شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی رنجر 125th - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=82)
+---- موضوع: معرفی رنجر 125th (/showthread.php?tid=177)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

RE: معرفی رنجر 125th - fkh - 2016-04-06 09:14 PM

سلام دوست عزیز.Khansariha (48)
واشر سرپیستون از اقا میثم خریدم.فک کنم فردا دسم برسه.Khansariha (219)
لول فنر که واسه تفنگتون تراشیدین قیمتش چقدره؟
حتما باید تراشکار پبدا کنم که برام درست کنه یا ساخته شدشم هست؟Khansariha (226)
تو شهر ما که فک نکنم از این تراشکارا باشه.Khansariha (172)
سایت یا کسی از بچه های این انجمن نیست که لول فنر رو داشته باشه ازش بخرم؟
الانکه با تفنگ تیر اندازی میکنم خیلی ارتعاش داره.همراه واشر لول فنر رو هم عوض کنم خیلی خوب میشه.Khansariha (219)
با تشکرKhansariha (8)

RE: معرفی رنجر 125th - tinger - 2016-04-07 10:57 AM

(2016-04-03 07:43 PM)fkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز.Khansariha (48)
من بیست سالمه.
هشت سال شادو 1000 داشتم.Khansariha (214)
شادو 1000 رو راحت میتونم بازش کنم.
ولی رنجر کلی پین داره.میتونم بازش کنم؟
میخوام یه واشر از اقا میثم بخرم.خدا کنه موجود داشته باشن.Khansariha (219)
با تشکرKhansariha (8)

اگر فنر جمع کندور داشته باشي کارت راحته در غير اين صورت حتمابايد دو نفر باشى تا فنر و پيمهارو جا بزنى.مواظب پينهاى ماشه هم باش تا بيرون نريزن.

RE: معرفی رنجر 125th - afshen - 2016-04-16 03:13 PM

سلام.
منم ی رنجر 125 تی اچ گرفتم قبلا ی دیانا 35 داشتم خنگ بودم فروختمش ای درد و بلای کارتونش بزنه به این تفنگ. الان دو سریه ماشش شکسته تعمیرکار میگه ردش کن اولای تفنگ با دوربین تو 15متری در نوشابه خانواده رو میزدم اما الان تو هفت متری خود قوطی تیرها رو هم بزور میزنه. خستم کرد وزن قدرت بی فایده دفت مسقره البته اینم بگم واشر پیستونش رو هم عوض کردم صدای تفنگ صافتر شده اما بازهم برد موثری که داره تفنگ شادو هزار هم داره بلکه بیشتر و دقیقترKhansariha (94)Khansariha (94)Khansariha (94)Khansariha (94)Khansariha (94)Khansariha (290)

RE: معرفی رنجر 125th - rahimlo - 2016-04-16 08:05 PM

شما درجه شکاف باز کن با دو پیچ مهار شده پیچ چهار سوی جلویی خوبه ولی پیچ آلن خور عقبی کارایی نداره با یک پیچ بهتر عوض کن تاثیر زیادی داره تفنگ منم دقت نداشت بعد فهمیدم درجه شکاف بعد هر شلیک جا به جا میشه

Sent from my ST27a using Tapatalk

RE: معرفی رنجر 125th - kohan - 2016-04-17 10:58 PM

سلام
از این تفنگ باید انقدر کار کشیده شود تا فنرش آرام شود که مشکل بیدقتی از همین تنش تفنگ است از بین برود.مطمئن باشید خیلی از شادو هزار از نظر کیفیت قطعات بهتره وماندگارتره مشکل مکانیزه ای آن ماشه های مشکی رنگه که خیلی زود میشکنند.ماشه طلایی ها مشکلی ندارن.واشر پمپ رو حتما با واشر پمپ پکینگی معاوضه کنید.خان و سطح داخلی لوله ی این تفنگ بسیار صیقلی و با کیفیت و ازهمه مهم تر محکمه.وقتی تفنگی تمام قطعاتش فیکس وپایدار باشه هیچ دلیلی رو نبینید غیر از تیر و تیرانداز.(((باید از ساچمه ی 15 گرین به بالا استفاده کنید)))

