شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي سلاح شكاري كرال 5 تير Kral Arms - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: ساير مدلها و ماركهاي سلاح شكاري (/forumdisplay.php?fid=56)
+--- موضوع: معرفي سلاح شكاري كرال 5 تير Kral Arms (/showthread.php?tid=1759)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: معرفي سلاح شكاري كرال 5 تير Kral Arms - saeedkh - 2016-03-28 10:55 PM

(2016-03-19 11:56 PM)saeedkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-03-19 11:18 PM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام :
آقا سعید این مورد گاهی پیش میاد .
فکر کنم شما یکمی این فشنگها رو بیشتر شارژ میکنید یا کریمپ محکمتری انجام میدهید برای همین این بلا سرشون اومده ، اگر توجه کنید پوکه ها نیز کمی باد کرده برای همین برای استفاده مجدد از پوکه ها ،باید بدقت بررسی بشن که هم جای چاشنی هم بدنه پلاستیکی لق نشده باشند که نشتی گاز از این دو ناحیه بشدت خطرناکه .
اینم شاید یکی از مشکلات 5 تیر های گاز اکشن باشه . سعید جان یه زحمت هم براتون داشتم : اگر ممکنه یک اندازه گیری دقیق انجام بدین ، از ابتدای خزانه (جان لوله -یا چمبر ) تا اون سوراخهای وسط لوله که گاز ازشون وارد پیستون میشه و ...... یعنی دوست دارم بدونم از جاییکه فشنگ داخل لوله قرار داده میشه تا اون دو روزنه گاز دقیق چند سانته ؟ توجه بفرمایید که دقیق از زه پوکه ، که در لوله قرار گرفته اندازه گیری کنید . قبلا ازتون تشکر میکنم
اگر این رو بفرمایید یک مطلب علمی رو راجع به 5 تیرها عرض میکنم خدمتتون . Khansariha (8)

چشم قربان خیلی زود همراه با عکس تو همین بخش براتون میزارم.
درضمن من همه فشنگای عقاب سهمیه رو برداشتم و دوباره خیلیییی محکم کریمپ کردم والان خیلی بیشتر ازشون رضایت دارم. با فشنگایی که دست نخورده هستن(یعنی خودم دوباره کریمپشون نکردم وهمون کریمپ ستاره ای کارخونه هستن)اصلا نمیشه امیدوار بود وکاااااملا تو شرایط یکم سخت ساچمه هارو میریخت جلوم ولی از وقتی کریمپ کردم وااااقعا خیلی بهتر شدن.

سلام به همه اساتید.
جناب کوهنورد اندازه گیری کردم از اول لوله تا سوراخ های زیرلوله دقیییقا25سانت هستش.

RE: معرفي سلاح شكاري كرال 5 تير Kral Arms - moshsh - 2016-04-17 09:32 AM

قیمت این اسلحه چنده؟

RE: معرفي سلاح شكاري كرال 5 تير Kral Arms - SOHEIL-GUNSMITH - 2016-04-18 11:10 PM

یه مورد کله اردکی رو من 7 تومن دیدم قیمت میداد

RE: معرفي سلاح شكاري كرال 5 تير Kral Arms - arashkian - 2016-04-19 09:12 AM

Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.بله قیمت تمیز و در حد و با قطعات فابریکش همینه(حالا 500تومان بالا یا پایین).چند مورد توی اینستاگرام و غیره برای فروش گذاشته بودن.مثلا یک مورد آکبندش رو با متعلقات معمول(چوکها)= 7/5 زده بود و 7 قطعا پای معامله میداد.طبق ادعای خودش بدون شلیک(زیر 10تا شلیک تست).حق نگهدار دوستان و اساتید انجمن.Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: معرفي سلاح شكاري كرال 5 تير Kral Arms - hossinmahmodi.1376 - 2016-05-31 01:07 AM

