شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
همه چیز در باره بالپاپ - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: ساخت ابزارالات مختلف (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: همه چیز در باره بالپاپ (/showthread.php?tid=1728)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

RE: همه چیز در باره بالپاپ - Vicxtor - 2014-08-11 07:47 AM

taktirandaz عزیز (شرمنده یه لحظه اسمتون رو یادم رفت... خخخخخ) جنس چوب چی هست؟ در ضمن خیلی زیبا شده... Khansariha (8)
راستی این قنداق ها فروشی هم هستن یا پیش فروش شدن؟
سپاس... Khansariha (8)

RE: همه چیز در باره بالپاپ - saburi - 2014-08-11 08:21 AM

با سلام
آقای رضایی عزیز واقعا خسته نباشی چه محشری به پا کردی !!!!!! Khansariha (219)
خیلی زیبا شده دادا قیمت چقدر در میاد ؟ Khansariha (48)

RE: همه چیز در باره بالپاپ - kingzax - 2014-08-11 10:53 AM

سلام دوست عزیز
قنداقها زیبا شدن. خسته نباشید.Khansariha (8)
دو تا سوال
1. آیا قالب کار تغییر کرده و از قنداقهای سری قبل کوچکتر هستند؟ مخصوصا در قسمت بچه قنداق
2. برای نگهداری خشاب اضافی و اطمینان از نیفتادنش طرحی دارید؟ مثلا یک درپوش یا نگهدارنده مرکزی.
ممنون

RE: همه چیز در باره بالپاپ - taktirandaz - 2014-08-11 09:29 PM

(2014-08-11 07:47 AM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
taktirandaz عزیز (شرمنده یه لحظه اسمتون رو یادم رفت... خخخخخ) جنس چوب چی هست؟ در ضمن خیلی زیبا شده... Khansariha (8)
راستی این قنداق ها فروشی هم هستن یا پیش فروش شدن؟
سپاس... Khansariha (8)
ابتدا تشکر میکنم از همه دوستان سایت که در طراحی این مجموعه کمک کردند تا طرح زیبا تر شود Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
با تشکر از نظر لطف شما دوست عزیز این قنداقها فروخته شدند به دوستان و بزودی ارسال خواهند شد

(2014-08-11 10:53 AM)kingzax نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز
قنداقها زیبا شدن. خسته نباشید.Khansariha (8)
دو تا سوال
1. آیا قالب کار تغییر کرده و از قنداقهای سری قبل کوچکتر هستند؟ مخصوصا در قسمت بچه قنداق
2. برای نگهداری خشاب اضافی و اطمینان از نیفتادنش طرحی دارید؟ مثلا یک درپوش یا نگهدارنده مرکزی.
ممنون
با تشکر از لطف شما دوست گرامی
قنداقها طرح متفاوت دارند و قسمت بچه قنداق با قنداق قبلی تفاوت بسیاری دارد در طراحی قنداق قبل راحتی تیراندازی و تاکتیکال بودن آن مد نظر بوده در این قنداق زیبایی بیشتر مد نظر قرار گرفته است و در این قنداق سعی کردم کاری متفاوت در دنیا باشد که به لطف و یاری خدا راضی کننده است
برای نگهداری خشاب برای اینکه هزینه بالا نرود چیز دیگری ساخته نشد ولی با توجه به عمق مناسب بعید میدانم در کاربردهای معمولی خودبخود به راحتی از قنداق بیافتد و در عین حال محل قرار گیری آن به صورتی است که به محل جایگذاری خشاب در تفنگ نزدیک است و با یک دست به راحتی از جای خود بیرون میاید
در جواب دوست عزیز آقای saburi باید بگویم قیمت این قنداقها 600 در آمده در ضمن جنس چوب گردو میباشد
با توجه به کیفیت کار باعث افتخار است که به دوستان اعلام کنم از airarms پیشنهاد تولید 500 قنداق در سال برای محصولات 510 و 400 داده شده است (البته شعبه ایتالیا) که فعلا باید در مورد آن فکر کنم و با آنان مذاکره کنم چون تعداد بالا است و نیاز به وقت دارد
قنداق بعدی اسلحه وایروخ 100 میباشد (که طراحی آن توسط خودم انجام شده و نمونه در دنیا ندارد) میباشد و با این قنداقها متفاوت خواهد بود - البته کمی طول میکشد تا فرصت کنم و نقشه تولید شود

RE: همه چیز در باره بالپاپ - Vicxtor - 2014-08-11 10:01 PM

جنس چوب رو نگفتید! آیا باز میسازید و میشه سفارش داد؟ Khansariha (8)

RE: همه چیز در باره بالپاپ - hamidhakami - 2014-08-11 10:10 PM

با سلام و تشکر از آقا حمید بابت ساخت قنداقها. آقا حمید آیا شما برای یکی از شعبه های ایر آرمز در لویزان هم قنداق درست میکنید و این امکان برایتان هست.
آقا حنان عزیز جنس چوب رو آقا حمید گفت از گردو ساخته شده.

RE: همه چیز در باره بالپاپ - Vicxtor - 2014-08-11 10:20 PM

ممنون حمید جان، ندیده بودم... Khansariha (8)

این قنداق بالپاپ به چه سلاح هایی میخوره؟

ممنون... Khansariha (8)

RE: همه چیز در باره بالپاپ - taktirandaz - 2014-08-11 10:45 PM

(2014-08-11 10:10 PM)hamidhakami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و تشکر از آقا حمید بابت ساخت قنداقها. آقا حمید آیا شما برای یکی از شعبه های ایر آرمز در لویزان هم قنداق درست میکنید و این امکان برایتان هست.
آقا حنان عزیز جنس چوب رو آقا حمید گفت از گردو ساخته شده.

من در خدمتم حمید جان اتفاقا شرکت ایر آرمز به من میگه چطوری برات تفنگ بفرستم کشور شما تحریمه نمیدونه تو لویزان یکی تحریمها رو دور زدهKhansariha (8)
(2014-08-11 10:20 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون حمید جان، ندیده بودم... Khansariha (8)

این قنداق بالپاپ به چه سلاح هایی میخوره؟

ممنون... Khansariha (8)

اینا مخصوص هاتسان طراحی شده است

RE: همه چیز در باره بالپاپ - aminhw - 2014-08-13 10:26 PM

مهندس حمید عزیزKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

قنداق من امروز به دستم رسید واقعا جای تشکر داره بسیار زیبا و شکیل ساخته شده
فقط میمونه رنگ و باقی کاراش که اونم سر فرصت انجام بدم

خیلی عالی بودKhansariha (256)

RE: همه چیز در باره بالپاپ - taktirandaz - 2014-08-13 10:52 PM

مبارکه منتظر عکسهای نهایی هستمKhansariha (8)