شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بچ تهرون - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بچ تهرون (/showthread.php?tid=1803)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - کوهنورد - 2014-07-21 09:56 PM

با سلام :
ممنون از شما راک عزیز ( هرچند که اسمتو به ما نمیگی ) !!!!!خخخخخخ
والا در اون حد نیست که بخوام به شما زحمت بدم ولی چشم اگر جایی کارم گیر کرد حتما به شما و دیگر عزیزان زحمت میدم و خوشحال هم میشم اگر بتونم برای شما یا دیگر عزیزان کاری انجام بدم .
محراب جان ای-تی همه جورش یکی هست دیگه دراز و کوتاه و پیستول و..... همش یکیه . ولی خداییش در مقایسه با مدل معمولی مدل لانگ بنظرم خیلی بهتر اومد . انشالله پا بده با هم بریم یه تیری بندازیم .

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - margan - 2014-07-24 10:56 AM

سلام به همگی دوستان Khansariha (8)Khansariha (8)
آقا حمید مبارکتون باشه Khansariha (219)
اگه وقت کردی زنگ بزن یه قراری بزاریم با بروبچ بیان ورامین Khansariha (256)
از اون موقع که زن گرفتی دیگه همه رو فراموش کردی Khansariha (172)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - esibig - 2014-07-24 11:28 AM

سلام ..به به آقا محمود چه عجب این طرفها خوش امدیKhansariha (8)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - hamidhakami - 2014-07-24 11:46 AM

سلام خدمت دوستان. محمود جان لحن صدات انعکاس داره همش بر میگرده به خودت. مشتی پسر من اگه زن داشتم که نمیتونستم برم مسافرت. الان چند سالی هست که ازت بی خبریم و یه دفعه اومدی تو سایت و پست گذاشتی. این یعنی اینکه وقتی زن بگیری دیگه حتی نمیتونی بیای تو سایت سر بزنی.خخخخخ در هر صورت گذشته از شوخی شما برای ما عزیزی و زیاد مزاحمت شدیم. اگه قسمت بشه حتما مزاحمت میشم. رضا که فعلا بیماری گوش و حلق و بینی گرفته و در حال مداوای خودش است. قسمت بشه حتما باهاتون هماهنگ میشیم و خدمت میرسیم. خودم هم دلم برات تنگ شده.

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - SOHEIL-GUNSMITH - 2014-07-24 12:13 PM

حمید جان
تفنگ نو مبارکKhansariha (8)
شیرینی که نمیدیKhansariha (226)
حال و احوال هم که نمیپرسیKhansariha (226)
مسافرت های تنهایی به نقاط شمالی هم که میریKhansariha (226)
دیگه یه دفه بگو قهریم دیگهKhansariha (214)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - hamidhakami - 2014-07-24 01:02 PM

با سلام. سهیل جان بعد از چند سال تونستم یه مسافرت برم. تازه صادق زحمت کشید و اینترنتی بلیط تهیه کرد. از اون گذشته شما روزی یه اسلحه جدید میگیری و شیرینی نمیدی و اگه بخوای بابت تفنگهایی که داری شیرینی بدی باید از تمام قنادیهای تهران خرید کنی و مطمئن باش شیرینی کم میاد بخاطر اینکه تعداد تفنگها بالاست. راستی سهیل جان اگه امکان داره یه چند تا بسته از اون ساچمه هات بهم بدی بد نیست. خیلی مخلصم.

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - gorjimahalle - 2014-07-24 09:43 PM

سلام به دوستان تهرانی.ارادتمندم.حمید جان خیلی دلم میخواست بیام.ولی اون شبش ک اقا صادق پیام داد توی سایت من دیگه سایت نیومدم فردا شبش اومدم سایت پیامو دیدم زنگ هم زدم بهش ک بیام پیشتون ولی گفت سید پیام رو دیشب فرستاده بودم امروز هم رفتیم و برگشتیم.اینجوری شد ک من جا موندم.انشاالله ایندفعه.Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - hamidhakami - 2014-07-24 10:58 PM

سید جان سلام. قسمت نبود همدیگر رو ببینیم. راستش صادق برنامه ریزی کرده بود یه جورایی با دوستش سرم رو بکنن زیر آب و تفنگ رو صاحب بشن که نتونستن به نتیجه برسن.خخخخ گذشته از شوخی جای بسیار زیبا و خنکی بود که جای شما هم خالی بود. در ضمن زمان رفت و برگشت یادت کردم چون وقتی موقع رفتن تابلوی گرجی محله رو دیدم یه دفعه یاد شما افتادم. ولی خوب قسمت نشد شما رو زیارت کنم.

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - amen - 2014-07-28 08:50 AM

سلام به برو بچ گل تهرون
راستش دنبال cfx هستم اگه کسی از فروشگاه ذکر علی یا جایی سراغ داریدشماره تلفنش را پ خ بدKhansariha (48)ید ممنون میشم راستش فروشگاههای تهرون را هم اصلا نمیشناسم
Khansariha (48)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - kingzax - 2014-07-28 11:43 AM

خدمت شما دوست عزیز
فروشگاه ذکر علی
02133951621
02133926298