شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ساخت قنداق - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: ساخت ابزارالات مختلف (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: ساخت قنداق (/showthread.php?tid=175)

RE: ساخت قنداق - severus snape - 2012-05-20 11:04 PM

من یه فکر بهتری دارم باید قسمت انتهایی قنداق قابا تنظیم باشه یا به عبارتی مثل آنتن تلویزیون ها بشه طولشو تغییر داد هرجالازم باشه جمعش کرو و وقت یلازم شد به هر نسبت بشه طولشو افزایش داد ساختش هم راحته
Khansariha (8)

RE: ساخت قنداق - taktirandaz - 2012-05-20 11:34 PM

(2012-05-20 08:41 AM)hellboy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دادا اگه اینجوری بشه که عالیه شبیه ادگان میشه اما چطور میخواین جای ماشرو عوض کنید و به وسظ بیارین که جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟
مخلصیم Khansariha (48)Khansariha (8)

ماشه بایک رابط به ماشه اصلی متصل میشه - لازمه که یک سری نکات رو بگم چون طراحی تفنگ تقریبا تمام شده
محل قرار گیری دوربین به قنداق بستگی داره که با توجه به محل جدید قنداق دوربین مطابق شکل قرار گرفته است
محل قرار گیری صورت روی قسمت فلزی میشود که با ساختن یک قطعه که روی قسمت فلزی قرار بگیرد مشکل حل میشود
دوربین توسط دو رابط که از زیر تفنگ تراز شده و موقیت مرکز را از لوله و کپسول میگیرد در موقیت مناسب تثبیت میشود Khansariha (256)
ارتفاع دوربین به محل قرار گیری گونه بستگی دارد در ضمن در طرح دوست عزیزم آقا شاهین امکان قرار دادن تفنگ روی شانه و دیدن دوربین همزمان وجود ندارد و فقط در طرح اصلی این امکان هست
حتی در طرح پیشرفته این تفنگ امکان تبدیل تفنگ به تفنگ at44 pa نیز وجود دارد که من بدلیل اضافه شدن یک سری قطعات و وزن از انجام آن منصرف شدم

RE: ساخت قنداق - severus snape - 2012-05-21 10:20 AM

نه اون طرح پیشنهادی من نبود طرح انتقاد یبود که بگم جای دوربین فقط اونجاس با این حساب که پشتش فضا نداره جایی برای صورت نمیمونه در باره ی جای دوربین هم خودتون اگه خواستین بسازینش حین ساخت متوجه اشتباهتون میشید که جای دوربین فقط اونجاستKhansariha (8)

RE: ساخت قنداق - taktirandaz - 2012-05-21 10:56 AM

فکر کنم عکسهای زیر کمک به قسمت نشانه روی کنند Khansariha (8)
[تصویر: ahvjr1je80epuzy168s.jpeg]

[تصویر: a626s7t7f5nn59xl6h.jpg]

[تصویر: wz82whuc0ncand78ia.jpg]

[تصویر: 8gk3bi6odgp0s29r4sy.jpg]

در ضمن دوستان لطف کنند نظر در مورد انتخاب این 3 طرح بدهند من بر اساس رای دوستان اقدام خواهم کرد-
[تصویر: yah2rrbazob82hdo9dd.jpg]

[تصویر: ey1ifd13o9rqwqxdrg1.jpg]

طرح سوم در صفحه قبلی نمایش داده شده استKhansariha (256)

RE: ساخت قنداق - masih.hunter - 2012-05-21 11:17 AM

بنظرم هر سه طرح عالیه . Khansariha (8)

RE: ساخت قنداق - severus snape - 2012-05-21 01:19 PM

به منظور کوتاه کردن تفنگ خوبه ولی بهترین جا برای دوربین همونجاست توی طرح شما دوربین روی لوله و یا شایدم مخزن پی سی پی تکیه میکنه به نظرماتصالش محکم نیست به خصوص اینکه مخزن به دفعات باید از جاش خارج بشه وتوی یکی از عکسا دوربین زیادی بلنده

RE: ساخت قنداق - taktirandaz - 2012-05-22 10:56 PM

(2012-05-21 11:17 AM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنظرم هر سه طرح عالیه . Khansariha (8)

ممنون آقا مسیح همین که شما اساتید طرح رو تایید کنید برای من برای ادامه کار امید بخش است در ضمن من فعلا یک تکه چوب ملچ برای ساخت قنداق تهیه کردم البته از یکی از دوستان . اگر در مورد چوب و نحوه رنگ آمیزی و آماده سازی اون نظری دارید بنویسید که شدیدا نیازمند نظرات سازنده شما هستمKhansariha (256)Khansariha (8)

RE: ساخت قنداق - severus snape - 2012-05-23 12:07 AM

بحثش شد یه دوستی قبلا باهاش آشنا شدم آدم باحالیه و خیلی خوب قنداق میسازه چندتا از عکسای کاراشو میزارم ببینی یکیش شبیه همین طرحاس میتونی ازش الگو بگیری
[تصویر: 0_1_.jpg]

[تصویر: 0_4_.jpg]

[تصویر: 0_3_.jpg]

RE: ساخت قنداق - AliBB - 2012-05-23 11:47 AM

دوستان شیرازی کسی جایی سراغ داره که بتونم چوب گردو یا راش با کیفیت خوب تهیه کنم ؟

RE: ساخت قنداق - taktirandaz - 2012-05-26 07:50 AM

دستت درد نكنه آقا شاهين اگر وقت بشه اين هفته براي ساخت قنداق اقدام ميكنم - ساخت مابقي قطعات شروع شده استKhansariha (48)