شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تكلول ايرانى آرش - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: تكلول ايرانى آرش (/showthread.php?tid=1722)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

RE: تكلول ايرانى آرش - mmohammadi - 2015-01-03 08:16 PM

دوستان عزیز سلام
من تفنگم رو که آکبند تحویل گرفته بودم ی سری ایرادات داشت
1. قسمتی از لوله سلاح خیلی بد زاج کاری شده بود و ما بقی زاج کاری هم راضی کننده نبود
2. زدگی قسمت هایی از کپ و قسمت فلزی، اگرچه کوچیک هستش ولی من چون خیلی حساسم روی سلاح معذبم میکنه
3. ترک روی چوب کنار ماشه، اینم کوچیکه ولی ...
4. رنگ رفتگی قسمت هایی از کپ

امروز رفته بودم صنایع جنگ افزار سازی ، قسمت خدمات پس از فروش
گفت این موارد جزء گارانتی حساب میشه بیار درستش کنیم برات
چند تا سلاح هم از شهرهای مختلف اللخصوص چهارمحال بختیاری شهر شهرکرد اورده بودن که مشکل داشتن، سلاح ها هم همه نسبتا نو بودن

در مورد پران کردن قسمت پوکه کش سوال کردم ، گفتن ما این کار را انجام نمیدیم، اگر میخواستیم انجام بدیم از همون اول پرانش میکردیم و اگر این کار را خودتان ببرید جایی براتون انجام بدن 18 ماه گارانتی از اعتبار می افته

در مورد منبت کاری روی قنداق گفتن انجام میدن به مبلغ 300.000 تومان

در مورد قلم زنی روی کپ گفتن انجام میدن به مبلغ 800.000 تومان

اینجوریه که من الان دپرس دپرسم
Khansariha (172)

Re: RE: تكلول ايرانى آرش - diana56th - 2015-01-03 09:02 PM

(2015-01-03 08:16 PM)mmohammadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز سلام
1. قسمتی از لوله سلاح خیلی بد زاج کاری شده بود و ما بقی زاج کاری هم راضی کننده نبود
2. زدگی قسمت هایی از کپ و قسمت فلزی، اگرچه کوچیک هستش ولی من چون خیلی حساسم روی سلاح معذبم میکنه

چند تا سلاح هم از شهرهای مختلف اللخصوص چهارمحال بختیاری شهر شهرکرد اورده بودن که مشکل داشتن، سلاح ها هم همه نسبتا نو بودن

در مورد پران کردن قسمت پوکه کش سوال کردم ، گفتن ما این کار را انجام نمیدیم، اگر میخواستیم انجام بدیم از همون اول پرانش میکردیم و اگر این کار را خودتان ببرید جایی براتون انجام بدن 18 ماه گارانتی از اعتبار می افته

Khansariha (172)
سلام دوست عزیز من یکسال قبل این مدل رو گرفتم و هیچکدوم از این ایرادات رو نداشت.مگه شما همونجا اسلحه رو بازدید نکردید؟

RE: تكلول ايرانى آرش - mmohammadi - 2015-01-03 09:15 PM

(2015-01-03 09:02 PM)diana56th نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-01-03 08:16 PM)mmohammadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز سلام

Khansariha (172)
سلام دوست عزیز من یکسال قبل این مدل رو گرفتم و هیچکدوم از این ایرادات رو نداشت.مگه شما همونجا اسلحه رو بازدید نکردید؟

متاسفانه من اون موقع سر کار بودم ولی پدرم که تحویل گرفت گفت من چک کردم
ولی میدونم توجهی به این موارد نکردن

RE: تكلول ايرانى آرش - alirza - 2015-01-15 08:30 PM

سلام دوستان
لطف کنید بفرمایید قیمت تک لول ترک یا نخجیر چنده منطقه ی ما فروشگاه اسلحه ی شکاری نداره
ممنون

RE: تكلول ايرانى آرش - flower - 2015-01-16 12:41 AM

(2015-01-15 08:30 PM)alirza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
لطف کنید بفرمایید قیمت تک لول ترک یا نخجیر چنده منطقه ی ما فروشگاه اسلحه ی شکاری نداره
ممنون

سلام خوبی دوست من ؟؟؟
قربون دستات یه بار دیگه به قوانین یه نگاه بنداز هر جا رسیدی این سوالتو پرسیدی
کم مونده بود تو تاپیک تجربیات شما برا ساچمه ی مناسب هم بپرسی
شما تو تاپیک خودش سوال بپرسی دوستان میبینن و جواب میدن
ببخشیدوقت شما رو گرفتم
Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تكلول ايرانى آرش - rahro - 2015-01-24 06:19 PM

سلام دوستانی که آرش دارن,میشه مشخصات فنی اسلحه رو تو تاپیک بذارن,چون من نخجیر١ سری اول دارم خیلی هم ازش راضیم,میخوام با هم مقایسه کنم,اگه تجربه تیر اندازی باهاش دارید ممنون میشم بدونم تو چه فاصله ای با چه شماره ای؟در کل تفنگهای تاشو رو دوست دارم..

RE: تكلول ايرانى آرش - shekarmi - 2015-01-24 06:28 PM

(2015-01-24 06:19 PM)rahro نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستانی که آرش دارن,میشه مشخصات فنی اسلحه رو تو تاپیک بذارن,چون من نخجیر١ سری اول دارم خیلی هم ازش راضیم,میخوام با هم مقایسه کنم,اگه تجربه تیر اندازی باهاش دارید ممنون میشم بدونم تو چه فاصله ای با چه شماره ای؟در کل تفنگهای تاشو رو دوست دارم..

سلام از لحاظ ظاهری شبیه به تک لول ترکیه است اما با تک لول ترکیه آسمان تا زمین فرق میکند لولش بسیار قطور محکم و شبیه به لول تک روسی است ضامن دار است داخل لول را خیلی خوب کروم کاری کردن مثل آینه میماند سبک و خوش دست است با فشنگ تراپ ازش پترن گرفتیم ساچمه رو خوب میبره با توجه به قیمتش برا تک لول تفنگ مناسبیه

RE: تكلول ايرانى آرش - KRALMAGNUM - 2015-01-24 07:06 PM

در مورد پران کردن پوکه کش لازم میدونم یه توضیح به دوستان که میخوان پران کنن بدم.
اولان اون کسی که گفته نمیشه معذرت میخوام واسه خودش شکر خورده. پران کردن یه کار هنرمندانست.
شاید اونا نتونن اما من خودم یه نقشه ریختم اگر جواب گرفتم توضیح کاملشو میزارم.
این کاریم که میخوام بکنم قبلش با چنتا تعمیرگاه در میون گذاشتم حتی یکیشون از تعجب گفت چطور به فکرت رسیده خخخ
یا علی.

RE: تكلول ايرانى آرش - FMJ - 2015-01-24 07:14 PM

ببینم چیکار میکنی اوستابهنام...Khansariha (48)Khansariha (8)

RE: تكلول ايرانى آرش - shekarmi - 2015-01-24 07:17 PM

پناه بر خدا موفق باشی فقط مواظب باش جان انسان با ارزشه