شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تكلول ايرانى آرش - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: تكلول ايرانى آرش (/showthread.php?tid=1722)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

RE: تكلول ايرانى آرش - asman - 2015-10-17 10:32 PM

فکرکنم کامران جان عصبانی شدن حق دارند از پست بدون خخخخخخخخخخخخ میشه اینو تشخیص داد
خخخخخخخخخخخخخخ
دم اهالی انجمن همیشه گرم باد

RE: تكلول ايرانى آرش - karbakhsh - 2015-10-17 11:45 PM

کامران خان حالتون خوبه. کم پیدا هستین. شما کمتر اعتراض میکنید ولی عصبانی شدنتونم استادانه هسته. درست فرمودین. شاید شباهتهایی باشه ولی اینکه ارش همچیش روسه از نظر من شاگرد همه هم بعیده. بازم اساتید هر چی بگن ما بجان خریداریم. در ضمن استاد اسمان دم خودتونم گرمKhansariha (8)

RE: تكلول ايرانى آرش - کوهنورد - 2015-10-18 01:06 AM

با سلام :
کاربخش جان و آسمان عزیز Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
همیشه خواهش کردم ، لفظ استاد رو ، اقلا در مورد بنده بکار نبرید که فکر میکنم با چنین جایگاهی خیلی فاصله دارم .
اصلا من کی باشم که بخوام عصبانی بشم یا خدایی نکرده با عزیزی تندی کنم .من همیشه خودم رو کوچکترین عضو این مجموعه میدونم ولی گاهی که از صحبتهای دوستان بوی سنگر بندی و صحبتهای غیر علمی به مشامم میرسد ، بدلیل اینکه نمیتونم چیزی یاد بگیرم ناراحت میشم .Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
برای بازگشتن به بحث از دوستان دارنده این تفنگ تقاضا دارم اگر میتوانند عکسی از دستگاه چکاننده آن بگذارند و اینکه فنر چخماق از نوع لوله ای است و...........
با تشکر

RE: تكلول ايرانى آرش - arashkian - 2015-10-18 11:02 AM

Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.همه چيز را همگان دانند و اين همگان هم هنوز بدنيا نيامده اند...اما بنده هم در حد معلومات خودم با جناب بهنام و آقا مهدي در مورد لول با كيفيت(ما وارد كننده ورق هستيم و نه توليد كننده) و بعضي از اجزاء سلاح آرش موافقم(بنده هم از افراد مطلع شنيدم كه روس هستن) اما اينكه چرا كپ لق ميشه=چون متاسفانه در مونتاژ و اتصالات دقت لازم نميشه و اين بواسطه كم توجهي هاست وگرنه ما توانايي ساخت بهترين ها رو با بالاترين كيفيت داريم.ضمنا جناب كوهنورد*جسارتا من كه 2-3بار ارسال رو خوندم اما تعداد شليك توي پيام آقا مهدي نديدم.و طبق گفته آقا مهدي*هنوز لول و قطعات عامل سلاح كاملا سالم هستن و خراب نشدن و اين براي سلاحي در اين حد(سلاح وطني)خوبه ديگه...حق نگهدارKhansariha (8)Khansariha (256)

RE: تكلول ايرانى آرش - KRALMAGNUM - 2015-10-18 01:27 PM

(2015-10-17 08:51 PM)garin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
بهنام جان اگه ممکنه چنتا عکس از نزدیک از کپ تفنگتون بزارید Khansariha (8)

سلام داداش.
وقت نشد عکس بگیرم اما اگر جایی دیدم باز بود به رویه چشمKhansariha (8)

(2015-10-17 10:12 PM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام :
دوستان ، گاها کم لطفی هایی میکنند که من واقعا نمیدونم چی بگم ، چه برسه به کسی که برای اولین بار این تاپیک رو میخونه .
عزیزی عنوان میکنه من باهاش چارپاره زدم هیچ مشکلی نداشته ، چند تا پست پایینتر میگه بردم کپش رو که لق شده رو درست کنند.اگر این تفنگ اینقدر عالیه پس چرا با 40-50 تا چارپاره لق شده ؟؟
تعمیرکار تفنگ آقا بهنام عزیز رو دیده میگه این همش روسه !!!! یعنی اون تعمیر کار ، اگر تک لول قدیمی برتا رو ندیده (که این خودش نشانه بی تجربگی اون تعمیرکاره پس حق اظهار نظر این چنینی نداره ) حداقل این هوگلو هایی که تو دست و بال مردم ریخته رو که باید دیده باشه . آخه این تفنگ چی چی اش شبیه تفنگ روسه .................
در مورد لوله تفنگهای ایرانی هم هر کس افسانه سرایی کنه که ماله من اینجوریه و بقیه اونجوری ، خب یکم در حق خودش و اطلاعاتش بی انصافی کرده . ما تو ایران که تفنگساز سفارشی یا بخش خصوصی که نداریم ، همه تفنگها از یک نوع لوله استفاده میکنند چون منشاء تولید یکجاست و برای صیاد از روس لوله نمیارند برای نخجیر از آلمان و.......
من اگر تفنگی رو دوست داشته باشم ، میگم من خوشم اومده نه اینکه این تفنگ بی همتاست .از دوستان تقاضا میکنم یکم از نظر فنی بیشتر این تفنگ رو تشریح کنند تا همه راجع به اون بیشتر بدونیم .
با تشکر

