شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي سلاح شكاري كرال 5 تير Kral Arms - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: ساير مدلها و ماركهاي سلاح شكاري (/forumdisplay.php?fid=56)
+--- موضوع: معرفي سلاح شكاري كرال 5 تير Kral Arms (/showthread.php?tid=1759)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: معرفي سلاح شكاري كرال 5 تير Kral Arms - sinaahoora - 2019-02-16 08:27 PM

(2019-02-16 07:07 PM)lultima نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
بنده قصد خريد يه كرال a12 دارم. ميخواستم ببينم اين مدل چوك خور هست يا خير چون يه مدل پيدا كردم كه چوك نميخوره. ايا اين قضيه مشكل سازه يا فرقي با مدلي مه چوك ميخوره نداره. هدف هم تراپ هستش بيشتر

بله دوست عزیز من الان مشخصاتش نگاه کردم باید چوک خور باشه تمامی مدلاش چوک خورهستن اگه برای تراپ میخوای پیشنهاد میکنم ۵تیر انتخاب نکن و اگه خیلی دلت ۵تیر میخواد سیستم انرسی با گلن چرخشی بخر که الان بهترین انتخاب میتونه اتا نئو ۱۲ باشه قیمتشم تو این بازار بین ۱۹۵۰۰ تا ۲۱ میتونی پیدا کنی در غیر اینصورت دولول بخر راحت تری

RE: معرفي سلاح شكاري كرال 5 تير Kral Arms - lultima - 2019-02-16 08:31 PM

(2019-02-16 08:27 PM)sinaahoora نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019-02-16 07:07 PM)lultima نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
بنده قصد خريد يه كرال a12 دارم. ميخواستم ببينم اين مدل چوك خور هست يا خير چون يه مدل پيدا كردم كه چوك نميخوره. ايا اين قضيه مشكل سازه يا فرقي با مدلي مه چوك ميخوره نداره. هدف هم تراپ هستش بيشتر

بله دوست عزیز من الان مشخصاتش نگاه کردم باید چوک خور باشه تمامی مدلاش چوک خورهستن اگه برای تراپ میخوای پیشنهاد میکنم ۵تیر انتخاب نکن و اگه خیلی دلت ۵تیر میخواد سیستم انرسی با گلن چرخشی بخر که الان بهترین انتخاب میتونه اتا نئو ۱۲ باشه قیمتشم تو این بازار بین ۱۹۵۰۰ تا ۲۱ میتونی پیدا کنی در غیر اینصورت دولول بخر راحت تری

پس چطور ايني كه من ديدم چوك خور نبود يعني امكان داره لول عوض شده باشه؟
خواستم بخرم كه دودل شدم.

RE: معرفي سلاح شكاري كرال 5 تير Kral Arms - sinaahoora - 2019-02-16 09:37 PM

(2019-02-16 08:31 PM)lultima نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019-02-16 08:27 PM)sinaahoora نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

پس چطور ايني كه من ديدم چوك خور نبود يعني امكان داره لول عوض شده باشه؟
خواستم بخرم كه دودل شدم.

بله دوست من الان هر چیزی امکانش هست مخصوصا بین تفنگهای ترک الان خیلی از تفنگها هستن میبینی مدل سال ۲۰۱۸ هستن جواز هم دارن درصورتی که اخرین بارکه جوازداده شده سال ۲۰۱۲ بوده میبینیمکه جریانی این بین هستش نتیجه اینه که شماره جواز یه تفنگ دیگه رو برداشتن زدن روی یک تفنگ مدل بالا بقدری هم استادانه این کار انجام میدن که هر کسی متوجه نمیشه برای خرید خیلی حواست جمع کن که یموقع زمان کارشناسی تفنگ بمشکل نخوری

RE: معرفي سلاح شكاري كرال 5 تير Kral Arms - lultima - 2019-02-16 09:52 PM

مدل اين سلاح ٢٠١٢ بود. فروشنده هم معتبر هستش. در كل ميخواستم بدونم سلاحي كه فول چوك باشه ايراداتي داره نسبت به چوك خو يا خير. ممنون
يه مساله اي ديگه كه جلوي دكمه كلمه مگنوم نوشته نشده بود

RE: معرفي سلاح شكاري كرال 5 تير Kral Arms - sinaahoora - 2019-02-16 11:01 PM

(2019-02-16 09:52 PM)lultima نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مدل اين سلاح ٢٠١٢ بود. فروشنده هم معتبر هستش. در كل ميخواستم بدونم سلاحي كه فول چوك باشه ايراداتي داره نسبت به چوك خو يا خير. ممنون
بله اگه لولش چوک ثابت و فول هستش حتما به مشکل میخوری چه در شکار چه در تراپ
من بازم تمامی سایتای ترکیه رو نگاه کردم تمامی تفنگهای مدل a12 چوک خور بودن
شما اگه بگین تا چه قیمتی میخوان هزینه کنید دوستان بهتر میتونن راهنماییتون کنن

RE: معرفي سلاح شكاري كرال 5 تير Kral Arms - haamidreza - 2019-02-17 09:47 AM

(2019-02-16 09:52 PM)lultima نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چوک خور بودن سلاحیعنی تفنگت مثل اچار فرانسه یا انبر قفلی میمونه و همه کاره ست
ولی چوک ثابت فقط برای یک شرایط خاص استفاده میشه
نوشته ی مگنوم مهم نیست ببین خزانه ش سه اینچ هست یا نه

RE: معرفي سلاح شكاري كرال 5 تير Kral Arms - lultima - 2019-02-17 11:38 AM

يه مدل هم كله اردكي موجود داشت كه اونم در حد نو بود لول بلندتر و چوك خور ولي يه مقدار روي ريسيور خط خش داشت. ولي اين مدل a12 كاملا مشابه اك بود. هر دو هم يك قيمت ١٣٨٠٠

RE: معرفي سلاح شكاري كرال 5 تير Kral Arms - mirhashemi - 2019-02-17 12:08 PM

بنظر من روزه شک دار نگیر .کله اردک رو بگیری بهتره.

RE: معرفي سلاح شكاري كرال 5 تير Kral Arms - arashkian - 2019-02-17 12:42 PM

Khansariha (8)Khansariha (256)درود بر همه دوستان. اون کرال "یا لولش عوض شده و یا کلا اون سلاح کرال نیست و کارگاهی است.پنج تیر کرال چوک ثابت نداره.همه چوک قابل تعویض هستن.در مورد اطمینان هم"شما توی این دوره و زمونه فقط به خودت 100% اعتماد کامل داشته باش.چون چه بسیار" رفیق و فامیل و حتی برادر که توی سفره طرفشون گذاشتن.بهرحال حتما یک بررسی دقیق و کارشناسی قبل از خرید انجام بده که پشیمونت نکنه ... حق نگهدار شما و اساتید انجمن.Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: معرفي سلاح شكاري كرال 5 تير Kral Arms - sinaahoora - 2019-02-17 01:26 PM

د وست عزیز من بازم دارم میگم اگه واصه تراپ میخوای غید ۵تیر بزن که یراره اذیت بشی یه دولول سوار تک ماشه چوک خور پوکه پرون بخر خودت راحت کن یه ییلدیز یا اکار ترک بگیر اکبند