شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
همه چیز در باره بالپاپ - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: ساخت ابزارالات مختلف (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: همه چیز در باره بالپاپ (/showthread.php?tid=1728)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

RE: همه چیز در باره بالپاپ - taktirandaz - 2014-04-09 10:55 PM

عکسهای عید با این تفنگ
[تصویر: 13970714001.jpg]
[تصویر: 13970714002.jpg]
[تصویر: 13970714004.jpg]
[تصویر: 13970714003.jpg]

RE: همه چیز در باره بالپاپ - esibig - 2014-04-09 11:33 PM

سلام خیلی خوشگل شده مبارکت باشه دلم نیومد چیزی نگم انشااله قسمت ماهم بشه تیغ براKhansariha (8)

RE: همه چیز در باره بالپاپ - taktirandaz - 2014-04-10 12:08 AM

قابل شما رو نداره ان شاالله بهتر از اینها قسمت شما بشه

RE: همه چیز در باره بالپاپ - amin.faraji - 2014-04-10 01:00 AM

دوستانی که تو خصوصی به بنده پیم میدن برای ساخت قنداق و ست بولپاپ همیجا اعلام میکنم که بنده هیچ گونه سفارشی برای ساخت ست بولپاپ نمیگرم بنده فقط برای خودم یه دست دروست کردم که اونم بعد تو فروشگاه سایت به یکی از دوستان دادم. دوستان میتونن سفارش خودشون رو برای ساخت ست بولپاپ به مسیح عزیز و اقای رضای بدن که تو این ضمینه فعالت دارن ممنونKhansariha (8)

RE: همه چیز در باره بالپاپ - hoossein - 2014-04-12 05:42 PM

سلام وقت بخیر دوست عزیز اقا حمید تفنگ بوالپاپ تون واقعا" زیبا شده انشاالله که ماشش براتون حسابی بچکهحقیقتش دوست عزیز منم می خوام تفنگم رو بوالپاپ کنم تازگیا یکی از دوستان نزدیکم که کارش نجاریه یه دستگاه سی ان سی خریده باهاش صحبت کردم که یه قنداق بوالپاپ برام درست کنه ولی دوستم گفت چون دستگاه رو تازه گرفته با طراحیش زیاد اشنای نداره و به من گفت که اگه بتونم فایل طراحی قنداق رو براش پیدا کنم مشکلی نیست که من چون تاپیک بوالپاپ رو از اول دنبال کرده بودم یاد شما افتادم اگه اقای کنید و فایل طراحیش رو برام سند کنید یه دنیا ممنون میشم

RE: همه چیز در باره بالپاپ - esibig - 2014-04-12 09:13 PM

سلام اگه همین جا بزارید بقیه استفاده کنند ممنون میشیم ...اگه امکان داره ...با تشکرKhansariha (8)

RE: همه چیز در باره بالپاپ - taktirandaz - 2014-04-13 11:14 PM

این فایل نتیجه کار حدود 100 ساعته من میباشد که نمیتونم اونو تو سایت قرار بدهم ولی اگر اندازه ای بخواهید یا هر توضیح دیگری در خدمتم اگر کمی وقت کنم یک تشریح کامل از اجرای بالپاپ خواهم گذاشت تا همه استفاده کنندKhansariha (8)

RE: همه چیز در باره بالپاپ - OSAGAFAR - 2014-04-15 11:52 PM

(2014-04-13 11:14 PM)taktirandaz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این فایل نتیجه کار حدود 100 ساعته من میباشد که نمیتونم اونو تو سایت قرار بدهم ولی اگر اندازه ای بخواهید یا هر توضیح دیگری در خدمتم اگر کمی وقت کنم یک تشریح کامل از اجرای بالپاپ خواهم گذاشت تا همه استفاده کنندKhansariha (8)

با تشکر از شما . با این که من شدیدا دنبال این اندازه ها هستم. ولی این کار شما صحیح میباشد چرا که با قرار دادن ان در سایت سریعا توسط افراد سود جو کپی برداری شده و چه بسا که به نام خودشان در جایی دیگر قرار دهند.