با سلام خدمت اقا کامران عزیزKhansariha (8)
داداش چی شده چرا میزنی؟ به خدا من این اسلحه رو تولید نکردم کار این بچه ها بوده خخخخخخخخ
اقا کامران عزیز خوبه گفتم چه قطعه های ایران عوض کرده لطفا متن من رو خوب میخوندی تا با سخن دوستان مشکل پیدا نمیکردی.
من از اول گفتم توپ این اسلحه عوض شده هر وقت توپ یک اسلحه عوض بشه خیلی تغیرات میتونن درش ایجاد کنن مثه پوکه کش و سیستم قفل کپ .
این ایرادی رو که اقا مهدی گفتن در سیستم باز و بست بوده. همون زبانه قفل کننده. که ساخت داخل هست بایدم اینجوری بشه اخه کی گوش به کیفیت میده.
در اخر هم چخماق ضربه زننده و فنر لوله ای که داره و هرچی در داخل دل این اسلحه هست روسه و هنوزم سر حرفم هستم کسیم خوشش از این اسلحه ارزون قیمت نمیاد نخره منکه از این اسلحه خیلی خیلی رازی هستم .Khansariha (8)
مخلص دوستانKhansariha (8) یا علی

RE: تكلول ايرانى آرش - arashkian - 2015-10-18 02:00 PM

Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.جناب بهنام*بنده هم كاملا موافقم با شما(حداقل تا اونجا كه من ديدم).فقط نميدونم سري جديدترهاي اين سلاح كه الان بصورت سهميه خاص توزيع ميشه-كيفيت آرش هاي قبلي رو دارن يا نه؟.اگه داشته باشن*عاليه...مسلما سلاح آرش هم*100% بي عيب نيست اما از بقيه توليدات در حد خودش بهتره و كم دردسرتر.حق نگهدار.Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: تكلول ايرانى آرش - mehti - 2015-10-18 08:15 PM

(2015-10-17 10:12 PM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام :
دوستان ، گاها کم لطفی هایی میکنند که من واقعا نمیدونم چی بگم ، چه برسه به کسی که برای اولین بار این تاپیک رو میخونه .
عزیزی عنوان میکنه من باهاش چارپاره زدم هیچ مشکلی نداشته ، چند تا پست پایینتر میگه بردم کپش رو که لق شده رو درست کنند.اگر این تفنگ اینقدر عالیه پس چرا با 40-50 تا چارپاره لق شده ؟؟
تعمیرکار تفنگ آقا بهنام عزیز رو دیده میگه این همش روسه !!!! یعنی اون تعمیر کار ، اگر تک لول قدیمی برتا رو ندیده (که این خودش نشانه بی تجربگی اون تعمیرکاره پس حق اظهار نظر این چنینی نداره ) حداقل این هوگلو هایی که تو دست و بال مردم ریخته رو که باید دیده باشه . آخه این تفنگ چی چی اش شبیه تفنگ روسه .................
در مورد لوله تفنگهای ایرانی هم هر کس افسانه سرایی کنه که ماله من اینجوریه و بقیه اونجوری ، خب یکم در حق خودش و اطلاعاتش بی انصافی کرده . ما تو ایران که تفنگساز سفارشی یا بخش خصوصی که نداریم ، همه تفنگها از یک نوع لوله استفاده میکنند چون منشاء تولید یکجاست و برای صیاد از روس لوله نمیارند برای نخجیر از آلمان و.......
من اگر تفنگی رو دوست داشته باشم ، میگم من خوشم اومده نه اینکه این تفنگ بی همتاست .از دوستان تقاضا میکنم یکم از نظر فنی بیشتر این تفنگ رو تشریح کنند تا همه راجع به اون بیشتر بدونیم .
با تشکر

