شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ساخت قنداق - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: ساخت ابزارالات مختلف (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: ساخت قنداق (/showthread.php?tid=175)

RE: ساخت قنداق - amn - 2021-10-20 07:28 AM

(2021-10-20 05:24 AM)ariafakhr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2021-10-20 03:19 AM)farazel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2021-06-23 12:27 PM)ariafakhr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام وقت بخیر دوستان.
عاقبت موفق شدم قنداق سارسیلماز رو تعویض کنم .رفتم دادمش به یه استاد قنداق ساز .اولش گفتم که هر کاری کنم بچه قنداق و قنداق دقیق یک رنگ درنمیاد.گفتش من همیشه قنداق و پیش قنداق باهم میسازم.بعد از یک ماه امروز تحویلش گرفتم.از کارش راضیم.طرح و شکل قنداق رو خودم گفتم این طور بسازه.بسته به سفارش مشتری میسازه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام مبارک باشه عزيز خيلی خوب شده
کدوم شهر تشريف داريد شما ؟ تعمير کار اهل شهر خودتونه
هر طرحی بدم ميسازه البته برای گلوله زنی ميخوام
سلام دوستوعزیز.تشکر لطف دارید
من ساکن تهران هستم اما قنداق ساز شهر خرم آباد هستش‌
بله هر طرحی بخواید میسازه .بسیار عالی و علمی.با حوصله خوش اخلاق.کاراش حرف نداره .بسیار هم منصفانه کار میکنه.بخصوص در بحث قنداق گلوله زنی مهارت داره.وهمچنین کار تراشکاری هم انجام میده
آقای حاتم وند شهر خرم آباد.
تو اینستا بزنیدgholam hatamvand میتونید کارهاش ببینید
یا علی

سلام چوبی که برای قنددق استفاده کرده چیه ؟ واقعلا چوب خوش رگه و زیباییه.

RE: ساخت قنداق - ariafakhr - 2021-10-20 03:59 PM

(2021-10-20 07:28 AM)amn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2021-10-20 05:24 AM)ariafakhr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2021-10-20 03:19 AM)farazel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2021-06-23 12:27 PM)ariafakhr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام وقت بخیر دوستان.
عاقبت موفق شدم قنداق سارسیلماز رو تعویض کنم .رفتم دادمش به یه استاد قنداق ساز .اولش گفتم که هر کاری کنم بچه قنداق و قنداق دقیق یک رنگ درنمیاد.گفتش من همیشه قنداق و پیش قنداق باهم میسازم.بعد از یک ماه امروز تحویلش گرفتم.از کارش راضیم.طرح و شکل قنداق رو خودم گفتم این طور بسازه.بسته به سفارش مشتری میسازه

بله هر طرحی بخواید میسازه .بسیار عالی و علمی.با حوصله خوش اخلاق.کاراش حرف نداره .بسیار هم منصفانه کار میکنه.بخصوص در بحث قنداق گلوله زنی مهارت داره.وهمچنین کار تراشکاری هم انجام میده
یا علی

سلام.خودش گفتش چوب گردو هستش.بهش میگن چوب گردو ببری‌.
رگه هاش هم میگفت بعضی چوبها بیشتر رگه دارن بعضی ها کمتر.
داخل پیج اینستاش یه گلوله زنی با همین چوب ببری درست کرده واقعا شاهکار و چشمنواز شده.

RE: ساخت قنداق - amn - 2021-10-20 04:07 PM

بهترین قنداق سازان حتی تو دنیا الان دارن توی ایران فعالیت میکنن.
من از همینجا بهشون خداقوت میگم.
پیج اینستا ش رو هنوز ندیدم ولی باید برم حتما ببینم.
ولی خودمونیما اسلحه تون شده عین برونینگ ۵۲۵ بلژیک.

RE: ساخت قنداق - ariafakhr - 2021-10-20 04:10 PM

(2021-10-20 03:59 PM)ariafakhr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2021-10-20 07:28 AM)amn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام وقت بخیر دوستان.

یا علی

سلام.خودش گفتش چوب گردو هستش.بهش میگن چوب گردو ببری‌.
رگه هاش هم میگفت بعضی چوبها بیشتر رگه دارن بعضی ها کمتر.
داخل پیج اینستاش یه گلوله زنی با همین چوب ببری درست کرده واقعا شاهکار و چشمنواز شده.

اینم چندتا قنداق گلوله زنی از نمونه کاراش

RE: ساخت قنداق - amn - 2021-10-20 04:20 PM

خیلی زیباست اون گلوله زن ام۱ گراند رو که قنداق تامب هولدر براش در اورده جلوش مثل تک تیر های امریکایی شده خیلی تعجب کردم وقتی فهمیدم ام۱ هست.. Khansariha (219)

RE: ساخت قنداق - amn - 2021-10-21 08:38 PM

سلام.
من رفتم و نمونه کار های ایشون رو دیدم واقعا کارشون عالی بود مخصوصا رو ام۱ گراند.
فقط یه سوال ایشون برای سلاح بادی هم قنداق میسازن ؟ و از نظر قیمتی یه قنداق چقدری در میاد؟
با سپاس.
فعلا خداحافظ.

