا از بچه های همین تاپیک امدن اگه دوست داشتید من در خدمتم تو خصوصی پیام بدیدKhansariha (8)
سلام
ممنون،فقط تغریبا کدوم سمت تهران میشه!زمین برای خودتون هست؟برای تیراندازی مشکلی به وجود نمیاد؟
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - mohammadtir - 2014-11-03 02:04 PM

اقا این محلی که دوستمون عکس هاش رو گذاشته کجاست؟ بگو دیگه دوست عزیز

اگه ی وقت قرار مراری گذاشتید بنده رو فراموش نکنید
خوشحال میشم بتونم بیام با دوستان و ازشون ی چیزایی رو یاد بگیرم
Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - esibig - 2014-11-03 03:16 PM

نه دوستان یه جورایی جای شخصی حساب میشه فقط خودم میرم با چند تا از بچه های سایت هم میان جای خوب و ارومیه همه چیز هم پیدا می شه اطراف گاو داری رفیقمه مشگلی هم پیش نمی یاد شکر خدا من 2 سالی میرم اونجا من در خدمتم یا حق فقط باید ماشین ردیف کنید خواستید بیاید با من هماهنگ شیدKhansariha (8)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - esibig - 2014-12-11 02:35 PM

سلام .یادش بخیر یه زمانی اینجا هم شلوغ بود حالا .........Khansariha (8)Khansariha (256)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - mhrSB - 2014-12-11 06:05 PM

دوستان یک مورد جالب(البته جای مناسبی براش سراغ ندارم)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
امروز دقیقا سومین سال گرد عضویت من در این سایت هست.Khansariha (59)Khansariha (59)Khansariha (59)
یادش بخیر،3 سال پیش دنبال ساخت پی سی پی بودم و حقیقتا هم هیچی از تفنگ های پنوماتیکی نمیدانستم.Khansariha (266)
اون موقع تو سایت ذکر علی بودم و نمیدانستم اصلا دنیا دست کیه،با چند شخصی هم انجا اشنا شدم(مثل اقای ازادیان)و منو راهنمایی کردند ولی بازم من نمیدانستم اصلا ولو و ... چه جوری کار میکنه(مثل اب تو هاونگ کوبیدن بود)Khansariha (266)
تا این که بالاخره یک جوان مردی پیدا شد(هنوزم که هنوزه نمیدان چه عزیزی هست تا ازش تشکر بکنم!Khansariha (172))که امد بهم ادرس این سایت را داد و گفت برو این جا بپرس.منم امدم 3 سال پیش عضو شدم و بعدش دیگه اینجا به خاطره مطالب فنی خوب و دوستان خوب تر ماندگار شدیم.Khansariha (256)
خدارا شکر توی این 3 سال با دوستان زیادی اشنا شدم و اطلاعات زیادی هم دریافت کردم و به صورت تخصصی تر به اصلی ترین علاقه و سرگرمیم(یعنی تفنگ و تیراندازی)پرداختم.Khansariha (9)
------------------------------------------------------
برای جشن تولد 3 سالگیم توی سایت میخواستم چند امارم را رند بکنم که بعضی هاش شد و بعضی هاشم نشد.Khansariha (226)
مثلا علاقه مند بود قبل از این که 3 سالم تموم بشه 120 هزار ارسال را لایک بکنم.که شد.Khansariha (219)
خیلی دوست داشتم که 8 ماه انلاین کامل بشم که تا پایان امشب انشاالله میشه.Khansariha (256)
2 مورد دیگه هم بود که یکیش شد و یکیش حدود 200 تا کم داره تا رند بشه.[تصویر: 4.gif]
همه اینا جالب بود ولی ارزش مند ترینشون دوستان درون سایت هستن.فعلا که 170 نفر توی لیستم قرار دارن ولی میدانم این عدد بسیار کمه و اگه از 12,238 اعضا 10 هزارتاشون هم دوست من باشن بازم کمه.Khansariha (226)
در اخر همه اینا کمیت بود،کیفیت را باید دیگران نظر بدن که کاربر خوبی بودم یا نه.Khansariha (172)
برای این که دوستان توی مسابقه گلستان نگفتن چند نفر میان تا من کیک بگیرم(اخه دقیقا روز برگذاری روز تولدم بود)الان هم که امار نمیدن دیگه اقدامی برای تهیه کیک نمیکنم.Khansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)
ایام به کام و تیراندازی های خوب و شادی داشته باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - مهدى١٣٦١ - 2014-12-11 11:07 PM

