شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ساخت قنداق - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: ساخت ابزارالات مختلف (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: ساخت قنداق (/showthread.php?tid=175)

RE: ساخت قنداق - morteza - 2012-10-20 03:39 PM

سهیل خان یا نجار خیلی با انصاف سراغ داری یا کارت پیش نجار ها گیر نکرده که بدونی ....... بعله .تو شهرستان برای دوستم یه دسته چماق (قتداق ساچمه زن) درست کرده بود ند با کلی منت : که همش کار دسته و کلی وقتم را گرفته و بدون رنگ و اونم چوب افرا بزور 150 تومن داده بودKhansariha (256) که وقتی عکس قنداق هایی را که بچه های سایت ساخته بودند دید(منجمله خودم را ) کلی پشیمون شدKhansariha (172) که اون کار همون 50 تومن بیشتر نمی ارزیدKhansariha (214) چوب حدود 20 تا 50 تومن (معمولی) + 20 تا 40 تومن مواد رنگ و سنباده + دو تا چهار روز کار مفید = ؟Khansariha (214)

RE: ساخت قنداق - SOHEIL-GUNSMITH - 2012-10-20 07:25 PM

مرتضی جان
امان از پیری ما هی قیمتها رو با د...ل...ا..ر 700 تومن اعلام میکنیم 3 میشهKhansariha (214)

از شوخی گذشته من چون دست به ار ه و رنده ام بد نیست به نجار(البته با انصافه ) فقط پول گندگی و دور بری رو میدم
میشه 30-40 تومنKhansariha (48)

RE: ساخت قنداق - Cayalouss.The.Removal - 2012-10-22 09:07 PM

درود بر دوستان عزیز....آقا این عکسای جدید از قنداق بال پاپ بنده ...مخلص دوستان .
[تصویر: A_1_.jpg]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.
.
.
.
در پناه حق.Khansariha (256)

RE: ساخت قنداق - Don Corleone - 2012-10-22 09:14 PM

به به قشنگ شده عرفانجان ولی یکمی سنگین به نظر میرسهKhansariha (8)

RE: ساخت قنداق - Cayalouss.The.Removal - 2012-10-22 09:20 PM

دادا خیلی سبکه اتفاقا راستی خوبه گفتی الان وزنش کردم حدودا 700 گرمه...!

RE: ساخت قنداق - alirezakhavari - 2012-10-22 11:00 PM

عرفان جان مبارک باشه البته الان اولشه انشاالله زود تمام شه و حالشو ببری و هرچی افلقه باش ناکار کنی دادا خخخخخ ، خارج از شوخی بچه ها من همین طوری این قنداق رو دست گرفتم هم خوشدسته و هم اینکه واقعاً سبکه قانوناً وقتی کارای نهاییش تمام شه سبکترم میشه ، ما رو که بد وسوسه کرده البته داش مسیحم Khansariha (57)بی تقصیر نیست (شوخی)
Khansariha (130)

RE: ساخت قنداق - Don Corleone - 2012-10-25 06:24 PM

اموزش تصویری نحوه نصب کردن پد ضربه گیر بر روی قنداقKhansariha (8)

RE: ساخت قنداق - farshidgh - 2012-10-30 11:00 AM

دوستان اگه ممكنه يكي لطف كنه روش رنگ آميزي قنداق رو بطور كامل توضيح بده ممنون ميشم .
من قنداقمو ساختم و تا مرحله سمباده 180 پيش رفتم .
ولي هيچ آشنايي با سيلر و رنگ چوب ندارم . اگه ممكنه بفرماييد سيلر و رنگ چوب رو از كجا و چقدر بايد تهيه كنم و چطور آماده و استفاده كنم ؟
البته بنظر ميرسه نيازه كه يه تايپيك جدا در اين ضمينه ايجاد بشه و اساتيد تجربياتشون رو اونجا بيان كنن تا به شكل يه مرجع خوب بمونه بهتره . چون به شكل پراكنده دوستان جاهاي مختلف يه چيزايي گفتن ولي جامع نيست .

RE: ساخت قنداق - salehpourtaher - 2012-10-30 09:05 PM

دوست گل شما باید مشخص کنید چه نوع رنگی میخواید مثلا میخواید پوششی باشه یا نه اگر باشه رگه های چوب برچسته بشه یا نه و ... انتظاراتتونو بیان بفرمایید برای راهنمایی بیشتر

RE: ساخت قنداق - farshidgh - 2012-10-31 08:04 AM

در ابتدا نحوه آماده سازي جهت رنگ رو ميخوام . براي نوع رنگ هم ميخوام يه چيزي تو مايه هاي قنداق ديسكاوري بشه .