شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي سلاح شكاري كرال 5 تير Kral Arms - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: ساير مدلها و ماركهاي سلاح شكاري (/forumdisplay.php?fid=56)
+--- موضوع: معرفي سلاح شكاري كرال 5 تير Kral Arms (/showthread.php?tid=1759)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: معرفي سلاح شكاري كرال 5 تير Kral Arms - hunter extreme - 2016-07-03 08:57 PM

اول تشکر بابت نظر شما
در مورد چوک فول هم حقیقتش دسترسی نداشتم وسر فرصت تهیه میکنم وپترن میگیرم .
درمورد حالت تیراندازی بدون ساپورت بود ولی بدون هیچ گونه لرزشی شلیک انجام شد(ودقیقا نوک مگسگ سلاح وسط خال گرفته شده ) ولی به دلیل قرار گیری در شرایط خاص و امکانات اندک وبدی آب هوا( گرمای وزش باد نسبتا شدید) دیگه بهتر
نشد.
انشاءالله سر فرصت دیگه باشرایط بهتر یه پترن باچوک فول قرار خوام داد.Khansariha (8)

RE: معرفي سلاح شكاري كرال 5 تير Kral Arms - hossinmahmodi.1376 - 2016-07-03 11:34 PM

دوست عزیز کاش یه شلیک به پترن داشتی تا میزان درصد برخورد معلوم‌ میشد

hossin

و جالبه باروت زیر۱.۷ کاملا ته نکشیده و و چوک‌گشادی با ۳

hossin

RE: معرفي سلاح شكاري كرال 5 تير Kral Arms - hunter extreme - 2016-07-03 11:55 PM

سلام دوست عزیز
در خصوص پایین زدن بنده برای شکار روی زمین کل مگسک رو روی سر هدف میزارم ولی برای پترن اینکارو نکردم ودقیا وسط نشونه رفتم تا رفتار مشخص بشه
والا اکثر ساچمه زن که داشتم یا تجربه کردم اینطور بودن ( تک ارش خودم -تک امریکایی -سوار اکار ) البته بعضی سلاح ها ذاتا بلند میکنند مثل دولول سوار دولماز
بعضی ترک ها و بعضی نخجیر 2 و.....

در خصوص باروت باید بگم خدمتتون نوع باروت فشنگ استرلینگ برای 34 گرم فرق میکنه و 206s میباشد و باروت برای 32 گرم d20 میباشد

RE: معرفي سلاح شكاري كرال 5 تير Kral Arms - asman - 2016-07-04 03:15 AM

(2016-07-03 11:55 PM)hunter extreme نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز
در خصوص پایین زدن بنده برای شکار روی زمین کل مگسک رو روی سر هدف میزارم ولی برای پترن اینکارو نکردم ودقیا وسط نشونه رفتم تا رفتار مشخص بشه

ضمن تشکر مجدد از شما دوست گرامی پس با این تفاسیر این سلاح هم ته میکشه
و اینجوری موقع شلیک به اهداف زمینی هدف پشت مگسک گم میشه (مگر خیلی بزرگ باشه که ازنوادره ) که این خیلی بده بخصوص اگر هدف زمینی متحرک باشه و ورجه وورجه کنه ( بعضی از پرندگان عادتشون اینه که یه ثانیه یه جا بند نشن خخخ) اما نمیدونند دربرابر شگردهای اساتید انجمن محکوم به شکستند خخخخخ
واما برای این سلاح که تک لوله تاجایی که راه داشته باشه کوتاه کردن مگسک خیلی بهتر از کوتاه کردن مگسک دردولولهای سوار جواب میده
اگر ایرادی میبینید متذکر شوید
دم اهالی انجمن همیشه گرم باد
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: معرفي سلاح شكاري كرال 5 تير Kral Arms - کوهنورد - 2016-07-05 11:31 PM

