شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ساخت قنداق - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: ساخت ابزارالات مختلف (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: ساخت قنداق (/showthread.php?tid=175)

RE: ساخت قنداق - mehrdadjan - 2013-10-13 06:50 PM

(2013-10-13 05:33 PM)rezagh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامKhansariha (8)
مهرداد جان مبارکتون باشه واقعا زیبا شده همانطور که دوست عزیزمون فرمودند اگه شردود هم براش بسازید زیبایش بیشتر خواهد شد.
مهردادجان ریل آماده رو از کجا و به چه قیمت خریدیت؟
Khansariha (8)Khansariha (8)
مختار جان به شما هم تبریک میگم ماشالله خیلی سریع کارهاتون رو انجام دادین ،باید به این پشتکار تبریک گفت.Khansariha (8)

ممنونKhansariha (8)ریل را از اصفهان50گرفتمKhansariha (367)اما کارم را خیلی راه انداخت

RE: ساخت قنداق - behnamhunter - 2013-10-13 07:06 PM

(2013-10-13 06:50 PM)mehrdadjan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-10-13 05:33 PM)rezagh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامKhansariha (8)
مهرداد جان مبارکتون باشه واقعا زیبا شده همانطور که دوست عزیزمون فرمودند اگه شردود هم براش بسازید زیبایش بیشتر خواهد شد.
مهردادجان ریل آماده رو از کجا و به چه قیمت خریدیت؟
Khansariha (8)Khansariha (8)
مختار جان به شما هم تبریک میگم ماشالله خیلی سریع کارهاتون رو انجام دادین ،باید به این پشتکار تبریک گفت.Khansariha (8)

ممنونKhansariha (8)ریل را از اصفهان50گرفتمKhansariha (367)اما کارم را خیلی راه انداخت
آقا مهرداد کل هزینه کار چقدر شد؟ واقعا عالی شده.

RE: ساخت قنداق - rezagh - 2013-10-14 12:58 AM

من کل تهران رو گشتم اما نتونستم مثل این ریل پیدا کنم.فکر کنم از این به بعد برای خرید به جای فردوسی باید بیایم اصفهان

RE: ساخت قنداق - amin.faraji - 2013-10-14 01:11 AM

به اسم اداپتر همه میشناسن کارای اصلیشون ارتفاع دادن به ریل دوربین هست به شکلای مختلف پبدا میشن تبدیل 11 به 22 هم هست کمو بیش Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: ساخت قنداق - aloneboy - 2013-10-23 04:02 PM

دوستان عزيز كه قنداق BULBOP ساختن ميشه يه كركي دستي يا كامپيوتري از ابعاد و اندازه قنداق بزارن تا از روش الگو برداري كنيم
اگه بشه ميخوام قنداق رو با نرم افزار كتيا سه بعديش كنم اينطوري ميشه با سي ان سي در عرض يه ساعت كل قنداق رو تراشيد
هزينه يك ساعت كرايه سي ان سي هم 25هزار تومنه
هزينه چوبشو نميدونم اما فكر نكنم اونم زياد بشه
دوستان اگه نقشه اي ازش دارن بذارن برام
ممنونم ميشم

RE: ساخت قنداق - stalker - 2013-10-23 06:26 PM

(2013-10-14 01:11 AM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به اسم اداپتر همه میشناسن کارای اصلیشون ارتفاع دادن به ریل دوربین هست به شکلای مختلف پبدا میشن تبدیل 11 به 22 هم هست کمو بیش Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از این مدل پیدا میشه یا مشابه؟فکر کنم باید از مهرداد از اصفهان بگیرم

RE: ساخت قنداق - esijoon - 2013-10-23 07:30 PM

(2013-10-23 06:26 PM)stalker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-10-14 01:11 AM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از این مدل پیدا میشه یا مشابه؟فکر کنم باید از مهرداد از اصفهان بگیرم

این مدل رو شیراز دیدم...ولی به درد استفاده در پی سی پی بولپاپ نمی خوره...این هم ارتفاع میده هم تبدیل هست...وقتی میبندید باید پایه دوربین هم مناسب این انتخاب کنید...

RE: ساخت قنداق - amin.faraji - 2013-10-23 07:42 PM

تبدیل سر به سرشم هست که فقط برای ارتفاع دادن استفاده میشه ولی نمیدونم تو ایران هست یا نه. ولی برای بولپاپ باید کف 11میل بالا هم اگه 22 بود از دوپایه دوربین 22 هم استفاده بشه. البته ساخت ریل برای بولپاپ خیلی کمتر تموم میشه و بهتر در میاد الانم که تو فروشگاه سایت سفارش میگرن اقا مسیح.

RE: ساخت قنداق - stalker - 2013-10-27 11:27 AM

دوستان قنداق من فقط ماشش مونده چه راه حل هایی برای ساخت ماشه و سیستم ماشه دارید؟

RE: ساخت قنداق - josniper - 2013-10-29 11:05 PM

سلام دوستان
من قصد دارم شانس خودموبرای ساخت قنداق برنو امتهان کنم
چند سوال دارم
کسی اندازه وفاصله بین قصمتها مختلف مثل لوله خزانه و.... را داره؟
برای تراش قصمتهای داخلی باید چه کنم
منبعی برای یادگیری کار با چوب بخصوص قنداق سراغ دارین؟
چه ابزارهایی باید تهیه کنم