شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ساخت قنداق - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: ساخت ابزارالات مختلف (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: ساخت قنداق (/showthread.php?tid=175)

RE: ساخت قنداق - mohamad 52 - 2012-08-24 01:25 PM

باسلام مراحل ساخت قنداق براي نخجير دو لول

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

[/img]

[/img]

[/img]

[/img]

[/img]

RE: ساخت قنداق - killer - 2012-08-24 02:12 PM

خیلی تمیز درستش کردی محمد جان دمت گرمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (215)Khansariha (215)Khansariha (215)

RE: ساخت قنداق - salehpourtaher - 2012-08-24 06:13 PM

اقا خسته نباشی
داداش چوب مورد استفادت چیه؟خشک نشده بود درسته؟
پد ضد ضربه هم بذارید عالی میشه .....

RE: ساخت قنداق - mohamad 52 - 2012-08-24 09:19 PM

(2012-08-24 06:13 PM)salehpourtaher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا خسته نباشی
داداش چوب مورد استفادت چیه؟خشک نشده بود درسته؟
پد ضد ضربه هم بذارید عالی میشه .....
باسلام
در مورد چوب يه تخته مال حدودا 20سال پيش كه روي ان سبزي خورد ميكردن را ته انباري پيدا كردم كه چوب گردو كاملا خشك بود
منم افتادم به جونش
البته دور ازچشم خانمKhansariha (219)

RE: ساخت قنداق - killer - 2012-08-25 01:34 PM

دوستان کسی طرح قنداق جدیدی برای چینی نداره ؟ Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: ساخت قنداق - mhrSB - 2012-08-25 01:36 PM

(2012-08-25 01:34 PM)killer نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی طرح قنداق جدیدی برای چینی نداره ؟ Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

برای کمر شکن یا زیر بازشو؟
اگه برای زیر تاشو باشه خودم یه طرح هایی دارم که میخواهم انجام بدم.

RE: ساخت قنداق - morteza - 2012-08-25 03:24 PM

محمد جان ایول چراغ اول ساچمه زنی را روشن کردی خدا چراغ عمرت را روشن نگه داره . هر وقت گونه را رو قنداق میزاری مواظب دور و بر باش یه وقت دیدی یه آدم فروش قضیه را به عیال لو داد (آخه تا تخته تفلون تو آشپز خونه گم میشه عیال فقط میاد سراغش رو از من میگیره) در ضمن اون چکش چوبی هم خیلی با حال و سمپاتیک هستش ؛من که خیلی خوشم اومد کارت خیلی قشنگ در اومده.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: ساخت قنداق - killer - 2012-08-26 04:25 PM

(2012-08-25 01:36 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-08-25 01:34 PM)killer نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای کمر شکن می خوام Khansariha (8)

RE: ساخت قنداق - mhrSB - 2012-08-26 05:24 PM

(2012-08-26 04:25 PM)killer نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-08-25 01:36 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای کمر شکن می خوام Khansariha (8)

خودم میخواهم یرای b3-1 ام یه قنداق درست کنم(چون این مدل قنداق خیلی ساده ای داره)و اصلا تعادل نداره(اسلحه رو به جلو سنگین تر است)و هم یکم بد دست است البته اگه وقت بشه برای اخر تابستان و اگه نشد برای عید یه تعطیلی باشه برم درستش کنم.
طرحمم اینه که قسمت قبضه را مثل cfr در بیارم و قنداق تا نزدیکای اهرم مسلح کننده بیاد.

RE: ساخت قنداق - salehpourtaher - 2012-08-26 06:06 PM

دوستان منتظر champion باشید. ....