با سلام :
دوست عزیز (ببخشید اسمتان را فراموش کردم ) تشکر میکنم Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
در این هوای گرم منطقه شما خیلی لطف کردید و منت بر سر بنده گذاشتید . از شما چه پنهان مدتیست که این تفنگ را برای خرید مد نظر دارم و دارم همه جوره آنرا امتحان میکنم و میسنجم . دانستن تجربه دوستان و میزان رضایتشان از کارکرد تفنگشان برایم تعیین کننده است اگرچه فکر اینکه تفنگ فعلی را بفروشی و تفنگ بعدی و...... هزار بار رفتن و آمدن و فرمهای بی سر و ته را پر کردن و......... و کمی هم تنبلی !!! فعلا ما را با همان نخجیر دمخور ساخته !!!!
بنظر بنده پترن مناسبی بوده (برخلاف نظر دوستان ) اولا جریان هوای آشفته ای که میفرمایید و باد در جهت (چپ به راست ) میتواند کاملا پترن را آشفته سازد . دوستان این را در نظر داشته باشید ساچمه شماره 5 به همراه چوک 3 این پترن را ساخته . ساچمه نسبتا ریز (که باد آنرا میبرد ) و چوک گشاد نمره 3 (که این چوک هم قطعا برای این فاصله ها بکار نمیرود )
اگر چوک فول روی ان ببندیم قطعا پترن بسته تری میدهد و احتمالا ته کشیدن هم یا ازبین میرود یا کمتر میشود فکر میکنم بهترین کارایی را برای شکار کوه بدهد . میماند یک آزمایش دیگه که البته هر وقت تونستید و امکانش بود ، میتواند به خیلی از سوالات دوستان جواب درست بدهد . البته پترن با چوک فول را که قبلا قول داده اید !!!خخخخخخخخ
خیلی از دوستان عقیده دارند بعلت سیکل گازی سلاح قدرت این تفنگها کمتر از کمرشکنهاست (که البته تا حد زیادی هم درست است ) بدلیل اینکه شما این امکان را دارید که هر دو تفنگ را بکار بگیرید اگر قدرت نفوذ مثلا ساچمه شماره یک را -هم در تک لول آرش هم در این تفنگ آزمایش کنید معیار بسیار خوبی برای خیلی از دوستان خواهد بود .
الان پیش خودتون میگین بابا این چه زود پسر خاله شد و چقدر هم خرده فرمایش داره !!!!!!خخخخخخخ
ارادتمند
البته این را هم بگویم دلیل عمده درخواست بنده این بود که در خیلی از ویدیو ها میبینیم این تفنگ را یا انواع مشابه برای شکار پرندگان پر قدرتی مانند غاز بکار میبرند

RE: معرفي سلاح شكاري كرال 5 تير Kral Arms - hunter extreme - 2016-07-07 12:04 AM

سلام کامران جان بنده رضا ارادتمند

خواهش میکنم بنده کاری انجام ندادم . Khansariha (8) بنده بدلیل شرایط و مشغله کار کمتر وقت صحرا رفتن را دارم . ولی حتما سر فرصت آزمایش قدرت (درشرایط برابر با تکلول) وپترنو انجام خواهم داد ونتیجه درهمین تاپیک میزارم.

RE: معرفي سلاح شكاري كرال 5 تير Kral Arms - hossinmahmodi.1376 - 2016-07-31 01:08 AM

چوک دولول کرال به پنج تیر هاشم میخوره فکر کنم

hossin

یکی از دوستان بنده با پنج‌ تیر کرال تو دمای ۴۷ درجه تیراندازی کرد کع از بس لول مقاومی داره فقط تسمه جدا شد کع از لحیم بودش

hossin

RE: معرفي سلاح شكاري كرال 5 تير Kral Arms - hunter extreme - 2016-07-31 11:14 PM

(2016-07-31 01:08 AM)hossinmahmodi.1376 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
hossin

یکی از دوستان بنده با پنج‌ تیر کرال تو دمی ۴۷ درجه تیراندازی کرد کع از بس لول مقاومی داره فقط تسمه جدا شد کع از لحیم بودش

hossin

سلام دوست عزیز

فکر نکنم بخاطر گرما بوده باشه ریب این سلاح خیلی مقاومه و به این راحتی جدا نمیشه احتمالا ضربه شدید بهش وارد شده بوده . نمیدونم شهری که بنده زندگی میکنم تشریف اوردید یا نه در اینجا تابستان گرما ی زیر افتاب بالای 50 درجه میرسه و باید بگم تو این گرما تا 100فشنگ شکاری هم برا هوازنی تو سه ساعت با این سلاح زدم و هیچش نشد

این مساله گرمای هوا و ترکیدن لوله هم بیشتر شبیه به جوک میمونه که به تفنگهای ایرانی ونسبت میدن زیاد به این شایعات اعتنا نکنید

RE: معرفي سلاح شكاري كرال 5 تير Kral Arms - mlg - 2016-08-02 12:04 PM

سلام
برادر منم از این تفنگا داره البته سال ۸۹ از فروشگاه خریدیم و از این طرح جواز دارا نیست.من تو این مدتی که استفاده کردم فقط دوبار گیر کردنشو دیدم.البته مقصر اصلی خودم بودم نه تفنگ.
یکی از دلایلش این بود که اون سوراخو خوب تمیز نکرده بودم و فشنگ ازخزانه به جان لوله نرفت.البته نمیشه گفت گیر.
دومیش هم فشنگ دستپر بود.این فشنگو خوب بادگیری نکرده بودم ولی بعد این که فشنگارو خوب بادگیری کردم هیچ مشکلی با دست پر نداشتم
عکس درست حسابی ازش ندارم فعلا یدونه عکس دارم ازش.چون تفنگ رفته برای تمدید جواز ۵ سالش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفي سلاح شكاري كرال 5 تير Kral Arms - salehlima - 2017-06-13 10:53 AM

سلام دوستان .میشه دوستان لطف کنن روش باز کردن گلن رو بصورت کیلیپ بزارن .هر کاری میکنم نمیتونم گلن گدن(اهرم مسلح کننده) رو در بیارم.Khansariha (367)