شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ساخت قنداق - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: ساخت ابزارالات مختلف (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: ساخت قنداق (/showthread.php?tid=175)

RE: ساخت قنداق - sinaahoora - 2021-10-22 10:01 PM

(2021-10-21 09:39 PM)ariafakhr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2021-10-21 08:38 PM)amn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.
من رفتم و نمونه کار های ایشون رو دیدم واقعا کارشون عالی بود مخصوصا رو ام۱ گراند.
فقط یه سوال ایشون برای سلاح بادی هم قنداق میسازن ؟ و از نظر قیمتی یه قنداق چقدری در میاد؟
با سپاس.
فعلا خداحافظ.

سلام.
کار تعمیر تفنگ بادی انجام نمیدن.
قنداق و پیش قنداق اسلحه ساچمه زنی زیر دونیم میلیون میشه.
واسه من ۱۸۰۰ ساخت ولی بهم گفت پیش قنداق سارسیلماز به خاطر شیاری که داره کمی سخته و دفعه بعدی سارسیلماز رو زیر دوتومن نمیسازم.واسه گلوله زنی زیر ۵ میلیون درمیاد
اساتید دیگه من پرسیدم فقط قنداق ساچمه زنی بدون پیش قنداق رو پنج میلیون میگیرن .
البته یه استاد مازندانی هم هست قیمتش بالاست ولی کارش در حد اروپاست.فک نکنم تو ایران کسی مهارتش رو داشته باشه

مازندران اقای قریشی و جناب علیزاده میشه گفت بهترین قنداقسازان ایران هستن

RE: ساخت قنداق - amn - 2021-10-22 11:09 PM

(2021-10-22 10:01 PM)sinaahoora نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2021-10-21 09:39 PM)ariafakhr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2021-10-21 08:38 PM)amn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.
من رفتم و نمونه کار های ایشون رو دیدم واقعا کارشون عالی بود مخصوصا رو ام۱ گراند.
فقط یه سوال ایشون برای سلاح بادی هم قنداق میسازن ؟ و از نظر قیمتی یه قنداق چقدری در میاد؟
با سپاس.
فعلا خداحافظ.

سلام.
کار تعمیر تفنگ بادی انجام نمیدن.
قنداق و پیش قنداق اسلحه ساچمه زنی زیر دونیم میلیون میشه.
واسه من ۱۸۰۰ ساخت ولی بهم گفت پیش قنداق سارسیلماز به خاطر شیاری که داره کمی سخته و دفعه بعدی سارسیلماز رو زیر دوتومن نمیسازم.واسه گلوله زنی زیر ۵ میلیون درمیاد
اساتید دیگه من پرسیدم فقط قنداق ساچمه زنی بدون پیش قنداق رو پنج میلیون میگیرن .
البته یه استاد مازندانی هم هست قیمتش بالاست ولی کارش در حد اروپاست.فک نکنم تو ایران کسی مهارتش رو داشته باشه

مازندران اقای قریشی و جناب علیزاده میشه گفت بهترین قنداقسازان ایران هستن

سلام‌
این دو استاد به صورت دستی کار میکنند یا ماشینی ؟
و یه سوال هم دارم از دوستانی که در این زمینه دستی بر سوهان دارن
من هر جور حساب میکنم ساخت قنداق با چوب خیلی سخت میشه به صورت دستی ؛ به نظرتون میشه با pvc قنداق ساخت ؟
من تو فکر ساخت یه pcp دست ساز هستم البته هنوز طرح خوبی ابداع نکردم.میخواستم با ساخت قنداقش شروع کنم که تا ساخته میشه به سیستم pcp فکر کنم اما هر جور حساب میکنم میبینم با پشت کار من تا این قنداق ساخته بشه موهام سفید میشه خخخخخخ. برای همین گفتم ببینم با pvc میشه ساخت ؟ چون pvc خیلی خوب رو سوهان سابیده میشه.
و یه سوال دیگه اینکه چوبی هست که راحت سابیده بشه و بشه بهش سریع شکل داد ؟
دوستان شرمنده متن طولانی شد.
فدایی دارید.
فعلا خداحافظ. Khansariha (8)

RE: ساخت قنداق - Fds - 2023-03-27 04:59 PM

سلام
تفاوت قنداق هایی که قسمت پایین شون کاملا صافه با قنداق های معمولی که رو اسلحه ها هست در چیه؟

RE: ساخت قنداق - amn - 2023-03-27 05:20 PM

در تفنگ های pcp ، گلوله زنی ، یا خفیف قنداق هایی که قسمت پایینی بچه قنداق شون ساف هست ، برای قرار گرفتن بر روی رست هست...این قنداق ها مسابقاتی و مناسب بنچرست هستن.

RE: ساخت قنداق - Fds - 2023-03-27 05:55 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این حالتی.

RE: ساخت قنداق - amn - 2023-03-27 10:55 PM

این طرح قنداق های هلند&هلند هست ، یک طرح هست ، فرق خاصی نداره...