شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تكلول ايرانى آرش - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: تكلول ايرانى آرش (/showthread.php?tid=1722)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

RE: تكلول ايرانى آرش - soheilabou - 2015-02-19 03:44 PM

سلام.. دوست عزیزی لطف کردن و قیمت دولتی بهمن ۹۳ را ذکر کردن.
مگه قراره سهمیه دولتی داده شه؟؟

RE: تكلول ايرانى آرش - mmohammadi - 2015-02-19 05:28 PM

(2015-02-19 03:44 PM)soheilabou نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز توی بهمن ماه تعداد 1000 قبضه سلاح شکاری توی سپاه بصورت دولتی بین کارمندان و بازنشستگان سپاه توزیع شد ولی این تعداد برای کل کشور بود، بین شهرهای مختلف تقسیم شد ولی دیگه فروشگاه های مجاز اسلحه و مهمات را در جریان نیستم

RE: تكلول ايرانى آرش - sajadm - 2015-02-20 08:50 PM

(2015-02-19 05:28 PM)mmohammadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-02-19 03:44 PM)soheilabou نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز توی بهمن ماه تعداد 1000 قبضه سلاح شکاری توی سپاه بصورت دولتی بین کارمندان و بازنشستگان سپاه توزیع شد ولی این تعداد برای کل کشور بود، بین شهرهای مختلف تقسیم شد ولی دیگه فروشگاه های مجاز اسلحه و مهمات را در جریان نیستم

دمت گرم میخواستیم بگیریم دیر فهمیدیم تموم شدKhansariha (256)

RE: تكلول ايرانى آرش - akhahir - 2015-03-01 09:36 AM

سلام
براي بعضي فروشنده ها كه طلب از قبل داشتن سهميه سلاح داده شده

RE: تكلول ايرانى آرش - romin - 2015-03-02 12:02 AM

حدود 2ماه پیش ی یکی از کاربران جدید اومد گفت از یه نظامی شنیده قراره قیمت سلاح شکاری بخصوص سهمیه حدود یک ونیم بره بالا . دوستان دیگه بحش اتهام زدنند و حرفشو شایعه دونستند و اکثر جوابها بدین صورت بود که با غیر قانونی بودن شکار در ایران فکر نمی کنیم قیمت بالا تر از این بره . وحالا می بینیم که واقعا قیمت رفت بالا Khansariha (290)

RE: تكلول ايرانى آرش - asman - 2015-03-02 08:30 AM

قیمت تفنگ وفشنگ مثل همه چی میره بالا ربطی ب پروانه شکارنداره
ازنون خشکی و مالیاتو حق کارگر گرفته تاهزارپارامتردیگه پس بالاترازاینم میره
فشنگ عقاب ۱۰سال پیش دونه ای چندبود الان چنده ۱۰سال دیگه میشه چند؟ خدا داند
بنظرمن هرکی هرچی دوست داره تا عید نوروز بخره ب نفعشه ازمن گفتن بود
کسی ک عاشق تفنگ وفشنگ براش فرقی نداره پروانه بدن یاندن
اگه پروانه بدن میره شکار،ندن مثل خودم میره
فشنگ میخره بااهداف بی جان سروکله میزنه/یاحق

RE: تكلول ايرانى آرش - mmohammadi - 2015-03-05 09:42 AM

(2015-03-02 12:02 AM)romin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حدود 2ماه پیش ی یکی از کاربران جدید اومد گفت از یه نظامی شنیده قراره قیمت سلاح شکاری بخصوص سهمیه حدود یک ونیم بره بالا . دوستان دیگه بحش اتهام زدنند و حرفشو شایعه دونستند و اکثر جوابها بدین صورت بود که با غیر قانونی بودن شکار در ایران فکر نمی کنیم قیمت بالا تر از این بره . وحالا می بینیم که واقعا قیمت رفت بالا Khansariha (290)

سلام دوستان عزیز
ببخشید من چند وقتی بود نت نداشتم
دیدین راست میگفتم
من بودم که میگفتم آقا از 20 بهمن ماه قراره روی همه اسلحه ها ی قیمتی اضافه بشه
ولی کو گوش شنوا
همه گفتن شایعه است

بعضی دوستان بر این عقیده بودن که شنیدن کی بود مانند دیدن
حالا ببینید

یا حق

RE: تكلول ايرانى آرش - mehti - 2015-03-14 08:15 PM

سلام و درود
امروز بعد از چند روز تلاش بالاخره موفق شدم ی اسلحه تک لول آرش و به صورت دولتی ثبت نام کنم البته یکم بیشتر برام تموم شد اما اشکال نداره.حالا فردا باید برم اسلحه و مهمات تا بقیه کارارو انجام بدم و چهارشنبه هم مصاحبه ایشالله تا جواز نگهداری سلاح صادر شه.
برا من که فعلا بودجم همین قدر بود فکر کنم بهترین اتخابمو کردم.

RE: تكلول ايرانى آرش - soheilabou - 2015-03-14 08:18 PM

(2015-03-14 08:15 PM)mehti نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود
امروز بعد از چند روز تلاش بالاخره موفق شدم ی اسلحه تک لول آرش و به صورت دولتی ثبت نام کنم البته یکم بیشتر برام تموم شد اما اشکال نداره.حالا فردا باید برم اسلحه و مهمات تا بقیه کارارو انجام بدم و چهارشنبه هم مصاحبه ایشالله تا جواز نگهداری سلاح صادر شه.
برا من که فعلا بودجم همین قدر بود فکر کنم بهترین اتخابمو کردم.

سلام مبارک باشه عزیز.. چقدر واست تموم شد؟؟ دقیق

RE: تكلول ايرانى آرش - mehti - 2015-03-14 08:32 PM

سلام .مرسی دوست عزیز
1870 قیمت واگذاری دولتی بود.البته محبور شدم یکم بیشتر هزینه کنم که اون هزینه برا گیر آوردن اسلحه بود و ربطی به اقیمت اسلحه نداشت.