شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بچ تهرون - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بچ تهرون (/showthread.php?tid=1803)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

تاپیک بر و بچ تهرون - Ali - 2014-02-23 12:44 PM

سلام علیکم بر و بچ تهرون،
ورژن قبلی این تاپیک رو کاملا بایگانی کردم.شرمنده دیگه :)
انشاالله مابقی مباحث و قرارهارو اینجا دنبال کنید

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - zebra - 2014-02-27 03:15 PM

دوستان کسی میدونه اطراف تهران کجا میشه خرگوش پیدا کرد و رفت به شکارش ؟ Khansariha (48)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - صادق قرنجیکی - 2014-02-28 04:44 PM

دوستان تهرانی سلام ،
دیروز خدمت دوستان در تهران بودیم و اوقات خوشی داشتیم. بازدید از فردوسی و اطراف و خرید کوچیک، ملاقات با دو تن از دوستان و مدیران سایت و خلاصه این پست صرفا برای تشکر و قدردانی از میزبانی این دوستان می باشد. امیدوارم هر موقع تشریف آوردند منطقه گلستان جبران کنیم. خوش باشید و پیروز Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - mhrSB - 2014-02-28 05:23 PM

(2014-02-28 04:44 PM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان تهرانی سلام ،
دیروز خدمت دوستان در تهران بودیم و اوقات خوشی داشتیم. بازدید از فردوسی و اطراف و خرید کوچیک، ملاقات با دو تن از دوستان و مدیران سایت و خلاصه این پست صرفا برای تشکر و قدردانی از میزبانی این دوستان می باشد. امیدوارم هر موقع تشریف آوردند منطقه گلستان جبران کنیم. خوش باشید و پیروز Khansariha (8)
به به چقدرم من خبر دار شدم!!!Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)
اقا صادق شما که گفتین اگه امدم یک خبر میدم!!!حالا جالب چون منم دیروز رفتم سمت مرکز شهر و میخواستم به فردوسی هم سر بزنم،اما با خودگ گفتم:اون جا که کاری ندارم و چرا برم؟؟؟Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
من که زورم به اقا حمید نمیرسه،اما برای شما دارم اقا صادق خخخخخ
یک 20 تا تی اس 22 1.40 گرمی در انتظارتون هستاKhansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)
تیراندازی های خوبی داشته باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - صادق قرنجیکی - 2014-02-28 05:29 PM

محراب عزیز قرار مون جمعه بود و بیرون رفتن ، ولی به علت مشکلاتی نتونستم و همراه خودم هم نیومد. به اجبار 5 شنبه ای اومدم و همون شب هم برگشتم ، ان شا ا... یه فرصت دیگه که روزی باشه همه بتونن وقت آزاد داشته باشند. حتی اقا اسماعیل از سر کار با مرخصی ساعتی اومدن که جا داره ازشون تشکر بشه Khansariha (219)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - hamidhakami - 2014-02-28 07:16 PM

آقا صادق لااقل یه خبر به بنده هم میدادی. ازتون پذیرایی میکردم. خلاصه بهتون بد نمیگذشت.

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - mhrSB - 2014-02-28 08:40 PM

(2014-02-28 07:16 PM)hamidhakami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا صادق لااقل یه خبر به بنده هم میدادی. ازتون پذیرایی میکردم. خلاصه بهتون بد نمیگذشت.
اقا حمید به شما هم خبر نداده بودن!!!پس دیگه محاصره کامل شده خخخخخ
اقا حمید کلاس های سرگرد ماری شروع نشد!!!بچه ما منتظره بیاد کلاسا شرکت بکنه هاKhansariha (129)Khansariha (129)Khansariha (129)
بیاد از مارادور شما کسب فیض بکنه تا تیراندازیش خوب بشه.Khansariha (256)
تیراندازی های خوبی داشته باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
یک خبر خوب هم برای خودم.
طرحی را که اذر سال گذشته استارت زده بودم و قرار بود یک کیف جون سخت برای 54 بشه بالاخره بعد از گذشت 15 ماه امشب با کمک پدرم برای ای تی 44 به سرانجام رسید.Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
البته پدرم بنده خدا اکثر این گونه طرح هام را به سرانجام میرسونه و من فقط وظیفه سخت و تاقت فرسای استفاده ازشون را بر عهده دارم و قبلش هم یکم کار تحقیقاتی میکنم برای ساختش خخخخخ
عکساشم بعدا میزارم.Khansariha (256)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - صادق قرنجیکی - 2014-03-01 08:59 AM

(2014-02-28 07:16 PM)hamidhakami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حمید جان ممنون از ابراز لطفتون ، راستش سربازان ماری بدست انجام وظیفه کردند گرچه هیچکدام به اندازه سرگرد نبودند. جاتون هم خالی چند ماری بدست شکار هم داشتیم!!! ولی فرصت نشد تناول بشه گذاشتیم برای سری بعدی حتما با اغذیه شکارهای ذخیره شده میاییم منزل شما برای تناول طعام شکار و یادگیری دستور پخت خوشمزه شما !Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - ghaplan - 2014-03-01 09:46 AM

(2014-02-28 04:44 PM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان تهرانی سلام ،

سلام به بروبچ گل تهران و
آقا صادق عزیز
پارسال همین روزا بود که مهمان دوستان بزرگوار علی آقا ، آقا اسماعیل و حمید حکمی عزیز بودم که جا داره دوباره ازشون تشکر کنم از محبتی که داشتن و وقتی که گذاشتن .
ایشالا گلستان تشریف بیارن و بتونیم جبران کنیم.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - hamidhakami - 2014-03-01 10:14 AM

با سلام. آقا جواد شما لطف داری عزیز. جای شما هم حسابی خالی بود. کاش از نزدیک میدیدی این آقا صادق چیکار کرد.