اقا محراب دمت گرم ، من واقعا برام سوال بود كه شما چرا هرچى پست هست تشكر ميزنى و هميشه انلاين هستى ، واقعا تعجب كرده بودم ، خوب شد خودت دليلش رو گفتى تا تعجب ماهم برطرف شد ، موفق باشى ، تازه اول جوانى هستى و پرانرژى و باانگيزه ، حالا فكرنكين ما پيريم ها ، ولى ٣٣ سال كجا و ١٨ سالگى كجا ، واقعا ادم باور نميكنه چه قدر أروم و بى سرو صدا پير ميشه Khansariha (226)Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - mhrSB - 2014-12-11 11:39 PM

(2014-12-11 11:07 PM)مهدى١٣٦١ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا محراب دمت گرم ، من واقعا برام سوال بود كه شما چرا هرچى پست هست تشكر ميزنى و هميشه انلاين هستى ، واقعا تعجب كرده بودم ، خوب شد خودت دليلش رو گفتى تا تعجب ماهم برطرف شد ، موفق باشى ، تازه اول جوانى هستى و پرانرژى و باانگيزه ، حالا فكرنكين ما پيريم ها ، ولى ٣٣ سال كجا و ١٨ سالگى كجا ، واقعا ادم باور نميكنه چه قدر أروم و بى سرو صدا پير ميشه Khansariha (226)Khansariha (8)
سلام اقا مهدی
البته دلیل اصلی اون تشکر زدن ها و یا انلاین بودن هام برای رند شدن اعدادش نیست.
من بار ها گفتم.من هر ارسالی را که تشکر(به قول معروف لایک)میکنم چند علت داره.Khansariha (256)
1-اگه ارسال بار علمی داره که واقعا برای تشکر هست.
2-اگه برای افرادی هست که تازه عضو شدن،برای روحیه دادن بهشون هست تا بیشتر فعال باشن.
3-اگه طرف دوستم باشه،برای طرف داری ازش و اعلام حمایته.
4-اگه طرف حرفی اشتباه و اسپم بوده و یا توهین بکنه،برای این هست که بهش بگم ارسالت را مشاهده کردما!

اگه از حق نگذریم بعضا شده خودمم ماندم تشکری که میزنم جز کدام مورد محصوب میشهKhansariha (226)ولی خواندم و زدم.
و اما برای انلاین بودن:خودمم ماندم،شاید واقعا یک بد افزار رایانه ای هستم که امده توی سایت و الکی هی انلاینه! البته این احتمال را نمیتوانم بدم.چون چگونه یک بد افزار به اون هیکل گنده من توی رایانه جا میشهKhansariha (266)
من فکر میکردم امشب 8 ماهم بشه ولی انگار ماهش 31 روزه هست!؟ خخخخخ
ولی جدایی از شوخی؛ من بار ها شده گفتم خانه اول من سایت هست و خانه دومم همین خانه خودمون.تا وقتی که دوستانی به خوبی دوستان سایت دارم و تا وقتی که اطلاعاتی به این خوبی وجود داره عمرا دست از این سایت بکشم و برای همین انلاینم.بعضا شده بود در تابستان ها روزانه تا 17،18 ساعت انلاین بودم.البته الان از وقتی که با این سایت اشنا شدم 22% زندگیم را پای رایانه و درون این سایت گذراندم.Khansariha (399)
اره روزگار پس ناجوان مردانه سریع میگذره.Khansariha (172)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - detonator - 2014-12-12 01:08 AM

محراب حرف نداری تو
گلی.... گل
اینا تقدیم به تو:
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

راستی تولدت هم مبارک Khansariha (219)

تاپیک بر و بچ تهرون - cacciatore - 2014-12-12 01:18 PM

(2014-12-11 11:07 PM)مهدى١٣٦١ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا چرا ١ سال سنت رو زياد ميكني ؟ منم مهديم متولد ٦١ )((((؛
آقا نگو اينجوري ما كم كم ٣٠ سال ديگه جوونيم