شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی بنجامین تریل ان پی نسل BENJAMIN TRAIL NP 2 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده بنجامين Benjamin products (/forumdisplay.php?fid=48)
+---- انجمن: سایر محصولات و تجهیزات (/forumdisplay.php?fid=81)
+---- موضوع: معرفی بنجامین تریل ان پی نسل BENJAMIN TRAIL NP 2 (/showthread.php?tid=1753)

صفحه ها: 1 2 3 4

RE: معرفی بنجامین تریل ان پی نسل BENJAMIN TRAIL NP 2 - climber7043 - 2016-05-13 11:40 PM

(2016-05-10 06:43 PM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی اطلاع نداره این سلاح وارد شده؟ قیمتش؟
میثم جون این سلاح وارد شده.
داشتم تو نت یه گشت میزدم یکی آگهی زده کالیبر ۵.۵ به همراه دوربین سنتر واسه فروش به قیمت 1600.
اینم از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نظرت دربارش چیه؟ به نظرت این سایت واسه خرید مطمئنه یا نه؟

RE: معرفی بنجامین تریل ان پی نسل BENJAMIN TRAIL NP 2 - tinger - 2016-05-14 05:08 PM

(2016-05-13 11:40 PM)mohsen7043 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-05-10 06:43 PM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی اطلاع نداره این سلاح وارد شده؟ قیمتش؟
میثم جون این سلاح وارد شده.
داشتم تو نت یه گشت میزدم یکی آگهی زده کالیبر ۵.۵ به همراه دوربین سنتر واسه فروش به قیمت 1600.
اینم از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نظرت دربارش چیه؟ به نظرت این سایت واسه خرید مطمئنه یا نه؟

این سری اول بنجامین تریل ان پی هست که اتفاقا من سال ۹۰ کالیبر ۴.۵ اون رو خریدم و دوسه سال داشتمش و فروختمش ،منظور من بنجامین تریل ان پی 2هست که موضوع این تاپیک هست که بعید میدونم وارد شده باشه بصورت رسمی .
اکثر تفنگهای امریکایی تحت لیسانس چین با دوربین ینتر به صورت فابریک فروخته میشه مثل همین بنجامین تریل و رمینگتون سومات.

RE: معرفی بنجامین تریل ان پی نسل BENJAMIN TRAIL NP 2 - amn - 2021-12-12 09:09 PM

سلام و درود بر تمام دوستان عزیز. Khansariha (8)
من یه ریویو تقریبا کامل از بنجامین نیترو پیستون اکس ال ۱۱۰۰ اماده کردم که خدمتتون میزارم.

معرفی سلاح بادی بنجامین مدل نیترو پیستون اکس ال ۱۱۰۰ ساخت امریکا.
تعدادی عکس از این اسلحه.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این اسلحه ؛ سلاحی پر قدرت و با دقت بالا می‌باشد که با ظاهری بسیار زیبا و چشم نواز وارد مارکت جهانی شد.
این سلاح آمریکایی دارای مکانیزم شلیک نیتروپیستون می‌ باشد که هنگام شلیک قدرت بالایی تولید کرده اما لگد کمی را به تیرانداز وارد می‌کند همچنین مسلح کردن این سلاح بسیار راحت و دلچسب است.
تفنگ بنجامین ۱۱۰۰ فاقد مگسک و شکاف درجه بوده و برای استفاده از آن حتما احتیاج به دوربین یا رددات دارید این کار به این سلاح ظاهری حرفه ای تر و زیبا تر میدهد.
این سلاح برای هدف‌ زنی‌ های دوربرد و شکار بسیار مناسب می‌باشد.
بنجامین نیترو پیستون اکس ال ۱۱۰۰ دارای ۳۵ ژول توان خروجی است و علی رغم قدرت زیاد دارای دقت بالایی نیز میباشد.
گروپ های منتشر شده از این اسلحه در سایت پیرامید ایر

سرعت دهانه ساچمه در این تفنگ برای کالیبر ۵.۵ میلیمتر یا ۲۲ حدود ۳۳۵ متر بر ثانیه است.
این اسلحه دارای ۳.۷۵ کیلوگرم وزن است و دارای وزن مناسبی میباشد.
این سلاح دارای قنداق تامب هولدر از جنس چوب راش است و از بزرگ ترین مزیت های این تفنگ داشتن جابند و بند فابریک است که کار را برای شما راحت تر میکند.
تصویر جابند های این سلاح‌.

