شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - MILADSOBHI - 2014-01-17 12:18 PM

اگه کرال بگیری می تونی یه دوربین هم با پولت بگیری. شادو هم خوبه ولی می تونی یه دیانا دست دو خوب27بگیری خیلی از شادو سر هست.کرال قیمتش300تومن.شادو380تا400تومن.دیانا27دست2خوب450تا550

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - nasergafari - 2014-01-17 12:20 PM

سلام
اره رفیق تو این رنج قیمتی بهترین انتخابه قیمتشم همینه حالا بعضی جاها 10تومن بالا تره بعضی جاها پایین تر شهر مایه فروشنده خیلی با انصاف داره بی وجدان همین شادو رو داره 460میده دست ملت.
درضمن جای سوالات اینجا نبود باید تو تاپیک مشاوره میپرسیدی رفیق
مخلصیمKhansariha (8)
یا علیKhansariha (256)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - MILADSOBHI - 2014-01-17 12:29 PM

(2014-01-17 12:06 PM)xzqr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من تازه عضو شدم
میخوام یه تفنگ دور و بر 400 تا 500 بگیریم
گفتن شادو 1000 با این پول خیلی خوبه
به نظرشما هم با این پول این بهترین گزینس؟؟؟
قیمتش را دیشب پرسیدم گفتند 400
قیمتش را کسی اطلاع داره؟؟؟

4.5بگیری.بهتره.ولی5.5شکاریتر

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - صادق قرنجیکی - 2014-01-17 12:30 PM

با تشکر از آقا ناصر :
درضمن جای سوالات اینجا نبود باید تو تاپیک مشاوره میپرسیدی رفیق
دوست عزیز xzqr می تونین بهدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای ادامه مشاوره خریدتون مراجعه کنید . Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - sox - 2014-01-17 05:50 PM

سلام خدمت همه دوستان. یک شادو 1000 دارم الن تقریبا 4 ساله. هنگامی که خریدم همون شب اول یکی یکی پیچاشو باز کردم یک واشر فنری گذاشتم و بعد سفتشون کردم( مثل پیچ های بدنه قنداق ، پیچهای اطراف ماشه و حتی پیچهای رویی ماله پایه دوربین که در قسمت بالا قرار داره.) . اولین و آخرین باری که تفنگو اچار کشی کردم همون شب اول بود . حدود 5000 تایی شلیک کردم باهاش .هنوز یک بار هم تنظیم دوربینش بهم نخورده گوش شیطون کر. موقع تنظیف هم از اسپریهای خشک مخصوص شستشوی مدار های الکتریکی استفاده میکنم.بعدشم با سمبه مخصوص تنظیف خشکش میکنم. یک بار هم روغن کاری کردم داخل پیستونش رو (حدود 1 سال پیش) ولی تازگیا فکر میکنم حدود 1/3 از قدرتش یا بیشتر از قدرت کلی تفنگ کم شده. میخواستم نظر دوستان را رجع به این موضوع بدونم که این کاهش قدرت دلیلش چی میتونه باشه؟مربوط به فنر تفنگه یا پیستون تفنگ؟ و اگه بخوام قدرت تفنگم زیاد بشه مثل اول و یا حتی بیشتر چیکار باید بکنم؟ ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - MILADSOBHI - 2014-01-17 05:58 PM

داداش روغنی که استفاده کردی اگه معمولی بوده با شه الان پدر واشر سر پیستون در اومده.انگشتتو بذار رو سوراخ هوای بدنه وتفنگ را شارژکن اگه مکش داشت مشکل نداره. وفنر عوض کن و داخل سیلندرو نظافت کن.اگه هم می خوای قدرت خوبی از تفنگت بگیری واشر سر پیستون دیانا27 بنداز روش با فنرشادو اصل یا/دیانا 35/قطر32

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - nasergafari - 2014-01-17 06:41 PM

(2014-01-17 05:50 PM)sox نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت همه دوستان. یک شادو 1000 دارم الن تقریبا 4 ساله. هنگامی که خریدم همون شب اول یکی یکی پیچاشو باز کردم یک واشر فنری گذاشتم و بعد سفتشون کردم( مثل پیچ های بدنه قنداق ، پیچهای اطراف ماشه و حتی پیچهای رویی ماله پایه دوربین که در قسمت بالا قرار داره.) . اولین و آخرین باری که تفنگو اچار کشی کردم همون شب اول بود . حدود 5000 تایی شلیک کردم باهاش .هنوز یک بار هم تنظیم دوربینش بهم نخورده گوش شیطون کر. موقع تنظیف هم از اسپریهای خشک مخصوص شستشوی مدار های الکتریکی استفاده میکنم.بعدشم با سمبه مخصوص تنظیف خشکش میکنم. یک بار هم روغن کاری کردم داخل پیستونش رو (حدود 1 سال پیش) ولی تازگیا فکر میکنم حدود 1/3 از قدرتش یا بیشتر از قدرت کلی تفنگ کم شده. میخواستم نظر دوستان را رجع به این موضوع بدونم که این کاهش قدرت دلیلش چی میتونه باشه؟مربوط به فنر تفنگه یا پیستون تفنگ؟ و اگه بخوام قدرت تفنگم زیاد بشه مثل اول و یا حتی بیشتر چیکار باید بکنم؟ ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.
سلام
دوست من بعد از 4سال خوب معلومه دیگه هیچی از فنر نمونده.شما تفنگ رو باز کن داخل سیلندر وپیستون رو قشنگ با بنزین یا تینر بشور وخشک کن یه واشر دیانا 27وفنر خود شادو یا فنر دیانا27براش بگیرالبته فنر دیانا 27قدرتش از فنر خود شادو کمتره ولی دقت تفنگت میره بالا براش بنداز میشه عین روز اول فنر دیانا 35برای شادو بلنده وبه مشکل برمیخوری نندازی بهتره.درضمن داخل سیلندر به هیچ عنوان روغن نریز چون باعث دیزلینگ اسلحه میشه وواشر پیستون پخ پخ میشه.فقط خیلی کم به فنر گریس نسوز بزن.
مخلصیمKhansariha (8)
یا علیKhansariha (256)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - sox - 2014-01-19 11:34 PM

با سلام خدمت دوستان. به توصيه شما دوستان عمل كردم و كارايي رو كه گفتين انجام دادم. فقط فنر ديانا ٢٧ گيرم نيومد . فنر 35 گذاشتم . ولي نخورد و مجبور شديم ٢ تا حلقشو ببريم.واشر سر پيستون هم چند نوع داشت كه يكيش پلاستيكيه سفيد بود و تقريبا خيلي خشك بود و سفت( فروشنده گفت از همش بهتره) اونم انداختم روش. به جرعت ميتونم بگم قدرتش از روز اولش ١/٥ برابر شده . واقعا قدرتش بالا رفته . ولي هنوز دوربيتشو تنظيم نكردم كه ببينم چطوري شده دقتش.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - KRALMAGNUM - 2014-01-19 11:47 PM

سلام دوست عزیز.
به نظر من دوربین روش نبند تا فنرش کاملا رام شه چون تا 500 شلیک تفنگت به هیچ سراطی مستقیم نیست.و فشار به دوربین میاره.

یا علی

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - rezamslm - 2014-01-20 12:24 AM

چشمت روشن
از دقتشم یه خبری بده
اگه تونستی گروپم بذار
مرسی Khansariha (8)