نشتی گاز در پنج تیر چه خطرهایی داره مگه؟ ممنون

hossin

پنج تیر های کرالکه با لول ۸۲ سانت هستند به مراتب بهتر از کرال های ۷۶ سانتی هستند

hossin

با یکی از تعمیرکارای خوب که حرف زدم گفتند پنج تیر کرال از نظر قطعات و کیفیت خیلی سر تر از بقیه مارک های داخل ایرانه

hossin

بعضی از پنج تیر های کرال با اینکه گاز باروت هدر میدن ولی بازم افت خیلی گمی در دقت تیرشان هستش که نسبت به بقیه پنج تیر ها برتری داره البته فشنگ هم تاثیر داره ولی من کلی عرض کردم

hossin

RE: معرفي سلاح شكاري كرال 5 تير Kral Arms - shunter - 2016-06-04 09:55 PM

با عرض سلام خدمت دوستان و اساتید محترم
یه چند تا سوال داشتم
1با این کرال کله اردکی چه فشنگایی رو میشه زد؟
از نظر طول فشنگ؟
بقچه ای یا مقوایی؟

2ایامیشه باهاش چهار پاره زد؟(در حد 7 8 10تا؟؟
اگه میشه چه نوع چهار پاره ای؟چند تایی؟
اسلاگ چطور؟

3چه چوکی بهش میخوره؟؟آیا دوستان میتونن یه سایت واسه خرید چوکش معرفی کنن که اینترنتی سفارش بدم؟؟

پیشاپیش ممنونم از راهنماییتون

RE: معرفي سلاح شكاري كرال 5 تير Kral Arms - arashkian - 2016-06-04 10:50 PM

Khansariha (8)Khansariha (256)سلام دوست گرامي.هر نوع فشنگ كارخانه اي معمولي(غيرمگنوم=70) يا دست پر با مقادير استاندارد و معقول رو ميتونيد باهاش شليك كنيد.براي شليك چارپاره و اسلاگ فقط چوك سيلندر(گشادترين چوك).هرچي ميخوايد بزنيد.فقط هرچي بيشتر فشنگ سنگين(اسلاگ و چارپاره)بزنيد=عمر تفنگ كوتاهتر ميشه و زودتر فرسوده ميشه.حالا*يكي زودتر و يكي ديرتر.از نظر چوك هم*چوك رزوه بالا ميخوره.سايت كمپو داره چوكش رو.حق نگهدار شما و همه اساتيد انجمن.Khansariha (8)Khansariha (256)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (8)Khansariha (256)اگه ازشون خريد كردين=قبل از نهايي كردن خريد*حتما باهاشون در مورد هزينه پست بصورت تلفني هماهنگ كنيد.البته اگه با هزينه پستي غير متعارف روبرو شدين*كه احتمالا ميشيد.حق نگهدار شما.Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: معرفي سلاح شكاري كرال 5 تير Kral Arms - shunter - 2016-06-04 11:50 PM

آقای کیان خیلی خیلی ممنونم ازتون بخاطر توضیحات کاملتون فقط یه سوال کوچولو با فشنگ سر مقوایی میشه یا نه؟
ببخشید که این سوال مجددا پرسیدم چون یکی بهم گفت اصلا با سر مقوایی شلیک نکن

RE: معرفي سلاح شكاري كرال 5 تير Kral Arms - arashkian - 2016-06-05 12:37 AM

Khansariha (8)Khansariha (256)خواهش ميكنم.حسب وظيفه.والا نميدونم اما بنده*فرق محسوسي نديدم توي سرمقوايي و سرطلقي و سربقچه اي.اما خب كلا بنظر شخصي منم اگر بجاي سرمقوايي از سرطلقي استفاده كنيد بهتره.(طلق هم بايد بصورتي باشه كه راحت پودر بشه در اثر شليك).چون مقوا احتمال گير كردن و خطر حادثه داره(كه فرقي بين سلاحها نيست در اين مورد).در باقي موارد حداقل بنده كه تفاوتي نديدم و از شخص ديگري هم نشنيدم داشته باشن در شليك با پنج تيرها(مخصوصا كرال).در كل كرال در پنج تيرهاي هم رده خودش*بهترين از همه نظر است.حق نگهدار شما.Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: معرفي سلاح شكاري كرال 5 تير Kral Arms - hossinmahmodi.1376 - 2016-06-05 12:39 AM

با توجه به اینکه تمام پران ها گاز باروت هدر میدن به نظرتون با استفاده از باروت بیشتر مثله دوگرم این انرژی رو میشه از دست نداد؟

hossin