بنجامین دارای یک لول ۱۲ خان با مازول بریک بزرگ از نوع رایفل میباشد که دقت بالا و صدای شلیک نسبتا پایینی را ارائه می دهد.
سیستم ماشه سلاح کاملا فولادی و بسیار قابل اعتماد است ضامن ان دستی و مشابه سلاح های گامو در جلوی ماشه است.
تصویر سیستم ماشه این سلاح

از دیگر ویژگی های این سلاح میتوان به ریل پتیکانی فابریک اشاره کرد که بسیار قابل اطمینان برای دوربین است.
تصویر ریل پتیکانی این سلاح.

گپ این سلاح فولادی و بسیار مقاوم است.
تصویر گپ این سلاح

کیفیت ساخت این سلاح بسیار بالا است و سلاحی عمری و زیبا میباشد.

بهترین ساچمه ها برای تفنگ ساچمه های با وزن ۱۸ الی ۲۵ گرینی هستند و بهتر است از برند های درجه۱ مانند جی اس بی و اچ اند ان و بارکودا استفاده کرد.
بهترین ساچمه داخلی برای این تفنگ ساچمه بیژن مچ است.

و بهترین دوربین ها برای این تفنگ دوربین های سنتر پوینت ؛ لیپیرز ؛ اسنایپر و هاوک هستند همچنین دوربین های ضوم سابت گامو روی این سلاح دوام خوبی دارند.

پایان.
صالح حاج علیزاده.

ممنون از اینکه مطالعه کردید.
موفق باشید فعلا خداحافظ.

RE: معرفی بنجامین تریل ان پی نسل BENJAMIN TRAIL NP 2 - Mohammadsardar - 2021-12-12 09:54 PM

سلام و تشکر از شما آقا صالح عزیز بابت این ریویو ۹۹در صد کامل حالا اون یه در صد چیه خوب اون یه در صد اینه که فاصله ای که گروپ ها گرفته شده رو نگفتید دمتونم گرم باشه همیشهKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی بنجامین تریل ان پی نسل BENJAMIN TRAIL NP 2 - amn - 2021-12-12 10:35 PM

سلام خواهش میکنم. وظیفه ست.Khansariha (8)
اون گروپ ها رو از توی پیرامید ایر گرفتم و متاسفانه فاصله ذکر نشده بود.
موفق باشید فعلا خداحافظ.

RE: معرفی بنجامین تریل ان پی نسل BENJAMIN TRAIL NP 2 - Mohammadsardar - 2021-12-13 06:24 AM

سلام اصلا مشکلی نیست همین که زحمت کشیدید کافیه ولی فکر کنم حدودا همون ۳۰ تا ۴۰ باشه

RE: معرفی بنجامین تریل ان پی نسل BENJAMIN TRAIL NP 2 - tinger - 2021-12-19 04:27 PM

دوستان من واشر سر پیستون بنجامین تریل آن پی ایکس ال رو دارم با جنس عالی پلی اورتان آلمانی دوستان اگر. واشر سرپیستونشون مستحلک و خراب شده من دارمKhansariha (8)

RE: معرفی بنجامین تریل ان پی نسل BENJAMIN TRAIL NP 2 - amn - 2021-12-19 04:31 PM

سلام.Khansariha (8)
به به اقای tinger استاد عزیز.
اقا کجا بودید این مدت طولانی.
این واشر اصل هست یا واشر تراشیده شده ؟
در پناه حق

RE: معرفی بنجامین تریل ان پی نسل BENJAMIN TRAIL NP 2 - tinger - 2021-12-19 04:53 PM

(2021-12-19 04:31 PM)amn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.Khansariha (8)
به به اقای tinger استاد عزیز.
اقا کجا بودید این مدت طولانی.

این واشر اصل هست یا واشر تراشیده شده ؟
در پناه حق
مخلصیم آقا هستیم و روزگار میگذرونیم و روزهامون رو قتل عام میکنیم
واشر رو خودم تراشیدم ولی از فابریکشو خییلی بهتره حداقل ۲ سال ضمانت داره
فابریک خودش جنسش به درد نمی‌خورد من قبلاً بنجامین تریل داشتم و چندتا واشر براش تراشیدم.

RE: معرفی بنجامین تریل ان پی نسل BENJAMIN TRAIL NP 2 - fkh - 2021-12-19 05:06 PM

(2021-12-19 04:27 PM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من واشر سر پیستون بنجامین تریل آن پی ایکس ال رو دارم با جنس عالی پلی اورتان آلمانی دوستان اگر. واشر سرپیستونشون مستحلک و خراب شده من دارمKhansariha (8)

سلام اقای tinger
من از مشتری های قدیمی شما هستم.
دوباره واشر سرپیستون میتراشید؟واسه چه تفنگایی دارین؟قیمتشون چند هست؟