شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تكلول ايرانى آرش - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: تكلول ايرانى آرش (/showthread.php?tid=1722)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

RE: تكلول ايرانى آرش - karbakhsh - 2016-12-07 12:21 AM

باربد جان حرفت بجاست؛اما بنظرم همون کوچیک بودنش که باعث حمل راحت و مخفی کردن راحتشه تنها چیزیه که بفکر میرسه البته شاید درستم نگم. ی مورد که الان یادم امد؛لول که نگاه میکردم یه سایه دیدم طرف سر لول که تا انگشت وارد سر لول کردم جای مگسگ بودش!!سوراخ بود و مگسگ حس میکردی. سر رزوه مگسهر چند اندک ولی حس میشد

RE: تكلول ايرانى آرش - asman - 2016-12-07 06:55 PM

طول لول سلاح آرش چقدره ؟

RE: تكلول ايرانى آرش - arashkian - 2016-12-07 09:54 PM

Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.طول لول آرش 70 است...در کل از همه نظر یک سر و گردن از نخجیر بالاتر است.Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: تكلول ايرانى آرش - shahabr - 2018-10-03 09:13 AM

اینقدرتعریف کردین که منم ثبتنام کردم و الان دوماه گرفتمش،واقعا عالیه،سبک کم حجم،بدون لگد زیادی،پترن عالی ،وازهمه مهم تر کروم بندی باورنکردنی، به این قیمت عالـــــــی هست، تو خانواده ما نخجیر و تک روس گل چاپ و یه ترک هم هست،درمقایسه بااونا عالیه،حتی با تک روس، البته فقط با ساجمه تراپ تست کردم .عجیبه بخدا یا شانس منه،
انشاالله چندتا عکس میذار تا بدونین الکی تعریف نمیکنم،چاکریمKhansariha (48)
البته فکرنکنم به کار هوازنی خیلی دور بخوره،درکل ماله کبک وخرگوش و اینجور چیزاست، تست نکردم فقط نظر شخصیمو گفتم

RE: تكلول ايرانى آرش - asman - 2018-10-03 09:13 PM

مبارکه
تیغ برا ماشش بچکه سهمیه بود ؟ قیمتش ؟
چنتا عکس بذار ببینیم
دم اهالی انجمن همیشه گرم باد Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (48)Khansariha (48)

RE: تكلول ايرانى آرش - hunter extreme - 2018-10-22 09:55 PM

(2018-10-03 09:13 AM)shahabr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینقدرتعریف کردین که منم ثبتنام کردم و الان دوماه گرفتمش،واقعا عالیه،سبک کم حجم،بدون لگد زیادی،پترن عالی ،وازهمه مهم تر کروم بندی باورنکردنی، به این قیمت عالـــــــی هست، تو خانواده ما نخجیر و تک روس گل چاپ و یه ترک هم هست،درمقایسه بااونا عالیه،حتی با تک روس، البته فقط با ساجمه تراپ تست کردم .عجیبه بخدا یا شانس منه،
انشاالله چندتا عکس میذار تا بدونین الکی تعریف نمیکنم،چاکریمKhansariha (48)
البته فکرنکنم به کار هوازنی خیلی دور بخوره،درکل ماله کبک وخرگوش و اینجور چیزاست، تست نکردم فقط نظر شخصیمو گفتم

درود. مبارک انشالله خیرشو ببینی . برای هوازنی بهتره طول سلاح که113 سانت هستش افزایش پیدا کنه که با نصب یک پد قنداق پچ مایر با ضخامت 1.1 اینچ(تقریبا سه سانت)بسیار بهتر میشود و سریع و صحیح میاد تو دید.

RE: تكلول ايرانى آرش - kouhestan - 2018-11-24 11:31 AM

سلام بر اهالی محترم
چرا هیچکس هیچ مطلبی در مورد تکلول آرش نمیذازه با وجود اینکه فراوانیش در حال افزایشه؟

RE: تكلول ايرانى آرش - mmohammadi - 2019-04-08 02:05 PM

سلام به همگی
عیدتون مبارک
دوستان من کاربر فعال بودم احتمالا بشناسینم Khansariha (48)
ی مدت طولانی نبودم و به سایت سر نزدم ولی دوباره برگشتم
از دوستان عزیز کسی هست ساکن تهران باشه و اسلحه تک لول آرش داشته باشه؟
دوستانی که این اسلحه رو دارن ی عکسی فیلمی چیزی ازش بزارن یاد و خاطره اش رو زنده کنیم

RE: تكلول ايرانى آرش - haamidreza - 2019-04-09 07:48 AM

(2019-04-08 02:05 PM)mmohammadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی
عیدتون مبارک
دوستانی که این اسلحه رو دارن ی عکسی فیلمی چیزی ازش بزارن یاد و خاطره اش رو زنده کنیم

سلام دوست عزیز
خیلی خوش اومدی
هستند دوستانی که تکلول ارش دارند
انشالله عکس هم میذارند براتون
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تكلول ايرانى آرش - mmohammadi - 2019-04-09 08:16 PM

(2019-04-09 07:48 AM)hokmabadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019-04-08 02:05 PM)mmohammadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی
عیدتون مبارک

سلام دوست عزیز
خیلی خوش اومدی
هستند دوستانی که تکلول ارش دارند
انشالله عکس هم میذارند براتون
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

سلامی دوباره
والا خودمم تک لول آرش دارم
گفتم ی ذره با عکس های قشنگ دوستان این تاپیک فعال بشه
داره خاک میخوره