شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ساخت قنداق - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: ساخت ابزارالات مختلف (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: ساخت قنداق (/showthread.php?tid=175)

RE: ساخت قنداق - taktirandaz - 2012-07-02 03:37 PM

خیلی زیبا شد چون من خودم قنداق درست کردم میدانم درست کردن این طرح چقدر زحمت دارد احسنت بر سلیقه و پشتکار شماKhansariha (8)

RE: ساخت قنداق - Don Corleone - 2012-07-02 03:43 PM

خیلی زیبا و حرفه ای شده AliBB جان واقعا کار شدهKhansariha (8)
فقط رو مسئله ی رنگ کاری خیلی دقت کنید تا قنداق به این نازی خراب نشه.رنگ کاری رو به افراد حرفه ای بسپریدKhansariha (8)

RE: ساخت قنداق - Marksman - 2012-07-02 03:49 PM

علی عزیز واقعا کار قشنگی شده.Khansariha (8)برای رنگ کاریش می تونین از علی آقای صدرا sadra9496 هم کمک بگیرین.ایشون در این زمینه واقعا استادن.

RE: ساخت قنداق - AliBB - 2012-07-02 05:12 PM

ممنونم از همه دوستان بخاطر لطفی که به بنده دارن
من ارادت دارم به علی آقای عزیز و کار ایشون رو تحسین میکنم .
منتظر راهنمایی و پیشنهادهای علی آقا در مورد رنگ آمیزی هستم .

RE: ساخت قنداق - masih.hunter - 2012-07-02 08:55 PM

علی جان عالی شده دستمریزاد جنس چوب چیه ؟؟؟؟؟Khansariha (8)

RE: ساخت قنداق - said - 2012-07-02 09:01 PM

با سلام . علي آقا كارت خيلي خوب شده تبريك ميگم . حالا ديگه بايد منتظر دست كار داش مسيح باشيم .

RE: ساخت قنداق - sadra9496 - 2012-07-02 09:02 PM

علی جان بسیار عالی شده.تبریک میگم.ماشالا بچه ها همه هنرمندن.تنها ایراد قنداق در نوع بافت چوب بود.چون تفنگ فنری هست اگر رگه برعکس مینداختید احتمال ترک صفر میشد.مراحل رنگ رو هم من تو تاپیک تعمیرات قنداق گفتم.سوالی بود در خدمتم.

RE: ساخت قنداق - AliBB - 2012-07-02 10:10 PM

(2012-07-02 08:55 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علی جان عالی شده دستمریزاد جنس چوب چیه ؟؟؟؟؟Khansariha (8)

ممنون مسیح جان
جنس چوب گردو هست البته رگه های نامنظمش بخاطر گره های موجود در چوب هست

دقیقا رگه ها و بافت چوب مثل قنداق در عکس زیر هست و میخوام رنگ قنداق مثل این بشه !
پودری تهیه کردم که فکر کنم بهش میگن امرا و دقیقا چنین رنگی به چوب میده (روی چند تکه چوب تست کردم )
علی آقا اگه میشه در مورد رنگ مورد استفاده در این قنداق راهنمایی کنین
[تصویر: 13412545901.jpg]
علی آقا در مورد جهت رگه هم فکرشو کردم اما مشکل اصلی من ابعاد چوب بود که محدودیتایی برام ایجاد کرد و متاسفانه هم فرم قنداق تغییر کرد هم جهت رگه ها .
انشاالله در ساخت قنداق های بعدی تمامی راهنمایی هاتونو رعایت میکنم

RE: ساخت قنداق - masih.hunter - 2012-07-02 10:27 PM

علی جان این رنگ رنگه الکترو استاتیکه .Khansariha (8)

RE: ساخت قنداق - AliBB - 2012-07-02 10:37 PM

چطور میشه چنین رنگ یا مشابه این رنگ رو روی قنداقی که ساختم اجرا کرد ؟