شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بچ تهرون - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بچ تهرون (/showthread.php?tid=1803)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - shahabjadidi - 2014-10-06 01:06 AM

سلام حمید آقا.واقعا خیلی حالم بد شد پیامت رو دیدم.خدا رحمتشون کنه.خیلی غمه سنگین و بزرگی از دست دادن 2 عزیز با هم.انشاا... خدمت میرسیم.ما رو هم در غم خودتون شریک بدونید حمید آقا.خدا بیامرزه و انشاا... غمه آخرت باشه.اگه کاری از دست بنده حقیر ودیگر اعضاء بر میاد دریغ نمی کنیم

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - dieselpower - 2014-10-06 01:53 AM

(2014-10-06 12:53 AM)hamidhakami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان. متاسفانه تو این یکی دو روز گذشته یه مقدار برام بد اومد. دیروز که شوهر خواهرم فوت کرد و امروز هم برادرم فوت کرد. خیلی سخته. ولی فقط توکل کردم به خدا. شما هم برای شادی روح همه رفتگان دعا کنید.
حمید جون تسلیت عرض میکنم انشا الله که غم اخرت باشه
خیلی خیلی ناراحت شدم واقعا سخت و دردناکه، ما رو هم تو غم خودت شریک بدون
جاشون تو بهشت باشه.

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - esibig - 2014-10-06 02:38 AM

تسلیت واژه کوچکیست در برابر غم بزرگ شمااز خداوند صبر برای شما و خانواده محترم خواهانم امیدوارم که غم آخر زندگیتان باشدحمید جان

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - صادق قرنجیکی - 2014-10-06 07:14 AM

حمید عزیز ، همین دیروز بود که خبر شما رو گرفتیم و باهم صحبت کردیم، چی شد ... چند ساعتی آنلاین نبودم و پست شما رو الان دیدمKhansariha (81)
خداوند رحمتشان کند ، کاری از دستمون بربیاد دریغ نمی کنیم،

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - mhrSB - 2014-10-06 01:27 PM

من یکی که خیلی تعجب کردم.Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
امیدوارم اون عزیزان جای خوبی داشته باشند و خداوند به اقا حمیدمون هم صبر بده.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - rezakabk - 2014-10-27 09:56 PM

سلام به دوستان تهرانی عزیز
کسی میدونه تو فردوسی شادوigtپیدا میشه یانه؟
دیروز با دوستم رفتیم فردوسی براش بخریم اکثر مغازه ها نداشتن!!فقط یه مغازه داشت اونم کارکرده بود

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - mhrSB - 2014-11-03 02:02 AM

سلام بروبچ تهرانیKhansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
یک سوال داشتم:این تاپیک تا کی باید خاک بخورهKhansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)
پاشین یک حرکتی،چیزی؟؟!!! قرار های تیراندازی و دور هم جمع شدن های قدیم چی شد پس!Khansariha (226)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - mohammadtir - 2014-11-03 07:45 AM

(2014-11-03 02:02 AM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بروبچ تهرانیKhansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
یک سوال داشتم:این تاپیک تا کی باید خاک بخورهKhansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)
پاشین یک حرکتی،چیزی؟؟!!! قرار های تیراندازی و دور هم جمع شدن های قدیم چی شد پس!Khansariha (226)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

سلام دوست عزیزKhansariha (48)
من از خدااااااامه ی برنامه ای باشه دوستانی که تهران هستن جمع بشیم دور هم ولی خود من به شخصه هر روز سر کارم بغیر از تعطیلات رسمی ولی برخی از جمعه هام سر کارم، بلاخره زندگی خرج داره دوست عزیز ولی تفریح هم نیازه
حلا، اگر برنامه ای ریختین که با دوستان دور هم جمع بشین مارو هم بی خبر نذارین
بتونم حتمااااااااااا" میام
یاحقKhansariha (8)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - stalker - 2014-11-03 10:15 AM

سلام محراب قدیم مدیم ها گذشت رفت....جایی سراغ داری برای میتینگ؟

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - esibig - 2014-11-03 12:02 PM

سلام دوستان اگه خواستید من در خدمتم جای ما جای مناسبیه چند تا از بچه های همین تاپیک امدن اگه دوست داشتید من در خدمتم تو خصوصی پیام بدیدKhansariha (8)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.