شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
همه چیز در باره بالپاپ - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: ساخت ابزارالات مختلف (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: همه چیز در باره بالپاپ (/showthread.php?tid=1728)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

RE: همه چیز در باره بالپاپ - amin.faraji - 2014-01-05 09:39 PM

اگه همه موارد رعایت بشه سیستم ماشه به خوبی کار میکنه عکس بزارین بهتر میشه فهمید مشکل از کجاست. زیاد ربطی به نوع تفنگ نداره سنتر بودن قطعات مهمه. یه راه ساده این هست که پشت ماشه فنر بزارین به این صورت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط سیستم ماشه من برعکس اتی کار میکنه باید دید کجا کار قطعه شما احتیاج به عقب گشت داره که فنر گذاری بشه یا سنتر بشه

RE: همه چیز در باره بالپاپ - taktirandaz - 2014-01-06 12:23 AM

شما باید سعی کنید از نیروی فنر ماشه اصلی کمک بگیرید گذاشتن فنر در سیستم انتقال ماشه باعث افزایش نیروی لازم برای چکاندن ماشه کمکی نسبت به ماشه اصلی خواهد شد-همانطور که دوستمان گفت شما باید یک عکس از نوع ماشه انتقالی بگذارید تا بهتر بشه کمک کرد شاید هم سیستم انتقال ماشه اصلاح شود بهتر باشدKhansariha (8)

RE: همه چیز در باره بالپاپ - کوهنورد - 2014-01-06 01:05 AM

(2014-01-05 09:24 PM)yaserfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان گلم
من و یکی از دوستان در حال بالپاپ کردن ar6 هستیم و به یه مشکلی خوردیم اونم شکل انتقال ماشه به جلو و این خیلی مارو گیج کرده چون وقتی این تفنگ رو مصلح میکنی ماشه عقب میره و جور در نمیاد میخواستم ببینم آیا کسی این تفنگ رو بالپاپ کرده که مارو راهنمایی کنه ممنونم از همهKhansariha (8)
با سلام :
دوست عزیز اینکه گیج شدن نداره ، همونطور که امین عزیز گفت سنتر بودن قطعات نقش خیلی مهمی داره . اصلا لزومی نداره ماشه ساخته شده شما کاملا به ماشه اصلی چسبیده باشه . بگذارید ماشه اصلی واسه خودش بره عقب و ماشه شما با فشرده شدن بهش نزدیک بشه و فشار بیاره .حالا میشه یه ریل هم برای سنتر بودن این دوتا براش طراحی کرد اتفاقا من عاشق سیستم ای-ار 6 هستم اگر مشکل نشتی از خشابش نبود حتما میخریدم

RE: همه چیز در باره بالپاپ - mster - 2014-01-06 06:22 AM

منم مثل آقای فرجی فنر گذاشتم
اما این فنر اونقدر قوی نیست که نیرویی لازم داشته باشه و فقط یه جور کمک کننده به فنر ماشه هست
این فنر لق لق ماشه رو هم واسم گرفته که خیلی راضی کننده است

RE: همه چیز در باره بالپاپ - yaserfisher - 2014-01-06 10:54 AM

ممنونم از راهنمایی های همه دوستان به زودی عکس میگیرم تا بهتر بشه مشکل رو فهمید
Khansariha (8)

RE: همه چیز در باره بالپاپ - taktirandaz - 2014-01-08 09:52 PM

خوب آندایز قطعات تمام شده واقعا زیبا شدند حیف که دوربین نمی تواند زیبایی اونو نشون بده اینم یک عکس از یک ست
[تصویر: 13892052481.jpg]

RE: همه چیز در باره بالپاپ - rezakaraj - 2014-01-08 09:57 PM

دلم نیومد به یک تشکر ساده قناعت بکنم واقعا بهت خسته نباشید میگم ادم رو وسوسه میکنی بره برای این قطعات یک ای تی بخره و بعد بالپاپش بکنه.Khansariha (8)

RE: همه چیز در باره بالپاپ - taktirandaz - 2014-01-08 10:02 PM

خواهش میکنم دوست من اتفاقا یکی از دوستان همین کارو کرد چون این تفنگ واقعا ارزششو داره

RE: همه چیز در باره بالپاپ - tactirandaz - 2014-01-08 10:55 PM

داداش اگه ميشه يه برآورد هزينه كن ببين جمعا چقدر هزينه لازمه براي بالپاپ كردن. براتون مقدور هست كه سفارش بگيرين و قطعات رو كامل آماده كنين؟ اگه آره چقدر هزينه مي خواد؟

RE: همه چیز در باره بالپاپ - taktirandaz - 2014-01-08 11:13 PM

سلام
چند نفر از دوستان دیگه هم سوال کردند چون نمیخواستم اینجا بحث هزینه بشه جواب ندادم و اگر مدیران محترم صلاح ندونستند این ارسال رو پاک کنند- البته به زودی من با یک at آنادایز شده و قنداق رنگ شده با اونها ملاقات خواهم کرد تا از نظرات و تجربیات اونا استفاده کنم- مخصوصا آقا سهیل گل-
همانطور که میدانید همه قطعات بیرونی با فرز cnc زده میشه تا دارای کیفیت بالا در حد کارخانه باشند و قنداق از چوب گردو و قطعات هم آنادایز می شوند و مجموعه کامل است و ماشینکاری اون هزینه بالایی داره ولی زیبایی و کیفیت در این مجموعه حرف اول را میزنه و در ساخت این مجموعه زیبایی هدف اصلی بوده و هزینه در مرتبه بعدی قرار گرفته - هزینه کل مجموعه حدود یه تومن میباشد- از نظر سفارش مشکلی نداره و احتمالا یک تاپیک فروش هم باز بشه برای ثبت سفارش