شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ساخت قنداق - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: ساخت ابزارالات مختلف (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: ساخت قنداق (/showthread.php?tid=175)

RE: ساخت قنداق - hossinmahmodi.1376 - 2016-07-12 11:07 PM

نظرتون راجب قنداق فایبرکلاس بر آکار چیه؟

hossin

RE: ساخت قنداق - Siavashshami - 2016-07-12 11:16 PM

بنده بعد از کلی پیگیر قنداق بودن به این نتیجه رسیدم برای تفنگ گلوله زن و ساچمه زن مناسب ترین قنداق فایبر گلاس هست ولی نمیدونم از کجا گیر میاد.درضمن برای ست شدن قبضه و قنداق بهتره که قبضه زاج مات بخوره(از لحاظ زیبایی و یکنواختی اینطور بهتره)

فرستاده شده از HUAWEI G700-U10ِ من با Tapatalk

RE: ساخت قنداق - hossinmahmodi.1376 - 2016-07-12 11:17 PM

دلیل شو ذکر میکنید چون من پنج تیر زیاد دیدم فایبر باشه ولی دولول خیلی به ندرت

hossin

RE: ساخت قنداق - Siavashshami - 2016-07-13 12:00 AM

اول سلیقه و در مورد گلوله زن دقت تیراندازی بالاتر میره

دلیل بعدی اینکه قنداق سازهای محترم زیاد کارشون جالب نیست

RE: ساخت قنداق - hossinmahmodi.1376 - 2016-07-13 12:02 AM

در ساچمه زن کمر شکن منظورم بود

hossin

RE: ساخت قنداق - Siavashshami - 2016-07-13 12:32 AM

در مورد کمرشکن چوبی و فایبر فرقی نمیکنه چون مطرح ترین شرکت های اسلحه سازی اروپایی و امریکایی دارن قنداق اسلحه های ساچمه زن کمرشکن رو چوبی میزنن.بنده به شخصی واسه اینکه اسلحه هام(گلوله زن,دولول ,pcp ) با هم ست باشن ساچمه زنم رو هم دوست دارم فایبر بزارم.دوست دارم وقتی در کمد اسلحه رو باز میکنم یکدست باشن.ولی در مورد گلوله زن موضوع فرق میکنه الان اکثر شرکت های معتبر هم دارن فاییر میزنن و اون هم بخاطر بالارفتن دقت و دوام بیشتر هست که این دوام در مورد ساچمه زن هم صدق میکنه

RE: ساخت قنداق - garshasb - 2016-07-13 11:16 AM

(2016-07-12 03:58 PM)sabergholamian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تقدیم به بچه های گل انجمن
Khansariha (8)
[تصویر: IMG-20160712-103531.jpg]

دادا صابر عجب قنداقی ساختید. قسمت تامبهولش بسیار عالی شده. پرداخت عالی کردی از اون قشنگ تر جلا یا سیلر کیلر روشه.
اگه بتونی روی این قسمت یک توضیح مختصری بدی که یاد بگیرم خیلی ازتون ممنون میشم.
ارادت

RE: ساخت قنداق - mortezazadeh - 2016-07-13 02:20 PM

(2016-07-12 11:16 PM)Siavashshami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنده بعد از کلی پیگیر قنداق بودن به این نتیجه رسیدم برای تفنگ گلوله زن و ساچمه زن مناسب ترین قنداق فایبر گلاس هست ولی نمیدونم از کجا گیر میاد.درضمن برای ست شدن قبضه و قنداق بهتره که قبضه زاج مات بخوره(از لحاظ زیبایی و یکنواختی اینطور بهتره)

براى اكار يكى از دوستان چند مدل فايبر اوردن از نمايشگاه شكارو تيراندازى در تركيه

RE: ساخت قنداق - rezajf - 2016-08-03 12:03 AM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلیپ زیبای ساخت انواع قنداق با دستگاه CNC

RE: ساخت قنداق - KAMADI - 2016-10-09 03:12 AM

من با گوشیم ب سایت سر میزنم ولی سر فرصت چشم عکس بیشتر تقدیم میکنم. بله برای هاتسان تورپدو ساختم.تفنگ دقیق و قوی ای هستش که بهش علاقه مند شدم. ولي قنداق فابریک فوقالعاده ضعیف و پلاستیکی داشت.

کارت درسته.. منم یه تفنگ بادی وبلی پاتریوت دارم که واسش یه قنداق سوراخ دار ساختم.. منتهی چون جای انگشت در آوردم نمیشه با شانه عاج زنیش کرد..
اگه میشه بهم یاد بدین چجوری مثل مال شما عاج بزنم تا مال منم مث قنداق شما زیباتر بشه
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)