شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ساخت قنداق - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: ساخت ابزارالات مختلف (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: ساخت قنداق (/showthread.php?tid=175)

RE: ساخت قنداق - severus snape - 2012-01-19 04:19 PM

هل بوی جان با اجازه بالشتک قنداق به طرف دست چپ هست که اگه چپ دست باشید مشکلی نداره اما اگه راست درد باشید اشتباهه ئ قسمت دستگیره قنداق فکر نکنم خوشدست شده باشه اما طرح ها عالی و زیبا هستند انشالا کارای بهدی روی طرح کلی قنداق بیشتر کار کنید Khansariha (8)

RE: ساخت قنداق - masih.hunter - 2012-01-19 05:49 PM

محسن جان عالیه . Khansariha (8)

RE: ساخت قنداق - severus snape - 2012-02-13 08:26 PM

و بلاخره پس از سالها خخخخخخ امروز بعد از ظهر کار قنداق مگنوم 350 رو تمام کردم و قطعه آخر یا همون بالشتک قنداق رو ساختم و روش سوار کردم و یه تیکه از پارچه های اهدایی دون کرولونه ی عزیز هم روکشش کردمKhansariha (8) دوربین هم چون میخاستم واشر 54 رو تعویض کنم از روی تفنگ باز کرده بودم دادم تحویل همسایه ی عزیز تا برام فنرشو جا بزنه (جا داره همینجا اونایی که موفق به تعویض فنر 54 شدن یه خسته نباشید بگیم من و 3 نفر دیگه که زورمون نرسید)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: ساخت قنداق - ALIANA-54-T06 - 2012-02-13 09:02 PM

شاهین جعفری جان خیلی عالی شد ایول کار بسیار زیبائی انجام دادید Khansariha (8)
البته با اجازتون لینک اصلی عکس را روی سایز کوچک عکس (300) گذاشتم تا صفحه راحت بالا بیاد و نمایش عکس هم بی مشکل باشه Khansariha (256)

RE: ساخت قنداق - Don Corleone - 2012-02-13 09:04 PM

افرین شاهین جان خیلی زیبا شده و افرین به پشتکاری که داری توصیه میکنم حتما این کارو ادامه بدیKhansariha (8)
من به شخصه صد سال نمیتونم چنین چیزی درست کنمKhansariha (256)

RE: ساخت قنداق - royal - 2012-02-13 09:10 PM

واقعا این کار یه هنره با ارزشه بسیار زیباست Khansariha (8)

م.فق باشید

RE: ساخت قنداق - severus snape - 2012-02-13 09:47 PM

ممنون دوستان لطف دارین حیف که پلی استرش خیلی بد و ناشیانه کار شده

توضیحات قبلی مرحله ساختش هم توی اینجا هست

RE: ساخت قنداق - mrbala - 2012-02-14 01:31 AM

اشکال نداره، برای کار اول خیلی خوب شده. دست مریزاد داری .... Khansariha (8)

Khansariha (256)

RE: ساخت قنداق - tmr - 2012-02-23 07:15 PM

سلام
دوستانی که کندور دارن در صورت امکان ابعاد و ضخامت قنداق و زاویه دستگیره اون رو نسبت به خود سلاح اینجا اعلام کنن تا برای ساخت قنداق سوپر هاتسان دست به کار بشم.
اگر کسی ابعاد قنداق اوانیکس بلک لئوپارد رو داشته باشه که واقعا عالی میشه
درضمن چوبی که خوش تراش و دارای نقش و نگار باشه کدوم چوب هست؟ چون من تا الان از این کارها نکردم و میخوام نصف عملیات ساخت قنداق رو با دستگاه تراش انجام بدم باید از چوبی استفاده کنم که اذیتم نکنه!
ممنونKhansariha (8)

RE: ساخت قنداق - masih.hunter - 2012-02-23 07:33 PM

محمد جان پیشنهادم چون راش هستش .