شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بچ تهرون - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بچ تهرون (/showthread.php?tid=1803)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - mhrSB - 2014-08-03 12:30 AM

(2014-08-03 12:04 AM)kingzax نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام محراب جان
با عنایت به توضیحاتت در گزارشی از قیمت بازار از لطفت خیلی ممنونم. امیدوارم بتونم جبران کنم.Khansariha (8)
راستی با اینها که نوشتی من هم دارم وسوسه میشم بزرگتره را بگیرم.
خودم یه مدل ساده دارم که کیفیت خوبی داره و باید از نزدیک ببینمش و نورش را با اون مقایسه کنم.Khansariha (256)
سلام اقا شهریار
فعلا من که بد جوری هنگ کردم!!! جواب کنکور را دیدم ولی الان فعلا تو شوک هستم.Khansariha (172)
فعلا بد جوری رفتم تو شک،از شوک در بیام خطر ناکهKhansariha (226)
هرچند باید برم دوباره ببینم چون ندیدم و فقط شوکه شدم و امدم بیرون.Khansariha (60)
-------------------------------------------------------------------------------
کلا سر رشته کارا از دستم در رفت!!! میخواستم چند تا پ.خ ارسال کنم ولی الان حتی نمیدونم چه جوری باید اون مورد را بیان کنم!!!کلا هنگ کردم.Khansariha (226)
بگذریم(چند روز دیگه یادم خواهد رفت)Khansariha (172)
برای چراغ قوه هم انشاالله بتوانید مورد مناسبی تهیه بکنید.اون جا مدل های زیادی چراغ قوه هست(هرچند کار اصلی طرف چراغ قوه نیست)و من قوی ترین هاش را قیمت گرفتم.Khansariha (256)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
منه بنده خدار را بگو داشتم یک سکته ناقص میکردم خخخخخخخ
نگو جواب کنکور را اشتباهی و هول هولکی خونده بودم خخخخخخخ از ازمون های ازمایشی هم که داده بودم بهتر عمل کرده بودم ولی بد جوری داشتم سکته میکردمKhansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - Tomcat14 - 2014-08-03 06:42 AM

سلام به طهرونی های عزیز
محراب جان تبریک!Khansariha (48)
منم با اینکه کمتر از پارسال،پاسخ نامه رو خط خطی کرده بودم، اما نتیجه خوبه،Khansariha (219)چون اونایی رو که بلد بودم زدم...

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - kingzax - 2014-08-03 06:44 PM

بابا محراب جان یکم دقت کن. فکر کن داری شکار میکنی....خخخ
اول که خوندم خیلی ناراحت شدم ولی خدارو شکر که به خیر گذشت. Khansariha (8) موفق باشی.Khansariha (256)

شما هم Tomcat14 عزیز اگر اشتباه نکنم آقا محمد ان شاءا... که موفق باشید.

من خود قربانی انتخاب رشته نامناسب هستم و امیدوارم همه دوستان در رشته مناسب و مورد علاقشون در شهر خودشون تحصیل کنند.

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - pasdar - 2014-08-23 01:29 PM

سلام
یه راهنمایی می خواستم کسی میدونه دقیقا کجا می تونم فنر تخت ماشین پیدا کنم؟

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - esibig - 2014-08-23 03:35 PM

سلام ..اوراغ چیهای شوش جاهای دیگه هم هست هر جا که ماشین اسقاط می کننKhansariha (8)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - stalker - 2014-08-25 04:25 PM

سلام دوستان سمت شرق کسی تراشکاری میشناسه؟برای فنر کوچیک کجای تهران برم؟

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - mhrSB - 2014-08-28 12:23 PM

سلام بروبچ تهرانی
امروز تولد اسلحم هست خخخخKhansariha (59)Khansariha (59)Khansariha (59)
دقیقا 54 را دو سال پیش همین روز خریدم.Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
و اما یک امار جالب،که اگه بگم بقیه ایرکینگ سوارا منو میزنند.Khansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)
متوسط تیراندازی روزانه من با 54 زیر 0.82 بود خخخخ یعنی حدودا هفته ای زیر 6 شلیک.Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
حیف که همه ساچمه های من وزن شده هست،و گرنه براش یک کیک ساچمه ای درست میکردم خخخKhansariha (37)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

Re: تاپیک بر و بچ تهرون - esijoon - 2014-08-30 04:49 PM

سلام بر بروبکس پای تخت نشین

دوستان در این شهر درندشت شما کجا مانومتر برا فروش دارند؟؟؟

مانومتر کوچک می خوام... ممنون میشم زود جوابم رو بدید... یه کروکی با ایستگاه های مترو هم بگید برا زودتر رسیدن ممنون میشم... از سمت کرج و گلشهر آدرس بدید ممنون میشم

یا علی

Sent from my ZP980+ using Tapatalk 2

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - kingzax - 2014-08-30 05:50 PM

(2014-08-30 04:49 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر بروبکس پای تخت نشین

دوستان در این شهر درندشت شما کجا مانومتر برا فروش دارند؟؟؟

مانومتر کوچک می خوام... ممنون میشم زود جوابم رو بدید... یه کروکی با ایستگاه های مترو هم بگید برا زودتر رسیدن ممنون میشم... از سمت کرج و گلشهر آدرس بدید ممنون میشم

یا علی

چرا نداره برادر من.
شما سوار مترو میشید میرید میدان امام خمینی پیاده میشید. حالا 2 تا آدرس هست در آدرس شماره 1 در خیابان کشاورزی یک مغازه کوچک هست که تخصصش مانومتره.
در شماره 2 هم که در خود خیابان امیر کبیر از سعدی به سمت شرق بعد از ناظم الاطبا دوتا مغازه بیشتر اتصالات بادی و آبی هست که یکیشون مانومتر هم زیاد داره.
دنبال وسایل خاص پنوماتیک هم که باشی داخل خود ناظم الاطبا شماره 3 و 4 چند تا مغازه هست که باید بگردی و پیداشون کنی.
تا هر دو آدرس از میدان امام خمینی تقریبا 10 دقیقه پیاده روی هست. بعدشم میتونی بری فردوسی و بازار اسلحه. این هم نقشه خدمتت.
[تصویر: 30_14140940944141.jpg]

Re: تاپیک بر و بچ تهرون - esijoon - 2014-08-30 06:12 PM

به به... بسیار هم ممنون از لطف و کمک تصویریتون

یا علی