RE: معرفی رنجر 125th - afshen - 2016-04-18 01:19 AM

واشر پمپ رو عوض کرده بودم از تفلن آلمانی تراشکار برام دراورد واقعا بعد اینکه واشر رو عوض کردم بعد اولین شلیک دیگه جرات دومیش رو نداشتم. واشر اصلی خودش موقع شلیک صدای دوتیکه داشت اما بعد از تعویض خیلی صداش صافتر شد و قدرت جالبتر.تعداد شلیک حدودا700شلیک داشته راستی ماشه تفنگ من رنگ طلایی بود و دو سری اونی تکه فلزی ماشه حرکتش میده شکست. کیفیت خان این تفگ که چیزی که با چشم قابل رویت بود بسیاااار تمیس بود تیرهایی که بعد از هدف گیری بررسی میکردم جای خان روی سر و ته تیر براحتی قابل رویت بوده. البته از ساچمه های پرومگنوم و بعد از ساچمه های سنگینتر رنجر استفاده کردم .دوربین بوشنل 3-30*90 روش بسته بودم اوایل واقعا از دقتش راضی بودم الان ردش کردن دنبال ی تفنگ دیگه ام
ماشه این سلاح طلایی رنگه و تا الان دو دفعه قطعه ای که ماشه اونو به حرکت در میاره شکسته حتی تعمیرکارهم تعجب می کرد میگفت این نباید بشکنه. واشر از جنس تفلن المانی دادم نصب کردن برام صدای تفنگ خیلی صافتر شد خیلی خیلی.
تا الان حدودا 700شلیک داشته که با ساچمه پرومگنون و این اواخر هم با ساچمه سنگینتر رنجر شات داشت.

RE: معرفی رنجر 125th - fkh - 2016-04-18 01:58 PM

سلام دوستان.
بالاخره واشری که از اقا میثم خریده بودم دسم رسید و رو تفنگ نصب کردم.واقعا واشر با کیفیتی بود.اصلا قابل مقایسه با واشر اصلی خود تفنگ نبود.
اول بردم جا یه تعمیرگاه.تفگ رو نشونش دادم بهش گفتم واشرش رو عوض کنی گفت اره.پنج دقیقه ای نصبش میکنم.قنداق رو باز کرد دید ماشش کلی پین داره.مونده بود چیکار کنه.میخواست بدون باز کردن ماشه فنر رو دربیاره.میگفتم عاقا اینجوری نیست که.باید اول ماشه رو دربیاری قبول نمیکرد میگفت من اینکارم بیشتر میدونم.تابلو بود اصن نمیدونست چجوری باز میشه.یبار پینای تفنگ رو باز میکرد.یبار پیناب ماشه رو باز میکرد.میخواست کاری کنه که دیگه نشه از تفنگ استفاده کرد.گفتم بدش میبرمش عوض اینکه اینجوری نابودش کنی.همونجوری دسم داد اوردمش خونه.قنداقشم جا نزد.Khansariha (367)
اوردم خونه از رو کلیپ میخواستم بازش کنم تو ماشش مونده بودم.دوباره جمش کردم ایندفه کوک نمیشد.اعصابم داغون بود.Khansariha (172)
بردمش جا یه تعمیرکار گفتم میخواستم بازش کنم واشر جا بندازم حالا کوک نمیشه.
حالا امده که ماشه رو درست کنه میگه مشکل بی دقتی از واشر نیست واشر رو الکی عوض نکن.میخواست بیست تومن پول مفت بابت ماشه بگیره.گفتم عاقا هرچی هست عوضش کن.از من اصرار از اون انکار.بالاخره راضی شد عوض کنه.بیست تومن هم ازم پول گرفت.Khansariha (172)

RE: معرفی رنجر 125th - کوهنورد - 2016-04-18 11:08 PM

با سلام :
بنده از اینکه بعضی از دوستان میگن ماشه این تفنگ میشکنه خیلی تعجب میکردم تا اینکه از صحبتها فهمیدم دو مدل ماشه داره طلایی و سیاه که ظاهرا سیاهها مورد دارند . بعضی ها این تفنگ رو با تفنگ 15-16 ژولی مقایسه میکنند و نتیجه میگیرن 15 ژولیه بهتره !!!! در حالی که اگر قدرت این تفنگ رو به 15 ژول برسونیم فکر نمیکنم در دقت و استهلاک و.... رقیبی براش بمونه . علیرغم نظر بعضی از عزیزان مثل اقا میثم گل ، بنده بشدت اعتقاد دارم تفنگ باید بعد از واشر حتما فنرش هم عوض بشه اون وقت ببینید چی خریدید و چکار میتونه براتون بکنه Khansariha (8)
موفق باشید

RE: معرفی رنجر 125th - kohan - 2016-04-19 12:21 PM

سلام.
جدیدا ساچمه ی بیژن یه مدل سرکروی 18 گرینی رو به بازار عرضه کرده واسهpcp و رنجر خیلی خوبه. حتما امتحانش کنید.

RE: معرفی رنجر 125th - rahimlo - 2016-04-19 07:30 PM

قدرت اینو بخوای بیاری پایین میری یه شادو میخری این تفنگ قدرتش حرف نداره دقتش به نظر من خیلی خوبه من تو 60 متر بطری نوشابه میزنم بدون دوربین من فقط واشر عوض کردم درجه شکاف سرجاش فیکس کردم
مشکل این تفنگ کیفیت قطعات هست که کیفیتش پایینه ماشه میشکنه چه طلایی چه سیاه من جفتشو امتحان کردم جای پین ها گشاد میکنه اگه قطعاتش کیفیت داشت این تفنگ تفنگ خوبی میشد

Sent from my ST27a using Tapatalk