شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بچ تهرون - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بچ تهرون (/showthread.php?tid=1803)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - ALIANA-54-T06 - 2014-07-12 09:49 AM

بله نکته ظریفی اشاره کردید هرچند میدونم احتمالا منظور آقا حمید ساچمه ای همون 2000 متر زیر آب بوده Khansariha (8)
البته اگر بخواهیم خیلی مطابق با قوانین فیزیک هم ذکر کنیم باید از عدد 200 نیز یک اتمسفر (معادل یک بار) بخاطر فشار هوای روی دریا کم کنیم بعبارتی 1-200=199 که برابر 1990متری در زیر آب دقیقا معادل 200 بار کپسول هست اینم برای خالی نبودن عریضه گفتم خخخخخخخخ Khansariha (256)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - آذرخش - 2014-07-12 03:28 PM

سلام: بله دقیقا و ممنون از تذکرتون

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - saburi - 2014-07-13 01:48 PM

باسلام به همه دوستان
ماباید خودمون رو به کدوم تایپیک بچسبونیم ؟ Khansariha (48)
یا اینکه باید یه تایپیک واسه بچه های ورامین درست کنیم خخخخKhansariha (48)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - kingzax - 2014-07-13 03:20 PM

(2014-07-13 01:48 PM)saburi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام به همه دوستان

سلام دوست عزیز
اولا همه ما ایرانی هستیم و در تاپیک مخصوص خودمون ایران جا داریم.
ثانیا مهم نیست کجا باشی و تو کدوم تاپیک. اینکه کمی دوستان از هم جدا شدن برای اینه که دوستانی که از نظر مکانی به هم نزدیک هستند بتونند همدیگرو راحت پیدا کنند.
دوستانی که ورامین هستند , تشریف بیارند همینجا در تاپیک تهران در خدمتشون هستیم.

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - ALIANA-54-T06 - 2014-07-13 03:38 PM

صبوری جان الان تهران انقدر بزرگ هست که خودش چند بخش شده Khansariha (8)
بچه های غرب و بچه های شرق هرکدام برای خودشان دوستانی دارند و کمپینگی در روزهای تعطیل راه می اندازند. بچه های جنوب از شهر ری تا ورامین یا فقط شهر شما هم میتوانند همین کار را بکنند . Khansariha (256)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - taktirandaz - 2014-07-13 09:20 PM

(2014-07-13 01:48 PM)saburi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام به همه دوستان

آقا من بچه ورامین نیستم ولی اونجا اومدم شکار خیلی عالیه شما منو بچه ورامین بدون

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - saburi - 2014-07-14 02:23 PM

(2014-07-13 09:20 PM)taktirandaz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام به همه دوستان

آقا من بچه ورامین نیستم ولی اونجا اومدم شکار خیلی عالیه شما منو بچه ورامین بدون

باسلام وباتشکر از همه دوستان و علی آقای عزیز
منظور من هم دقیقا موضوع نزدیک تر بودن دوستان و حل مشکلات هستش من قصد نداشتم دوستانو ناراحت کنم در این که ما همه با هم هستیمو ایرانی شکی نیست اما اگر قرار باشه یه روز یه دوری با هم بزنیم بخوایم بریم تا مثال جنوب و برگردیم دیگه شهید شدیم دادا خخخخ ( شوخی )

ما مخلص دوست عزیزtaktirandaz هم هستیم دادا باشه موقع شکار یه قراری بگذاریم یه دوری باهم بزنیم .Khansariha (48)
داداشمارتو برام پیام کن.

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - صادق قرنجیکی - 2014-07-16 11:47 PM

به گزارش تیرانداز پرس ، شنیده هایی مبنی بر ورود یک سلاح پیشرفته بوسیله ی یکی از تیراندزان ماهر منطقه شمال شرق وجود دارد ولی مستندات و تصاویری از این خبر هنوز بدست ما نرسیده است. از دوستانی که این تیرانداز رو با این سلاح مشاهده می کنند خواهشمند است تصویر و خبررسانی کنند.
Khansariha (48)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - mhrSB - 2014-07-16 11:51 PM

(2014-07-16 11:47 PM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به گزارش تیرانداز پرس ، شنیده هایی مبنی بر ورود یک سلاح پیشرفته بوسیله ی یکی از تیراندزان ماهر منطقه شمال شرق وجود دارد ولی مستندات و تصاویری از این خبر هنوز بدست ما نرسیده است. از دوستانی که این تیرانداز رو با این سلاح مشاهده می کنند خواهشمند است تصویر و خبررسانی کنند.
Khansariha (48)
اقا صادق مگه رسیده تهران!!!Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
چقدر برای اون شخص طول کشید تا برسه!!! خدایا قسمت کن ببینم سلاح خوبی هست یا نه خخخخخ
راستی اقا صادق ما ها هنوز جوانیم و ارزو داریم جرعت چنین کارایی را هم نداریم به جونیمون رحم کن.Khansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)
من که الفراررررررررررررررKhansariha (117)Khansariha (117)Khansariha (117)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - kingzax - 2014-07-17 12:15 AM

صادق جان در شمال شرق تهران خیلی خبرهاست...Khansariha (219)Khansariha (256)

اینم شانس من بود کلی موندم تهران و بلیط V.I.P خریدم برای دیدنش تا اومدم شمال اسلحه رسید تهران. انگاری اصلا پشت در تهران مونده بود منتظر که من برم.Khansariha (367)Khansariha (290)

هر کی دیدش زیاد نگاش نکنه رنگش میپره ها....خخخخ

البته شایعات زیادی هم در بین هست که بعدا براتون تعریف میکنم...خخخ
(من شمالم نمیتونه هدشاتم کنه. شما مراقب باشین هدشات نشین. یواشکی بخونین این مطلبو...خخخ)