شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
همه چیز در باره بالپاپ - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: ساخت ابزارالات مختلف (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: همه چیز در باره بالپاپ (/showthread.php?tid=1728)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

RE: همه چیز در باره بالپاپ - کوهنورد - 2015-08-18 09:12 PM

با سلام :
دوست عزیز دوباره به جمع دوستان خوش آمدید Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
نگفتید نام کاربری قبلی شما چی بود ؟
در ضمن الان بولپاپ کردن ای -تی رو اون آقا روسه (بالا) داره انجام میده !!!!!!خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

RE: همه چیز در باره بالپاپ - bahruz - 2015-08-18 09:50 PM

کاربری قبلی به اسم نظری بود

RE: همه چیز در باره بالپاپ - garshasb - 2015-08-19 12:51 AM

ارادت اقا کامران
اقا روسه بی تی رو خیلی بی نقص بالپاپ کرده،
بزرگوار دست از سر ruger بر دار بیایید یک بادی بخرید که تو مسابقات شرکت کنید یه خورده نا امید شم.
تو بادی کمترین اشتباه بیشترین خطا رو داره و این تنها بدیشه از هر لحاظ کلی به صرفست، منت سر بنده بزارید کنارمون تو مسابقات بشینیدKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: همه چیز در باره بالپاپ - rahimlo - 2015-10-14 06:18 PM

بالپاپ کاری نداره فقط یه قنداق تعویض میشه که اگر ابزارش باشه هر کسی میتونه حتی قنداق خودشو طراحی کنه چه برسه به من خراط کار

RE: همه چیز در باره بالپاپ - mhrSB - 2015-10-14 06:30 PM

(2015-10-14 06:18 PM)rahimlo نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بالپاپ کاری نداره فقط یه قنداق تعویض میشه که اگر ابزارش باشه هر کسی میتونه حتی قنداق خودشو طراحی کنه چه برسه به من خراط کار
سلام دوست عزیز
البته یک سری کار های دیگه ای هم به جز قنداق هست.
مثلا باید رابطی باشه تا به ماشه وصل بشه و اینو باید طراحی و بسازین و همچنین بحث مهم و دقیق تر هم موضع ریل دوربین هست که باید به دقت ساخته بشه(چون توی تنظیم دوربین تاثیر داره)و ریل از حد استانداردش باید جلو تر بیاد.
همین 3 قسمت(قنداق،رابط ماشه و ریل دوربین)اکثر کار بالپاپ هست که با جزییاتی از قبلی پد ضربه گیر و ... همراه است.
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: همه چیز در باره بالپاپ - rkh.hunter - 2015-10-14 07:59 PM

سلام این بولپاپ روسه اصلا بدرد نمیخوره فقط ظاهر قشنگی داره همونطور که میبینید ته قنداق عوض اینکه رو شونه باشه رو بازو هست Khansariha (8)
بهش سفارش کار ندید که پشیمون میشید خخخخخخخخخخخخخخخ

RE: همه چیز در باره بالپاپ - esibig - 2015-10-14 10:21 PM

سلام دوست عزیز خوش امدید مهندس رضایی انجام میدن با کاربری taktirandaz

RE: همه چیز در باره بالپاپ - alighaed - 2015-11-06 10:48 PM

با سلام خدمت دوستان عزیز
با دیدن کارهای دوستان بنده هم با توجه به نیازی که داشتم دست به باپاپ کردن بی تی زدم
البته برای اولین بار با چوب کار کردم و تا بحال هیچ تجربه ای نداشتم،فقط خواستم ببینم میشه یا نه.
که شد:
[تصویر: Image-684283016-1-.jpg]
البته از نظر ظاهری چنگی به دل نمیزنه
اما برای من عالیه(چون با کمترین امکانات و زحمت فراوون ساختم)و بسیار کاربردی خصوصاً برای تو ماشین
انشاءالله اگه چوب خوب گیرم بیاد یکی دیگه میسازم،البته سعی میکنم خوشگل تر بشه.
تنها مشکلی که برام پیش اومد پل مناسب برا دوربین بود،که مجبور شدم از دستگیره کابینت استفاده کنم(البته با استفاده از تجربیات دوستان)

RE: همه چیز در باره بالپاپ - rkh.hunter - 2015-11-06 11:36 PM

(2015-11-06 10:48 PM)alighaed نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان عزیز
با دیدن کارهای دوستان بنده هم با توجه به نیازی که داشتم دست به باپاپ کردن بی تی زدم
البته برای اولین بار با چوب کار کردم و تا بحال هیچ تجربه ای نداشتم،فقط خواستم ببینم میشه یا نه.
که شد:

البته از نظر ظاهری چنگی به دل نمیزنه
اما برای من عالیه(چون با کمترین امکانات و زحمت فراوون ساختم)و بسیار کاربردی خصوصاً برای تو ماشین
انشاءالله اگه چوب خوب گیرم بیاد یکی دیگه میسازم،البته سعی میکنم خوشگل تر بشه.
تنها مشکلی که برام پیش اومد پل مناسب برا دوربین بود،که مجبور شدم از دستگیره کابینت استفاده کنم(البته با استفاده از تجربیات دوستان)

تبریک بسیار عالی شده
میشه لطفا بگید طول کل کار چقدر شده از نوک لوله تا ته قنداق بدون سایلنسر
تشکرKhansariha (8)

RE: همه چیز در باره بالپاپ - alighaed - 2015-11-06 11:50 PM

ممنون
بدون سایلنسر 76 سانت