شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ساخت قنداق - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: ساخت ابزارالات مختلف (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: ساخت قنداق (/showthread.php?tid=175)

RE: ساخت قنداق - THUNDER - 2012-07-10 12:42 PM

خوب:
مینی کرافت علی آقا که اگر الان باشه قیمتش حداقل 50 هست...انگلیسی هم هست!

RE: ساخت قنداق - AliBB - 2012-07-10 02:14 PM

(2012-07-10 12:33 PM)morteza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امیر جان اگه آشنا تو تهرون داری تو خیابون شهید چوب تراش آقای باقری راش داره من ازش یه تیکه 5*16*65 گرفتم که با هاش دارم طرح بولپاپ ادگان رو در میارم . میتونی همونطور که دوستمون گفت با یونولیت طرح رو تکمیل کنی ودر آخر روی یه کاغذ یه تیکه بکشی و با چسب رو چوب انتخابیت بچسبونی تا همونجا تو چوب فروشی ابعاد بیرونشو برات در بیاره. در ضمن نترس جوون ؛ ابزار زیادی نمیخواد فقط حوصله و پشتکار. چوب یه حالتی داره که هرچی باهاش ور بری خستت نمیکنه. موفق باشیKhansariha (256)

یه ادرس کلی تر میدین ؟ کدوم منطقه از تهرانه آخه به چند نفر گفتم اما نمیدونن کجاست .
در ضمن قیمت رو هم بگین

RE: ساخت قنداق - morteza - 2012-07-10 02:57 PM

پایین تر از ایستگاه مترو طرشت (خط صادقیه -فرهنگسرا)انتهای بلوار شهید چوب تراش تلفن 02144269567 آقای باقری .قیمت هم من 15000 دادم اگه گرونتر داد نشونی بدید راه میاد چون من چونه زدمو در ضمن کاسب سالمیه و گردوی معمولی برای ساچمه زنی از 25000 شروع میشه. فکر کنم دیگه کم کسری نباشه .Khansariha (256)

RE: ساخت قنداق - THUNDER - 2012-07-10 03:02 PM

ممنون مرتضی عزیز
اگر بخوام از تهران بگیرم 10 تومن هم میشه هزینه ارسال...خدا کنه شیراز داشته باشه...

RE: ساخت قنداق - THUNDER - 2012-07-11 02:11 PM

*قنداق اصلی دیانا 34
*اصلاحیه برای انطباق با اسلحه بنده
[تصویر: 13419976274.png]
فقط جای گونه باید بیاد پایین تر چون خیلی نسبت به فابریک بردمش بالا...

RE: ساخت قنداق - کوهنورد - 2012-07-11 02:18 PM

(2012-07-10 12:11 PM)david نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست خوب در بازار پامنار تهران تا دلت بخواهد دستگاه لیزر هک موجوده و میتوانید در انجا ببرید و برایتان لیزر هک انجام دهند. کسانی که کار برش و هک طلق انجام میدهند
دستگاه لیزر هک چیز خواصی نیست
خلاصه در مجموع دستگاه عجیبی نیست فقط مارکهای مختلف با دقتهای مختلف دارد
موفق باشیدKhansariha (8)

ممنون از راهنمایی دیوید جان فکر میکنی چقدر هزینه داشته باشه ؟ میدونم لیزر حک چیز خاصی نیست ولی اینجا ایرانه با محدودیتهای خودش مثلا سه نظام مته بزرگتر از 20 در بازار نیست نه اینکه وسیله مهمی باشد .اگر انجام بدن که خیلی توپه !

RE: ساخت قنداق - david - 2012-07-11 06:50 PM

بستگی دارد به طرح شما اما حداکثر حدود 40 هزار تومان شاید بشود البته قیمت چنین کاری از 20 تا 40 هزار تومان است. اگر نشد با من هماهنگ کن برات مجانی این کار را انجام میدهم
موفق باشیدKhansariha (8)

RE: ساخت قنداق - کوهنورد - 2012-07-13 10:40 PM

بنده از شما کمال تشکر را دارم کار قنداقم که تمام شد حتما از راهنمایی شما استفاده میکنم مخصوصا بخش مجانی ان !!!!! (شوخی کردم ) چیز های متفاوتی را امتحان کردم حتی یک وسیله هست که در تراشکاری با ان اج میاندازند مثلا روی دسته اچار بکس .نتیجه دلخواه نشد . ببینم کارم کی تمام میشود . با تشکر

RE: ساخت قنداق - morteza - 2012-07-14 10:22 AM

دوستان ابزار آج زنی چوب(چکرینگ ) ساختارشان دقیقا مثل سوهان چوب میباشد ولی بسیار ظریف و کاری واشکال مختلفی دارد وبا سرچ کردن(checkering tools) میتونید تو توضیحاتشان ابزار و شکل آج رو و مراحل آج زنی را ببینید .Khansariha (256)Khansariha (256):khansariha

RE: ساخت قنداق - کوهنورد - 2012-07-14 12:32 PM

اره عزیز فروشگاه تورج تو فردوسی داره ولی یک دست ان را 300 تومن قیمت گذاشته در حالیکه فکر نمیکنم 10 -15 دلار بیشتر قیمت داشته باشه