شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ساخت قنداق - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: ساخت ابزارالات مختلف (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: ساخت قنداق (/showthread.php?tid=175)

RE: ساخت قنداق - amin.faraji - 2014-03-20 03:43 PM

تنها راهش از نظر من این هست که لای درز رو اول با چسب چوب خوب پر کنید بعد از بالا با چندتا میخ بدون سر سفتش کنید بعد با بتونه روی درزو بگیرین اخرم با یکم شاپان محل ترمیمو بپوشونین.

RE: ساخت قنداق - Zoli - 2014-03-20 03:47 PM

چسب چوب رو امتحان كردم رو ٢لول ولي باز شد
نظرتون در مورد ١٢٣چيه؟بعد ميخش كنم،

RE: ساخت قنداق - Tomcat14 - 2014-03-20 03:54 PM

جناب زولی با اینکه چسب 123 یک چسب فوق العاده برای چسبوندن چوب و ام دی اف و ... هست اما یک نقطه ضعف داره و اونم ناپایداریش در مقابل ضربه هست!(بعد خشک شدن میشه عین شیشه و با ضربه و لگد باید فاتحشو خوند!)
با لگد اسلحه فکر نکنم 123جواب بده!Khansariha (226)

RE: ساخت قنداق - amin.faraji - 2014-03-20 03:56 PM

123 فکر نکنم جولب بده خوب. چسب چوب از همه بهتر رو چوب جواب میده اسمش که روش هست چسب چوب خخخ. ولی چسب چوب خوب بگیرین بعد اگه چسب خوب زده بشه تحت فشار باشه دو طرف چوب تا زمانی که کامل خوش بشه به خوبی جواب میده.
اگه وسواس بیشتر دارین به نجاریا که کارشون بیشتر ضریف کاری هست برین اونا خوب بلدن چطور کار کنن رو چوب.
تاپیک ترمیم قنداق هم هست قبلا هم همچین موردی برای یکی از دوستان انجمن یادمه پیش امده بود مطالعه کنید شاید کارامد بود براتون.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: ساخت قنداق - Zoli - 2014-03-20 04:05 PM

دست شما درد نكنه داداش
عيدتونم مباركKhansariha (8)
(2014-03-20 03:54 PM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب زولی با اینکه چسب 123 یک چسب فوق العاده برای چسبوندن چوب و ام دی اف و ... هست اما یک نقطه ضعف داره و اونم ناپایداریش در مقابل ضربه هست!(بعد خشک شدن میشه عین شیشه و با ضربه و لگد باید فاتحشو خوند!)
با لگد اسلحه فکر نکنم 123جواب بده!Khansariha (226)

ممنون
اون قسمتي كه توي قنداق هست رو ديديد؟من يه قنداق نو دارم منتها مشكل اونه بايد باز روش كار بشه تا اون تيكه توش سوار بشه

RE: ساخت قنداق - BROWNING X BOLT - 2014-04-18 11:47 AM

درود فراوان بر دوستان گلمKhansariha (8)
ساخت قنداق توسط دوستم و یه کوچولو هم بنده کمکش کردم.
چوب--------> اوکاسیا------چوب فوق العاده محکم و با موج های نسبتا زیبا
ساخته شده برای تک لول روس
از لحاظ سوار شدن بر روی شونه و نشانه روی به خاطر اینکه قسمت ته قنداق رو به سمت پایین طراحی شده فوق العاده ستKhansariha (367)
ایشالا روی اسلحه هم که سوار شد عکساشو میذارم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (8)

RE: ساخت قنداق - snap - 2014-04-23 02:28 PM

سلام من این قنداق رو به سفارش یکی از دوستانم درست کردم Khansariha (214)

RE: ساخت قنداق - saburi - 2014-06-28 10:32 PM

سلام به همه دوستان
اینم قنداق at44 با چوب گردو تراشیدیمش
فقط شرمنده دوربین خیلی کیفیت جالبی نداره اما خیلی عالی شده من خودم کیف کردم

قنداق بالپاپ که راستیتش خیلی حال نکردم باهاش و خوب هم روش کار نکردم چون جدای از
حسنش از کوچیک شدنش پشیمون شدم اما چون تراشیده بودم رنگش کردم دیگه !!!!

RE: ساخت قنداق - babakdana - 2014-08-25 09:15 AM

سلام
اینم از کار جدیدم با چوب گردو ( برای تفنگ هگلو 104 A شفارش شده برای یه نفر درست کردم)
قنداق منبت طرح قرقاول

RE: ساخت قنداق - ln 1 - 2014-08-25 01:19 PM

خیلی زیبا شده . به نظر میرسه روی قنداق گره چوب داریم ؟ من هم برای قنداق دست سازم با یک گره نابجا مواجه شدم . احتمال شکستگی در محل گره وجود داره ؟ کلا با گره چوب چکار میکنند تا اسیب نزنه