شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بچ تهرون - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بچ تهرون (/showthread.php?tid=1803)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - kingzax - 2014-06-05 11:03 AM

(2014-06-05 02:08 AM)MAX نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
...
شهریار.عامو برا چی میری پرنده ها بومی اهوازه میگیری.خخخخ.Khansariha (70)
Khansariha (221)

داداشم اونجا جای خوبی نیست.تشریف بیارین اینجا تو تاپیک بر و بچ تهرون ادامه گفتگو بدیم.Khansariha (8)
از اینکه میگید اهواز آرا زیاد داره خوشحالم و لذت ببریدKhansariha (219) ولی از کی تا حالا اهواز یکی از شهر های نواحي استوائي وجزاير بين مكزيك وبرزيل شده ؟! Khansariha (172)ارا ها درجنگل هاي بكر ونزديك رود خانه ها زندگي مي كنند.Khansariha (256)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - mhrSB - 2014-06-05 12:14 PM

(2014-06-05 02:14 AM)MAX نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب حداقل بهتر از بقین.این قانون رو باید تو هر بازار و هرخریدی که میخوای بکنی(هرچی میخواد باشه مثل جاروبرقی)مد نظر قرار بدی.اینقدرم بخاطر نادونی بعضیا خودتو اذیت نکن.فشارت بیفته دیگه کی میاد با من تو چتی تا5صبح چتی رو بترکونیم!هرچند که فعلا از دور خارج شده.Khansariha (226)
اره یادش بخیر چتی بد بخت را چقدر میپوکوندیم!!!Khansariha (399)
البته فکر کنم بیش از 50% پوکیدن هاش تقصیر من بود!!!Khansariha (172)
بعدا اقا میلاد را دیدم بهش میگم خواهشا توی تاپیک مدیرا این بحث را مطرح بکنه تا بعد از 10 تیر چتی برگرده.Khansariha (291)
(2014-06-05 11:03 AM)kingzax نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از اینکه میگید اهواز آرا زیاد داره خوشحالم و لذت ببریدKhansariha (219) ولی از کی تا حالا اهواز یکی از شهر های نواحي استوائي وجزاير بين مكزيك وبرزيل شده ؟! Khansariha (172)ارا ها درجنگل هاي بكر ونزديك رود خانه ها زندگي مي كنند.Khansariha (256)
اقا شهریار یعنی نمیدونید!!!Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
مگه نمیگین نزدیک برزیل هست!!! خوب پس باید اهواز هم باشه دیگه!!!Khansariha (256)
شما بین اهواز و ابادان را همون بین مکزیک و برزیل به حساب بیارین،زیاد فرقی ندارهKhansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - kingzax - 2014-06-05 09:46 PM

قبل از هر چیز هر دوتا داداشهای عزیزم لطفا فقط شهریار صدام کنید

(2014-06-05 12:14 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا شهریار یعنی نمیدونید!!!Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
مگه نمیگین نزدیک برزیل هست!!! خوب پس باید اهواز هم باشه دیگه!!!Khansariha (256)
شما بین اهواز و ابادان را همون بین مکزیک و برزیل به حساب بیارین،زیاد فرقی ندارهKhansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

آره خب. من کلا جغرافیم ضعیف بود. مرسی الان ارشاد شدم.Khansariha (219)
البته من خیلی دوست دارم جنوب ایران و مردمان خوبش و ببینم. ولی فکر نمی کنم هیچ جای دنیا ایران خومون بشه.
ما به حساب میاریم که , جنوبمون تاج سر برزیل و امثالهم هست.Khansariha (256)

(2014-06-05 04:14 PM)MAX نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا شهریار مثل اینکه تاحالا برزیل نرفتی!در جنگل های نخل و رود کارون که نزدیک برزیل هستن زیاد دیدم.Khansariha (48)
حالا جدا از شوخی بنده اینجا چندین بار طوطی در طبیعت دیدم و اولش فکر کردم مال مردم هست که فرار کردن و با سرچ در اینترنت دیدم که به تعداد کمی بومی هستن که برام جالب بود.Khansariha (399)

نه دیگه. نرفتیم. صد دفعه گفتم به بچه ها گفتم به جای دور دور برنامه بذاریم بریم برزیل و اون دور و ورها بچرخیم اقلا یه چیزی یاد بگیریم و آبرومون نره مثل امروزKhansariha (290)

طوطی که الان هم از این طوطی سبزها تهران هست و قاعدتا با آب و هوای اونجا هم میخونه. ولی آیا آرا هم هست؟ آرا گرونیش فقط به اینه که از خارج میارن. و فقط در سرزمین خودش جفتگیری میکنه.Khansariha (399)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - kingzax - 2014-06-06 11:43 AM

از دست شما دوتا آقایون... یکی تو خصوصی و یکی علنی!!!Khansariha (129)
فکر کنم با محراب جان دستت تو یه کاسه باشه...Khansariha (114)

آره این تازه بچه بود و کامل رشد نکرده بود...
خیلی بزرگتر میشه. برای همین خیلی تعجب کردم. Khansariha (226)

اونهای که سمت شما هستند از نظر رنگی چطورین؟ سادن یا چند رنگ؟

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - kingzax - 2014-06-07 11:02 AM

اتفاقا الان هم در تهران طوطی سبز دم بلند هست ولی مهاجر هستند.
احتمالا بدلیل تشابه آب و هوایی منطقه با زیستگاهشون بعد از فرار از قفس کلا مهمون شما شدند و الان بومی هستند. اصالت این طوطیها هندی هست.

کاملا مشخص بود. از هماهنگی یه پا اونطرف تر رفته بودید.Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - jabili - 2014-06-17 02:02 PM

سلام به بچه های گل تهران.حالتون خوبه؟
کسی پرس شیلنگ آشنا داره؟

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - taktirandaz - 2014-06-17 07:29 PM

خیلی جاها پرس شیلنگ دارند مشکل شما چیه؟

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - jabili - 2014-06-17 07:55 PM

(2014-06-17 07:29 PM)taktirandaz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی جاها پرس شیلنگ دارند مشکل شما چیه؟

مشکلم اینه که میخوام شیلنگ کیت شارژو عوض منم.امروز از تبریز شیلنگ گرفتم.ولی متاسفانه چون نازکه هیچ جا کسیو پیدا نکردم که پرسشو بزنه.میخواستم ببینم تهران کسی سراغ داره بهش زحمتشو بدم؟

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - taktirandaz - 2014-06-17 10:41 PM

تهران مرکز خیابان ناظم الاطبا است و جاهای دیگه توی شهر هم دارند ولی برای قطر شیلنگ کم من نپرسیدم قطر شیلنگ چقدر است؟

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - jabili - 2014-06-17 11:02 PM

قطر خارجیش 7 میلی متر هست