شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ساخت قنداق - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: ساخت ابزارالات مختلف (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: ساخت قنداق (/showthread.php?tid=175)

RE: ساخت قنداق - salehpourtaher - 2012-08-26 08:10 PM

اینم champion من فقط در حال هاظر عکس بهتر نمی تونم بگیرم
راجع به اج زنی هم بگم که رفتم یه حکاکی لیزری تو بلوار احسان تهرانپارس که تو محدوده شمال شمال شرق تهران نزدیک ترین جاست. ..هزینشم بیست تومن در اومد مفت. ...
[تصویر: 88554495152089281017.jpg]
[تصویر: 44331690366818693638.jpg]
فقت املا رو حال میکنید؟؟؟
خوشحال میشم تا نظراتتون رو بدونم
یا علی

RE: ساخت قنداق - killer - 2012-08-26 08:23 PM

دوست عزیز اینو خودت ساختی ؟Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: ساخت قنداق - Don Corleone - 2012-08-26 08:24 PM

بسیار عالی صالحپور جان دستمریزاد.ولی ساخت این قنداقهای ثامب هول {اگه اشتباه نکرده باشم} نیاز به دقت ویژه ای داره چون محل قرار گیری دست در اوردنش کمی کار میبره و اگه دقت نشه ممکنه بعد از ساخت متوجه بشین باهاش راحت نیستید یا ماشه به خوبی تو دستتون نیست.اون حکاکیها هم بسیار عالی و خوب هست ولی به نظر من کمی عقبتر بود بهتر بودKhansariha (8)

RE: ساخت قنداق - mehrdadi - 2012-08-26 08:47 PM

آقای محمد 52 قنداق نخجیرت خیلی عالی و جالبه فقط یه توصیه ای دارم اون تسمه ای که رو بچه قنداق بسته میشه جای دو پیچ داره که بعد از مدتی باعث لقی میشه کاری که من کردم اینه که تسمه هنوز جا برای دو پیچ دیگه هم جا داره که اگر این کار رو بکنی بچه قنداق عمری میشه اگر خواستی من عکس میزارم تا منظورم واضح تر باشه

RE: ساخت قنداق - mohamad 52 - 2012-08-26 09:48 PM

(2012-08-26 08:47 PM)mehrdadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقای محمد 52 قنداق نخجیرت خیلی عالی و جالبه فقط یه توصیه ای دارم اون تسمه ای که رو بچه قنداق بسته میشه جای دو پیچ داره که بعد از مدتی باعث لقی میشه کاری که من کردم اینه که تسمه هنوز جا برای دو پیچ دیگه هم جا داره که اگر این کار رو بکنی بچه قنداق عمری میشه اگر خواستی من عکس میزارم تا منظورم واضح تر باشه

سلام mehrdadi جان ممنون ميشم اگر توضيح كامل را همراه عكس بزاري Khansariha (8)

RE: ساخت قنداق - mehrdadi - 2012-08-26 10:42 PM

(2012-08-26 09:48 PM)mohamad 52 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-08-26 08:47 PM)mehrdadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام mehrdadi جان ممنون ميشم اگر توضيح كامل را همراه عكس بزاري Khansariha (8)

محمد آقا به این عکس نگاه کن
[تصویر: 13460078621.jpg]

رو این تسمه بچه قنداق در اصل 2 پیچ بسته میشه ( پیچهای دو طرف ) همانطور که میبینی من جای 2 پیچ هم وسط گذاشتم که کلا این تسمه با 4 پیچ به بچه قنداق وصل میشه و باعث استحکام بیشتر میشه اون سوهان کله قندی هم که کنارش گذاشتم برا اینه که وقتی شما با مته سوراخ کنی به وسیله اون سوهان روی سوراخها را کمی گود کنی تا وقتی پیچها بسته بشه گل پیچ بیرون زده نباشه باز هم سوالی بود در خدمتم

RE: ساخت قنداق - SOHEIL-GUNSMITH - 2012-08-26 11:38 PM

طاهر جان بسیار زیبا شده
لطفا ادرس این حکاکی رو دقیق بده ماهم مشتری هستیمKhansariha (8)

RE: ساخت قنداق - mohamad 52 - 2012-08-26 11:44 PM

mehrdadi جان
دست گلت درد نكنه ممنون راستي دارم با هويه روي چوب كار ميكنم فكر كنم براي قنداق جالب در بياد البته طرح را از اينترنت گرفتم

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

RE: ساخت قنداق - salehpourtaher - 2012-08-27 12:31 AM

اقا سهیل ممنون....
ادرسش رو تا اون جایی که یادم میاد رو میگم:حکیمیه بلوار احسان خیابون بهار ازادی کوچه بهزادی اگه اشتباه نکنم
اینم تلفنش :77124758
09122445701
اسمشم "پدیده لیزر هستش "
کلا ادمای با حوصله ای بودن

RE: ساخت قنداق - david - 2012-08-27 12:59 AM

صالح جان دستم درد نکنه که لا اقل لیزر هک را به دوستان برای اج زنی معرفی کردم و کار را راحت کردم.
خخخخخخ
امیدوارم ازاین کار خوشنود گشته باشید کلا برای اج یا لیزر هک یا سی ان سی هک استفاده میشود
موفق باشید