شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ساخت قنداق - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: ساخت ابزارالات مختلف (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: ساخت قنداق (/showthread.php?tid=175)

RE: ساخت قنداق - civil661 - 2014-10-04 10:46 PM

سلام دوستان.این یه چینی زیر تاشوی قدیمی هستش که خراب شده و چون اعتمادی به ماششون نیست دیگه بیخیال تعمیرش شدم.قنداق کارخونه ایش تقریبا زرد رنگ بود.واسه دکوری قنداقشو دوباره رنگ زدم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: ساخت قنداق - nokinoor - 2014-10-04 11:14 PM

چشم داداش ردیفش میکنمKhansariha (8)

RE: ساخت قنداق - huntergun - 2015-01-10 05:10 PM

سلام به همی دوستان عزیز. من ی قنداق واسه ی شات گن با طول لوله55-60 میخاستم بسازم کسی میتونه ابعادش یا الگویی چیزی به ما بده.ممنون Khansariha (8)

RE: ساخت قنداق - Zoli - 2015-01-10 05:21 PM

سلام
منظورتون از شا گان همون ٨تيرهاي قنداق تاشو ترك هست؟
اگه منظورتون همونه من پارسال يكي ساختم و توي تاپيك مربرط به قنداق گذاشتم و خيلي بهتر از قنداق قبليشه،فقط چون اين نمونه اسلحه خيلي لگد داره بايد قسمت ابتداي قنداق كه توي مچ دست مياد رو قطور تر از باقي قنداقها درست كني كه فشار رو تحمل كنه
چنانچه عكس رو پيدا نكرديد بفرماييد تا دوباره عكس بگيرم،ولي تو ارسال ها بگرديد هست
Khansariha (8)

RE: ساخت قنداق - huntergun - 2015-01-10 08:59 PM

(2015-01-10 05:21 PM)Zoli نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
منظورتون از شا گان همون ٨تيرهاي قنداق تاشو ترك هست؟
اگه منظورتون همونه من پارسال يكي ساختم و توي تاپيك مربرط به قنداق گذاشتم و خيلي بهتر از قنداق قبليشه،فقط چون اين نمونه اسلحه خيلي لگد داره بايد قسمت ابتداي قنداق كه توي مچ دست مياد رو قطور تر از باقي قنداقها درست كني كه فشار رو تحمل كنه
چنانچه عكس رو پيدا نكرديد بفرماييد تا دوباره عكس بگيرم،ولي تو ارسال ها بگرديد هست
Khansariha (8)

داداش یدونه خودم درست کردم ولی توی قسمت قنداقش مشکل دارم اخه مخام به عنوان ی چیز زینتی و لوکس بزارم تو خونه خخخخخ.Khansariha (8)Khansariha (8) ولی جدی چیز قشنگیه

RE: ساخت قنداق - FMJ - 2015-01-25 01:42 AM

باسلام
دوستان میخوام روی قنداق اسلحه م منبت کاری کنم/تنها نکته ای که ذهنمو درگیر کرده اینه که بعد از پرداخت و اتمام نقش چون بافت زیری چوب در میاد با قسمتهای فابریک اختلاف رنگ پیدا میکنه /اطلاعاتی در مورد رنگ کردن مجدد و یکدست شدن قسمت کارشده با قسمتهای دیگه میخوام. ممنون

RE: ساخت قنداق - cordoba - 2015-01-25 02:07 AM

(2015-01-25 01:42 AM)FMJ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام
دوستان میخوام روی قنداق اسلحه م منبت کاری کنم/تنها نکته ای که ذهنمو درگیر کرده اینه که بعد از پرداخت و اتمام نقش چون بافت زیری چوب در میاد با قسمتهای فابریک اختلاف رنگ پیدا میکنه /اطلاعاتی در مورد رنگ کردن مجدد و یکدست شدن قسمت کارشده با قسمتهای دیگه میخوام. ممنون

سلام

بهتر بود یکدفعه قنداق رو عوض میکردی دوست عزیز Khansariha (8)

کلا اسلحه ات قیافه جدید و بسیار زیبایی میگرفت ...

واقعا این قنداق های فابریک تو ذوق میزنن Khansariha (367)

RE: ساخت قنداق - NEMESIS - 2015-01-25 02:11 AM

(2015-01-25 01:42 AM)FMJ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام

یه نمونه رنگ هست به اسم شایان و یا شاپون توی بازار هست که مناسب کار شما هست فکر کنمKhansariha (8)

RE: ساخت قنداق - FMJ - 2015-01-25 02:15 AM

کوردوبا ی عزیز صد البته که درست میفرمایید ولی جیب خالی و هزار درد!!!!!!!!!
چوبشو بررسی کردم خوبه / هزینه ای هم که نداره/ امتحانشم ضرری نداره...
یه نقش خوبم گیرآوردم انشالله که خوب در بیاد...

(2015-01-25 02:11 AM)NEMESIS نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام

یه نمونه رنگ هست به اسم شایان و یا شاپون توی بازار هست که مناسب کار شما هست فکر کنمKhansariha (8)

نمسیس عزیز این رنگ که فرمودید رنگ داره (قهوه ای و ...) یا مثل سیلرکیلر شفاف و جلا دهنده ست ؟؟؟

RE: ساخت قنداق - NEMESIS - 2015-01-25 02:19 AM

بله این که گفتم رنگه فقط و سیلر کیلر هم باید جدا بزنید