شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بچ تهرون - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بچ تهرون (/showthread.php?tid=1803)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - mhrSB - 2014-07-28 11:45 PM

سلام
از بروبچ کسی هست که بخواهد شنبه هفته اینده بره فردوسی؟چون خودم مجدد باید برمKhansariha (226)
هرفردی بود لطفا یک خبری بده چون سخته ادم بخواهد تک و تنها بکوبه بره اون جا برای 2،3 تا کار کوچک،اگه بشه دوستان و اعضا سایت را ملاقات کرد که بهتره،حداقل یک کار مفیدی انجام شده.Khansariha (256)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - kingzax - 2014-07-29 10:38 AM

ای وااای من محراب جان به این زودی اثرات پیری در شما مشاهده شده...؟؟!!Khansariha (291)
شوخی کردم. امیدوارم همیشه سلامت باشی.Khansariha (219)

من هم همیشه تنها میرم فردوسی ولی از وقتی که تو سایت فعالیت میکنم هر وقت میرم چشم و گوشم همه جا کار میکنه بلکه ینفر آشنا ببینم.Khansariha (256)
متاسفانه تهران نیستم وگرنه می اومدم.Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - salehpourtaher - 2014-07-29 02:09 PM

سلام!
خعلی دلم تنگ شده بود!
فک کنم یک سال و نیم شد ک نیومدم اینجا!
دیگه پیش دانشگاهی بود دیگه!
دوستان انجمن....----------->پرچم بالاست!Khansariha (256)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - mhrSB - 2014-07-29 10:54 PM

(2014-07-29 10:38 AM)kingzax نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ای وااای من محراب جان به این زودی اثرات پیری در شما مشاهده شده...؟؟!!Khansariha (291)
شوخی کردم. امیدوارم همیشه سلامت باشی.Khansariha (219)
من هم همیشه تنها میرم فردوسی ولی از وقتی که تو سایت فعالیت میکنم هر وقت میرم چشم و گوشم همه جا کار میکنه بلکه ینفر آشنا ببینم.Khansariha (256)
متاسفانه تهران نیستم وگرنه می اومدم.Khansariha (8)
خخخخخخ نه مشکل از این جاست که من دست شیرازی ها را از پشت بستم خخخخخ
منم این جوری شدم!!! بعضا زوم میکنم روی بعضی از چهره ها تا یکی اشنا از اب در بیاد ولی فقط یک بار اتفاقی یکی از اعضا را دیدم(اون روزی که رفته بودم کار خاصی نداشتم فقط میخواستم برای ای تی خشاب بخرم)ولی 1 ساعت تمام وسط خیابان حرف زدیم و ...
انشاالله که با اقا کامران بریم ببینم چی میشه.Khansariha (256)
(2014-07-29 02:09 PM)salehpourtaher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام!
خعلی دلم تنگ شده بود!
فک کنم یک سال و نیم شد ک نیومدم اینجا!
دیگه پیش دانشگاهی بود دیگه!
دوستان انجمن....----------->پرچم بالاست!Khansariha (256)
سلام صالحKhansariha (8)
منو یادت هست!!! از بس نیستی شک کردم!!!Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
خلاصه کنکور را دادی،باید بیشتر بیای دیگه.منم اصلا از سایت نزدم و همیشه بودم خخخخ
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - salehpourtaher - 2014-07-30 04:45 PM

محراب جان سلامKhansariha (8)
معلومه که یادم میاد!Khansariha (48)
فعلا اصن حال هیچ کاری رو ندارم!
تا 4 روز دیگه که جوابا بیاد!

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - mhrSB - 2014-07-30 05:04 PM

(2014-07-30 04:45 PM)salehpourtaher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محراب جان سلامKhansariha (8)
معلومه که یادم میاد!Khansariha (48)
فعلا اصن حال هیچ کاری رو ندارم!
تا 4 روز دیگه که جوابا بیاد!
سلام
اره یک روز کشیدنش جلوتر،حالا بدی قضیه اینه که 24 تولدمه و 12 جواب کنکور میاد!!!Khansariha (266)
یک سال بود ارسال نداشتی!!!توی این مدتی که کم پیدا بودی(2 سال گذشته)اصلا دست به اسلحه شدی؟Khansariha (82)
یاد قدیم و دوستای قدیمی بخیر،سایت خیلی عوض شده.اگه بری سایتو بگردی احتمالا یکم تعجب میکنی.Khansariha (397)
دوستان خوب زیادی به جمع اضافه شدن و متاسفانه بعضی از دوستان هم کم پیدا شدن.Khansariha (172)
این تاپیک بروبچ تهران هم سر بزرگنمایی و بازی دراوردن چند سایت خبری کلا عوض شد.Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)
بازار تفنگ و قیمت ها هم که یک زمان بد جوری داغون شده بود ولی الان به یک ارامش نسبی رسیده.Khansariha (256)
موفق باشیKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - esibig - 2014-07-31 09:26 PM

سلام به دوستان همه سرشون یا گرم مهمون داری یا مهمونن دیگه وقت نمی کنن یه سر هم به اینجا بزنن امید وارم حال و روزگارتون خوب باشه وپیروز سر بلند یا حقKhansariha (256)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - kingzax - 2014-08-01 12:05 AM

نه داداش مهمونی کجا بود؟؟؟ همشون اینجا پیش ما تو شمال هستن....خخخخخKhansariha (256)
ماشالله این همه پلاک تهران تو عید هم اینجا ندیده بودم. یکاری کردن با موتور بزور میرم بیرون دنبال کارهام.
قدیم سر کارمون دیر میرسیدیم به شوخی میگفتیم ترافیکه الان 1 ساعت هم دیر برسیم بگیم تو ترافیک بودیم همه همدردی میکنن...خخخخ

محراب جان پیشاپیش تولدت مبارک باشه...Khansariha (219)Khansariha (8)
راستی 24 تو بندر ترکمن با کیک تولد میای دیگه...خخخخ Khansariha (215)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - saburi - 2014-08-02 12:55 PM

سلام خدمت همه برو بچه های تهرانی عزیز Khansariha (219)
گفتم خالی از لطف نیست یه خسته نباشید و یه سلام خوشکل و باحال خدمت همه رفقا عرض کنم Khansariha (48)
امید به زودتر سرد شدن هوا و شروع شدن فصل شکارو گردش برای دوستان Khansariha (256)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - kingzax - 2014-08-03 12:04 AM

سلام محراب جان
با عنایت به توضیحاتت در گزارشی از قیمت بازار از لطفت خیلی ممنونم. امیدوارم بتونم جبران کنم.Khansariha (8)
راستی با اینها که نوشتی من هم دارم وسوسه میشم بزرگتره را بگیرم.
خودم یه مدل ساده دارم که کیفیت خوبی داره و باید از نزدیک ببینمش و نورش را با اون مقایسه کنم.Khansariha (256)