شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بچ تهرون - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بچ تهرون (/showthread.php?tid=1803)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - masoud_kh1 - 2014-07-17 07:06 PM

سلام به دوستان.جای همگی خالی .آقا حمید مبارک باشه.Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - esibig - 2014-07-17 07:55 PM

این هم اسلحه آقا حمید تقدیم میشه به ایشونKhansariha (8)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - akay - 2014-07-18 05:15 PM

سلام به همه Khansariha (8)
اسی ولی عجب چینی بود.اصلا نمیخورد چینی باشهKhansariha (214)
[تصویر: khodam_tofange_hamid.jpg]
[تصویر: gun_s.jpg]

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - ALIANA-54-T06 - 2014-07-19 11:16 AM

به به Khansariha (8)
آقا حمید میبینم که حسابی بچهای تهرون را به وجد آوردی خخخخخخ ایول Khansariha (48)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - kiyaking - 2014-07-19 12:42 PM

به به خوشبحالتون دوستان ما که دیگه پوسیدیم به خدا از وقتی هم که این پسر کوچولو به دستم رسیده اصلا طلسم شده باور کنید نتونستم یه ساچمه هم باهاش بزنم فکر کنم مشکل از این پسر کوچولو باشه Khansariha (172)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - کوهنورد - 2014-07-19 01:09 PM

با سلام:
آقا حمید مبارک باشه میبینم ماشالله مارک و برند دیگه نمونده ، تست نکرده باشید Khansariha (8)
امیدوارم بخوبی و سلامتی استفاده کنید فقط قدیما برو بکس که میخواستن برن یه دوری بزنن اینجا یه اطلاع رسانی میکردن ، درسته زندگی دست و پامون رو بسته ولی دلمون رو باهاتون همراه میکردیم .
اینم از عادت پولدارهاست دیگه !!!! ما فقیر بیچاره ها رو تحویل نمیگیرن !!!!خخخخخخخخKhansariha (290)
ولی از شوخی گذشته اگر برنامه برای تست و کرونو داشتید من هم بدم نمیاد بیام یه پدیده ای رو بهتون نشون بدم اگه بشه با هم کرونو کنیم فقط قبلش باید بدونم تا ساچمه مناسب براش تهیه کنم . موفق باشید

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - zaf - 2014-07-19 02:40 PM

سلام به همه دوستان اقا حمید عزیزززززززززززز مبارکه اقا ماشش واست بچکه ایشاالله به خوبی استفاده کنی

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - RAK - 2014-07-20 11:13 PM

(2014-07-19 01:09 PM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام:
آقا حمید مبارک باشه میبینم ماشالله مارک و برند دیگه نمونده ، تست نکرده باشید Khansariha (8)
امیدوارم بخوبی و سلامتی استفاده کنید فقط قدیما برو بکس که میخواستن برن یه دوری بزنن اینجا یه اطلاع رسانی میکردن ، درسته زندگی دست و پامون رو بسته ولی دلمون رو باهاتون همراه میکردیم .
اینم از عادت پولدارهاست دیگه !!!! ما فقیر بیچاره ها رو تحویل نمیگیرن !!!!خخخخخخخخKhansariha (290)
ولی از شوخی گذشته اگر برنامه برای تست و کرونو داشتید من هم بدم نمیاد بیام یه پدیده ای رو بهتون نشون بدم اگه بشه با هم کرونو کنیم فقط قبلش باید بدونم تا ساچمه مناسب براش تهیه کنم . موفق باشید

با سلام.
اقا حمید انشاالله به خوشی استفاده کنید مبارکه .
کامران عزیز ساچمه برای چه کالیبری و چند گرم و شلیک با چه فشاری شاید بشه برای شما تهیه کرد .

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - kingzax - 2014-07-21 11:05 AM

حمید جان میبنی بچه ها چقدر ابراز احساسات میکنند... خب ماهم حق داشتیم دیگه تو دلمون گیر کرده بود. نمیتونستیم لو بدیم داشت حناق میشد...خخخخخKhansariha (290)Khansariha (144)

شنیدم حمید داری میری گلستان!!! خوب شد گلستان از مازندران جدا شد وگرنه احتمال هد شات من هم بود...خخخخKhansariha (334)Khansariha (224)

محراب کجایی؟؟؟ جون سالم بدر بردی یا نه؟؟؟!!! من که فعلا شدم میرزا کوچک خان...خخخخKhansariha (73)Khansariha (98)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - mhrSB - 2014-07-21 04:10 PM

سلام اقا شهریار
من هنوز سالمم.اما مجبورم با اینا بیرون برم.[تصویر: Elite_Riot-Shield_Soldier.gif][تصویر: Elite_Riot-Shield_Soldier.gif][تصویر: Elite_Riot-Shield_Soldier.gif]
البته اقا حمید که قرار چند روز بره پیش بروبچ گلستانی یکم در امان خواهم بود.Khansariha (256)
راستی اقا کامران شما هنوز اسلحه خودتون را رو نمایی نکردینا!!! پس کی میخواین نمایش بدین؟Khansariha (399)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)