شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ساخت قنداق - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: ساخت ابزارالات مختلف (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: ساخت قنداق (/showthread.php?tid=175)

RE: ساخت قنداق - amin.faraji - 2013-06-18 04:59 PM

خوب در امده خسته نباشیKhansariha (8)
فقط یکم به قول خودت کار داره برای بهتر شدنش پد قنداقو عوض کن خیلی رو ظاهر تفنگ تاثیر میزاره
ریل دوربین و بستو هم رنگ کن که یک دست در بیاد ضامن ماشه هم همینطور این کارو روش صورت بگیره میشه تک
بازم خسته نباشیKhansariha (8)

RE: ساخت قنداق - salehpourtaher - 2013-06-18 05:12 PM

(2013-06-18 03:51 PM)erfan401 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم پالپاپ من که البته هنوز کار داره فسقلیKhansariha (367)
میدونم بی سلیقه شده عکس ولی خو عجله ای بود.
[تصویر: DSC06940.jpg]
==========================================
[تصویر: DSC06937.jpg]

ایول آقا عرفان بسیار زیباست
فکر کنم به اصفهانی هامون بگیم "پولباپر":khansariha (214):
ولی اگه یه رنگ بهتر میزدید مثل رنگی که تو الگو داش مسیح بود
یا مثل رنگ قنداق من _(به نظر حقیر )_ بهتره
و ته قنداق هم یه ذره بیشتر انحنا میدادید
بازم جسارت بنده را ندیده بگیریدKhansariha (8)

RE: ساخت قنداق - MehdiNiyati - 2013-06-18 05:19 PM

اقا عرفان قنداق به این زیبایی ساختی ولی چرا محافظ ماشه نداره راستی یکم روی اون ته قنداقت مانور بده خیلی زیبا تر میشه

RE: ساخت قنداق - Cayalouss.The.Removal - 2013-06-18 05:41 PM

دادا گفتم که کار داره.....این الان ی کاره عجله ایه.....هنوز محافظ ماشه و پد قنداق کاراش مونده ولی وسایلشو تهیه کردم سر صبر درست میکنم....ممنون از راهنمایی عزیزان.

RE: ساخت قنداق - amin.faraji - 2013-06-27 11:13 PM

دوستان یه سریع عکس از قنداق و تفنگ بالپاپ شده دست ساز و شرکتی میزارم امیدوارم به کارتون بیاد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: ساخت قنداق - broning - 2013-07-18 07:34 PM

درود به همه ی دوستان
میخواستم بدونم میشه برای اسلحه شکاری ساچمه زنی قنداق با چوبهای مختلف چند لایه ساخت
میشه چوبها رو به هم چسبوند وبه ضخامت مورد نظر رسید
اگه میشه لطفا نوع چوبها ضخامت هر چوب و چسب مورد استفاده رو بگید و راهنمایی بفرمایید
با سپاس

RE: ساخت قنداق - greenaref - 2013-07-18 07:58 PM

سلام.دوستان میگم این تفنگ های بالپاپ که دوستان واسشون قنداق میزارن چی هستن؟قیمتشون چقدره؟از کجا گیر میاد؟Khansariha (48)Khansariha (8)

RE: ساخت قنداق - mster - 2013-07-18 08:09 PM

(2013-07-18 07:58 PM)greenaref نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.دوستان میگم این تفنگ های بالپاپ که دوستان واسشون قنداق میزارن چی هستن؟قیمتشون چقدره؟از کجا گیر میاد؟Khansariha (48)Khansariha (8)

دوست عزیز اکثر این تفنگها ای تی 44 هاتسان هست
اینم عکسش [تصویر: 2527_AT44-10.jpg]

قیمت 2200

RE: ساخت قنداق - greenaref - 2013-07-18 08:12 PM

میگم دست دومش بدون قنداق گیر میاد؟قیمتش در چه حده؟

RE: ساخت قنداق - broning - 2013-07-19 01:24 AM

درود به همه ی دوستان
میخواستم بدونم میشه برای اسلحه شکاری ساچمه زنی قنداق با چوبهای مختلف چند لایه ساخت
میشه چوبها رو به هم چسبوند وبه ضخامت مورد نظر رسید
اگه میشه لطفا نوع چوبها ضخامت هر چوب و چسب مورد استفاده رو بگید و راهنمایی بفرمایید
با سپاس