RE: همه چیز در باره بالپاپ - hoossein - 2014-04-17 09:02 PM

(2014-04-15 11:52 PM)OSAGAFAR نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-04-13 11:14 PM)taktirandaz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشکر از شما . با این که من شدیدا دنبال این اندازه ها هستم. ولی این کار شما صحیح میباشد چرا که با قرار دادن ان در سایت سریعا توسط افراد سود جو کپی برداری شده و چه بسا که به نام خودشان در جایی دیگر قرار دهند.

درسته که این طرح شما برای طراحی زمان بر بوده من منکر این حرف نیستم شما حتما" زحمات زیادی برای این طرح کشیدید تا به این زیبای شده ولی من از شما نخواستم که طرح تون رو روی سایت قرار بدید من اگر دانش این رو داشتم که خودم طراحی کنم یقینا" از شما درخواست کمک نمی کردم دوست گرامی
من نه دستگاه سی ان سی دارم و نه به این فکر هستم که از این طرح شما کپی برداری و تکثیر کنم من چون دیدم دوستم این دستگاه رو خریده گفتم از این فرصت استفاده کنم تا هزینه بو الپاپ کردن تفنگم رو کمتر کنم چون از پس این هزینه ای که شما گفتین بر نمی اومدم من تقریبا" بیشتر تاپیک های این انجمن رو خوندم و فکر می کردم یه فضای خیلی دوستانه و صمیمی بر جو انجمن حاکم هست که این در خواست رو از شما کردم من بعد از درست کردن قنداق یقینن بقیه کار رو به شما میدادم تا زحماتش رو بکشید چون خودم زیاد از مسایل فنی سر در نمی یارم حالا هم که شما کمک نکردین مسله ای نیست توکل به خدا شاید خودمون یه چیزی شبیه قنداق بتونیم در بیاریم
یا علی

RE: همه چیز در باره بالپاپ - صادق قرنجیکی - 2014-04-17 09:25 PM

(2014-04-17 09:02 PM)hoossein نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-04-15 11:52 PM)OSAGAFAR نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درسته که این طرح شما برای طراحی زمان بر بوده من منکر این حرف نیستم شما حتما" زحمات زیادی برای این طرح کشیدید تا به این زیبای شده ولی من از شما نخواستم که طرح تون رو روی سایت قرار بدید من اگر دانش این رو داشتم که خودم طراحی کنم یقینا" از شما درخواست کمک نمی کردم دوست گرامی
من نه دستگاه سی ان سی دارم و نه به این فکر هستم که از این طرح شما کپی برداری و تکثیر کنم من چون دیدم دوستم این دستگاه رو خریده گفتم از این فرصت استفاده کنم تا هزینه بو الپاپ کردن تفنگم رو کمتر کنم چون از پس این هزینه ای که شما گفتین بر نمی اومدم من تقریبا" بیشتر تاپیک های این انجمن رو خوندم و فکر می کردم یه فضای خیلی دوستانه و صمیمی بر جو انجمن حاکم هست که این در خواست رو از شما کردم من بعد از درست کردن قنداق یقینن بقیه کار رو به شما میدادم تا زحماتش رو بکشید چون خودم زیاد از مسایل فنی سر در نمی یارم حالا هم که شما کمک نکردین مسله ای نیست توکل به خدا شاید خودمون یه چیزی شبیه قنداق بتونیم در بیاریم
یا علی
دوست عزیز ، شما درخواست دوستانه ای داشته اید و آقا حمید هم دوستانه پاسخ گوی شما بودند. این درخواست و پاسخ ها و برداشت شما از آنها دلیلی بر نبود جو دوستانه در انجمن نمی باشد!!! مطمئن باشید اینجا دوستانی هستند که بدون هیچ چشم داشتی دانش و تجربه خود را در اختیار دیگر دوستان قرار می دهند. ولی طرح های اینچنینی زحمت بیشتری داشته و صاحب طرح حق نگهداری آن را نزد خود دارد.
دوستان دیگری نیز در این مورد تجربیاتی داشته اند. می توانید نیاز خودتون رو مطرح کنید تا اگر کسی تمایل به کمک به شما داشت پساخ گویی کنند.Khansariha (8)
موفق باشید