RE: ساخت قنداق - ariafakhr - 2021-10-21 09:39 PM

(2021-10-21 08:38 PM)amn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.
من رفتم و نمونه کار های ایشون رو دیدم واقعا کارشون عالی بود مخصوصا رو ام۱ گراند.
فقط یه سوال ایشون برای سلاح بادی هم قنداق میسازن ؟ و از نظر قیمتی یه قنداق چقدری در میاد؟
با سپاس.
فعلا خداحافظ.

سلام.
کار تعمیر تفنگ بادی انجام نمیدن.
قنداق و پیش قنداق اسلحه ساچمه زنی زیر دونیم میلیون میشه.
واسه من ۱۸۰۰ ساخت ولی بهم گفت پیش قنداق سارسیلماز به خاطر شیاری که داره کمی سخته و دفعه بعدی سارسیلماز رو زیر دوتومن نمیسازم.واسه گلوله زنی زیر ۵ میلیون درمیاد
اساتید دیگه من پرسیدم فقط قنداق ساچمه زنی بدون پیش قنداق رو پنج میلیون میگیرن .
البته یه استاد مازندانی هم هست قیمتش بالاست ولی کارش در حد اروپاست.فک نکنم تو ایران کسی مهارتش رو داشته باشه

RE: ساخت قنداق - amn - 2021-10-22 12:16 AM

(2021-10-21 09:39 PM)ariafakhr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2021-10-21 08:38 PM)amn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.
با سپاس.
فعلا خداحافظ.

سلام.
واسه من ۱۸۰۰ ساخت ولی بهم گفت پیش قنداق سارسیلماز به خاطر شیاری که داره کمی سخته و دفعه بعدی سارسیلماز رو زیر دوتومن نمیسازم.واسه گلوله زنی زیر ۵ میلیون درمیاد
البته یه استاد مازندانی هم هست قیمتش بالاست ولی کارش در حد اروپاست.فک نکنم تو ایران کسی مهارتش رو داشته باشه

سلام‌
ممنون بابات توضیحات جنابتان.
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
من حدود ۱ ساعت تمام تصاویر پیجشون رو نگاه کردم از کارش خیلی خوشم اومد اما راهش خیلی از ما دوره ما کرمانیم ایشون خرم آباد.
و....
اگه براتون مقدور هست یه عکس از از قبل از تعویض قنداق اسلحه تون ارسال کنید.
اقای فخار خیلی خیلی شرمنده من دیگه با این پُست هام فکر کنم دارم سرتون رو درد میارم.Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: ساخت قنداق - ariafakhr - 2021-10-22 07:26 PM

(2021-10-22 12:16 AM)amn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2021-10-21 09:39 PM)ariafakhr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.
با سپاس.
فعلا خداحافظ.

سلام.

سلام‌
ممنون بابات توضیحات جنابتان.
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
من حدود ۱ ساعت تمام تصاویر پیجشون رو نگاه کردم از کارش خیلی خوشم اومد اما راهش خیلی از ما دوره ما کرمانیم ایشون خرم آباد.
و....
اگه براتون مقدور هست یه عکس از از قبل از تعویض قنداق اسلحه تون ارسال کنید.
اقای فخار خیلی خیلی شرمنده من دیگه با این پُست هام فکر کنم دارم سرتون رو درد میارم.Khansariha (8)Khansariha (8)

سلام.خواهش میکنم.باعث افتخاره اگر کاری ازم بر بیاد.
اگر با خودش تماس بگیرید احتمالا بهتون بگن چطوری اسلحه رو ارسال کنید.
قنداق اسلحه من واسه تراپ بود.کلا سارسیلماز های ۵۱۲ قنداق مشکل قنداق دارند و باید واسشون قنداق شکاری تراش بدی.
اگر تایپیک سارسیلماز رو نگاه کنید عکس اصل تفنگ رو باقنداق اصلیش میتونید ببینید

RE: ساخت قنداق - amn - 2021-10-22 07:43 PM

سلام.خواهش میکنم.باعث افتخاره اگر کاری ازم بر بیاد.
اگر با خودش تماس بگیرید احتمالا بهتون بگن چطوری اسلحه رو ارسال کنید.
قنداق اسلحه من واسه تراپ بود.کلا سارسیلماز های ۵۱۲ قنداق مشکل قنداق دارند و باید واسشون قنداق شکاری تراش بدی.
اگر تایپیک سارسیلماز رو نگاه کنید عکس اصل تفنگ رو باقنداق اصلیش میتونید ببینید

[/quote]

سلام.
شما لطف دارید.Khansariha (8)Khansariha (8).
خیلی ممنون از پاسخگویی شما. ؛
بله داستان قنداق هاشونو شنیدم.
پاینده باشید. فعلا خداحافظ.