سلام کامران خان.
اول اینکه ما تو این مدتی که افتخار اشنایی با شما و دیگر عزیزان. داریم نه از اسلحمون مثل بعضی از دوستان بخاطر فقط داشتن این اسلحه داستان سرایی و غیره کردیم نه تعریف. تمجید بی مورد اون حرفهایی هم که زدیم فقط فقط تجربه شخصی. کاملا صادقانه بوده برا نه اطلاعات بلکه اگاهی دوستان.
در جواب صحبت شما در خصوص پست خودم باید عرض کنم تا منظور شما از لقی گپ چی باشه شاید شما اگه اسلحه منو دست میگرفتید اصلا متوجه لقی گپ نمیشدید به حدی لقی کم بود که با بررسی و وسواس میشد بهش پی بر اما از اونجا که بنده خیلی حساس هستم دادم کاملا سفت کردن تا پیشگیری هم انجام بشه.در مور لول دقیقا حرف اون کسی رو که سالها تجربه دارند و روی لول کار کردند منتقل کردم.بنابراین به اعتقاد من شما نمیتونید به چنین صحبتهایی بگید غیر علمی حالا اگه دوستمون اقا بهنام هم صحبتی فرمودند نقل قول هست که میشه اونو به بحث گذاشت.
من خودم بخاطر حساسیتی که دارم قنداق و عوض کردم و قنداق جدید هم اصلاحاتی صورت گرفته تنظیم لول و عوض کردن مگسک.شاید کسی اگر حساس نباشه دستم نزنه.
در ضمن در مورد لقی گپ بیشتر همون زبانه قفل بود که سوال کردم مشخصه که رو اون قسمت هم کار کرده بودند.چون ی مقدار سفت تر باز و بسته میشد.بازم میگم اینقدر کم بود که خود تعمیرکار گفتن تو اسلحه های لولایی با این سیستم قفل و بست بعد ی تعداد شلیک طبیعی هست اما من دادم سفتش کردن.

RE: تكلول ايرانى آرش - rahimlo - 2015-10-22 08:25 PM

سلام دوستان قیمت بروز تکلول آرش چقدره
آیا همه تولیدات ایرانی دولتی هست یا آزاد هم فروش میره
اگه آزاد هم هست قیمت آزاد چقدره

RE: تكلول ايرانى آرش - mmohammadi - 2015-10-23 12:09 AM

(2015-10-22 08:25 PM)rahimlo نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان قیمت بروز تکلول آرش چقدره
آیا همه تولیدات ایرانی دولتی هست یا آزاد هم فروش میره
اگه آزاد هم هست قیمت آزاد چقدره

دوست عزیز سلام
صفحات این تاپیک به اون صورت زیاد نیست
فکر کنم این سوال شما دو سه بار پرسیده شده توی همین تاپیک

ج س 1
تمام تولیدان صنایع جنگ افزار سازی ایران دولتی هستن که یا به اشخاص نظامی که در ارگان های مختلف مشغول بکار هستن واگذار می گردد و یا به اسلحه فروشی های مجاز شهرهای مختلف کشور که در این صورت اگر فروشگاه های مجاز اسلحه دولتی داشته باشند شما می توانید اقدام به خرید کنید وگرنه باید از اسلحه هایی که اشخاص بصورت دولتی خریداری کرده اند و به فروشگاهی مجاز فروخته اند خریداری نمایید

اگر اسلحه دولتی بتونید گیر بیارین و ثبت نام کنید که قیمتش نصف قیمت آزاده
من تک لول آرش رو بصورت دولتی خریدم 1.296.000 تومان که بعد دولتیش شد 1.780.000 تومان که اگر دولتی گیر شما نیاد که نمیاد باید آزاد بخرین اگر در فروشگاه های مجاز شهرتون داشته باشن البته ، به دو برابر قیمت دولتی که میشه 4.000.000

ولی چون اسلحه تک لول آرش کم تولید شد و بعدش کلا خط تولید اسلحه های شکاری تعطیل شد بعید میدونم دولتی یا تو بازار آزاد گیرتون بیاد

یا حق

RE: تكلول ايرانى آرش - mmohammadi - 2016-04-07 09:49 AM

سلام
با عرض تبریک و تهنیت سال نو به مدیران محترم و اعضاء گل انجمن
من ی گله دارم از تک لول آرش دار ها
آخرین پست را من در این تاپیک در تاریخ 30 مهر 94 گذاشتم
بنا به دلایلی که خودم هم نمی دونم چیه از اون تاریخ بود فکر کنم که دیگه نتونستم وارد انجمن بشم با نام کاربریم
حالا من هیچی
بقیه دوستان چرا این تاپیک را خونه تکانی نکردن و گذاشتن حسابی خاک روش بشینه
دلم واسه تک لول داراش تنگ شده
کجایین دوستااااااااااان ؟؟؟؟
Khansariha (172)