شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ساخت قنداق - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: ساخت ابزارالات مختلف (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: ساخت قنداق (/showthread.php?tid=175)

RE: ساخت قنداق - stalker - 2013-10-13 11:41 AM

دوستان من با یه نجار شروع کردم که 200 تومان میگیره و درست میکنه

این عکس ها و فردا هم خرده کاریهای نهایی رو انجام میده
حفاظ خود اتی رو روش قرار دادم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مثل این عکس جای پیچ هارو درست کردم

فقط مونده جای ماشه یه فلزی مثل همون گیره ها درست کنم یا چیزی رو میشه به کپسول چسبوند که ماشه رو بهش وصل کرد؟یا مثل عکس دوم درست کرد؟

برای رنگ که طرح خود چوب بیاد چی کار کنم؟طرف یه چیزی تو مایه های سیلر کیلر گفت

RE: ساخت قنداق - mster - 2013-10-13 12:07 PM

خیلی با سرعت داری پیش میری ظاهرا آخر هفته هم تصاویر شکارتون رو خواهیم دید

ظاهرا به فکر پایه دوربین نیستی مختارخان

RE: ساخت قنداق - حسین - 2013-10-13 12:15 PM

(2013-10-13 11:41 AM)stalker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من با یه نجار شروع کردم که 200 تومان میگیره و درست میکنه

این عکس ها و فردا هم خرده کاریهای نهایی رو انجام میده
حفاظ خود اتی رو روش قرار دادم

مثل این عکس جای پیچ هارو درست کردم

فقط مونده جای ماشه یه فلزی مثل همون گیره ها درست کنم یا چیزی رو میشه به کپسول چسبوند که ماشه رو بهش وصل کرد؟یا مثل عکس دوم درست کرد؟
برای رنگ که طرح خود چوب بیاد چی کار کنم؟طرف یه چیزی تو مایه های سیلر کیلر گفت
تا به اینجا که عالیه
مختار پیشاپیش مبارکه!
خیلی خوب شدهKhansariha (8)

RE: ساخت قنداق - stalker - 2013-10-13 12:54 PM

(2013-10-13 12:07 PM)mster نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی با سرعت داری پیش میری ظاهرا آخر هفته هم تصاویر شکارتون رو خواهیم دید

ظاهرا به فکر پایه دوربین نیستی مختارخان

بله دیگه ناچاری سرعتشو بیشتر کردم تا ماشه رو بدم کسی درست کنه

فعلان دوربین خودشو روی ریل خودش میزارم تا یه دوربین خوب بخرم یه فکری براش کنم

RE: ساخت قنداق - mehrdadjan - 2013-10-13 01:41 PM

stalkerتبریک میگم خیلی عالی شدهKhansariha (219)
برای ریل دوربین هم میتونید از این ریل های اماده استفاده کنیدKhansariha (8)
اینم از قنداق جدید من 2هفته دستم بهش بند بود فقط مونده رنگش کنم
تشکر ویژه از داداش مسیح گلKhansariha (8) به خاطر راهنمایی های بسیار
مفید و کار ساز و ابزارهایی که در اختیار من گذاشتندKhansariha (215)
[تصویر: 13816581591.jpg]
[تصویر: 13816581592.jpg]

RE: ساخت قنداق - Don Corleone - 2013-10-13 01:54 PM

عالی شده مهدی جان ایولاKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (219)

RE: ساخت قنداق - stalker - 2013-10-13 02:21 PM

مهرداد جان عالی شده مال شما هم اون ریل اماده رو چطوری سوار کردی؟سیستم ماشه رو هم چطوری درست کردی؟

RE: ساخت قنداق - stalker - 2013-10-13 02:46 PM

یله دیگه وقتی بچه های اصفهان بهم نزدیک هستن همینه دیگه قنداق های عالی و طرح های خوب Khansariha (8) دمشون گرم حال میکنن اونجا

حالا باید فکری هم برای سیستم ماشه و رنگش کنم

دوستان بتونن کمکی کنند خوشحال میشم

RE: ساخت قنداق - mehrdadjan - 2013-10-13 03:21 PM

(2013-10-13 02:21 PM)stalker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهرداد جان عالی شده مال شما هم اون ریل اماده رو چطوری سوار کردی؟سیستم ماشه رو هم چطوری درست کردی؟

اول جای خشاب را با سنگ در اوردم یه پایه دست ساز هم برای قسمت جلوی ریل ساختم خیلی ساده و کار امد شد
برای ماشه هم یه سیم مفتول ضخیم برداشتم و یه ماشه تفنگ چینی بهش جوش دادم و به ماشه وصل کردم
تا یه ماشه براش بسازم
[تصویر: 13816646951.jpg]
[تصویر: 13816646952.jpg]

RE: ساخت قنداق - rezagh - 2013-10-13 05:33 PM

سلامKhansariha (8)
مهرداد جان مبارکتون باشه واقعا زیبا شده همانطور که دوست عزیزمون فرمودند اگه شردود هم براش بسازید زیبایش بیشتر خواهد شد.
مهردادجان ریل آماده رو از کجا و به چه قیمت خریدیت؟
Khansariha (8)Khansariha (8)
مختار جان به شما هم تبریک میگم ماشالله خیلی سریع کارهاتون رو انجام دادین ،باید به این پشتکار تبریک گفت.Khansariha (8)