شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - MILADSOBHI - 2013-12-29 05:17 PM

بله داداش همین طور که می گین.داداش قرار بود دو سه تا عکس از او شادو ضعیفی که گفتی بیاری؟
(2013-12-29 04:45 PM)smails نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز ممنون از جوابتون به نظر شما اگه از پرومگنوم استفاده کنم بهتر نیست برا اینکه تو شیراز فکر نمیکنم راکت گامو گیر بیاد

بله میشه ساچمه تو عکس بهتر از پرومگنوم جواب می ده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - arash1324 - 2013-12-29 06:54 PM

(2013-12-29 12:32 PM)MILADSOBHI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش ارش طبق گفته اقا مسیح این نوع واشر /مکاری/در ایران نیست.واقا مسیح این واشر را برای تیون دیانا مشهور خودش از یکی از دوستان از دبی فراهم کرده.ولی نمی دونم فنر تیتان در ایران هست یا نه؟

سلام و درود Khansariha (8)
اين نوع فنر بصورت سفارشي علي اقا (نوزاد ) براي بچه هاي انجمن زحمت كشيديد فراهم كردند كه تاكنون دوبار ايشون زحمت كشيدند . شما بايد براي دفعه بعد طي فراخواني كه علي اقا احتمالا بزارند درخواست و با ايشون هماهنگ كنيد . والا تاكنون هيچ مغازه اي حتي اسمش رو نشنيده اند .Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - صادق قرنجیکی - 2013-12-29 07:35 PM

(2013-12-29 05:17 PM)MILADSOBHI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله داداش همین طور که می گین.داداش قرار بود دو سه تا عکس از او شادو ضعیفی که گفتی بیاری؟
(2013-12-29 04:45 PM)smails نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز ممنون از جوابتون به نظر شما اگه از پرومگنوم استفاده کنم بهتر نیست برا اینکه تو شیراز فکر نمیکنم راکت گامو گیر بیاد

بله میشه ساچمه تو عکس بهتر از پرومگنوم جواب می ده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این ساچمه ای که لینک عکسشو گذاشتین گامو پروهانتر هستش و کمیاب تو مملکت ، ساچمه خوبی هستش برای شکار و دقت بهتری از پرومگنوم داره ، البته من با فنری تست نکردم ، یه گروپ با پی سی پی گرفتم در مقایسه با پرومگنوم که خیلی جمع تر می زد ، بدون شک باید با شادو هزار تست بشه ، کسی از دوستان اگه تجربه ای ازش داره اینجا کطرح کنه ، البته اگه شد در یه فرصت مناسب بتونم با شادو کالیبر 5.5 این ساچمه رو با پرومگنوم مقایسه می کنم Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - nasergafari - 2013-12-29 09:46 PM

سلام
اقا salaeddinعزیز این پروهانتر نیست.هانتر هست من دیدم رو بسته فقط نوشته گامو هانترقیمت هربسته هم اخرین بارکه دیدم 15500تومان بود 1ماه پیش.میخاستم بگیرم ولی دوربین رو باپرومگنوم تنظیم کردم وحوصله تنظیم دوباره رونداشتم اما این سری حتمی یه بسته میگیرم ببینم چه جوریه.
مخلصیمKhansariha (8)
یا علیKhansariha (256)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - مکس - 2013-12-29 10:22 PM

(2013-12-29 04:41 PM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوست من مکس عزیز شما جانب احتیاط رو بگیر وبده اسلحه رو سرویس کنن تا خدایی نکرده مشکل بد تری برات به وجود نیاد.من خودمم اگر واشررو تازه عوض نکرده بودم قطعا بازش میکردم ببینم مشکل ازکجا است.گفته من دلیل منطقی براش ندارم فقط تجربه کردم اینو شاید کس دیگه ای براش پیش نیومده باشه.درضمن بدزدن اسلحه مثلا همین پایین زدن به خیلی عوامل بستگی داره مثلا ممکن فنر شکسته باشه یا واشر خراب شده باشه یا دوربین ازتنظیم خارج شده باشه و... برای من هیچکدوم ازین عوامل نبود البته به دوربین هم شک دارم نمیدونم سرما رو دوربین هم اثر میزاره یانه باید از اساتید سایت سوال کنم.
به همین دلایلی که بهت گفتم حرف الکی نمیزنم که اره اسلحه سالمه وسرما باعثش میشه.بهترین کاری که میتونی بکنی این هست که خودت امتحان کنی یعنی تو سالن یا اگر حیاط دارین ازتو اتاق بشینی یه هدف بذاری تو حیاط اسلحه رو امتحان کنی رفیق.حتما نتیجه رو اینجا بگوKhansariha (8)
مخلصیمKhansariha (8)
یاعلیKhansariha (256)

از اینکه راهنماییم کردین ممنونم و در اولین فرصت براتون نتیجه را می گذارم.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - صادق قرنجیکی - 2013-12-30 07:44 AM

(2013-12-29 09:46 PM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
اقا salaeddinعزیز این پروهانتر نیست.هانتر هست من دیدم رو بسته فقط نوشته گامو هانترقیمت هربسته هم اخرین بارکه دیدم 15500تومان بود 1ماه پیش.میخاستم بگیرم ولی دوربین رو باپرومگنوم تنظیم کردم وحوصله تنظیم دوباره رونداشتم اما این سری حتمی یه بسته میگیرم ببینم چه جوریه.
مخلصیمKhansariha (8)
یا علیKhansariha (256)
درسته دوست عزیز ( آخه همش تو فکر این ساچمه های نایاب هستم که هوش از سرمون می پره خخخخخ ) نمی دونم ، با این ساچمه تجربه ای ندارم. اگه تهیه کردید حتما یه گروپ ازش تو فاصله حداقل 15 تا 20 متر با ساپورت مناسب بگیرید. ببینیم با سلاح شما چطوره؟
با تشکر از پیگیری شما Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - smails - 2013-12-31 07:31 AM

با سلام.دوستان همون طور که خودتون گفتید ساچمه پرو مگنوم برا شکار بهتر از گامو مچ جواب میده اخه من دیروز عصر روی دکل های برق فشار قوی که کفتر میشینه امتحان کردم و جواب داد.درضمن کسی از دوستان هست که بدونه این دکل ها چند متر هست

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - MILADSOBHI - 2013-12-31 10:05 AM

بلندی وبزرگی دکل وابسته است به مقدار ولتاژ انتقالی.شما می تونی تعداد مقره ها رو بشماری تا مقدار ولتاژ انتقالی رو بدست بیاری.400kv.230kv.132kv.63kv...هر چقدر ولتاژ بالاتر ارتفاع بیشترواز13متر شروع میشه.
اگه ازساچمه هانتر هم استفاده کنی بهتر ودقیقتر از پرو مگنوم جواب میده.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - MILADSOBHI - 2013-12-31 02:05 PM

3متر ربطی به ارتفاع ندار .3متر حریم تیر هست .یعنی تا3متری امواج خطر ناک داره.ودر مه وهوای بارانی می تونه تا 3متر قوس برقرار کنه.
دیگه داره تاپیک به بیراهه کشیده میشه.خواهشا دیگه بسه.تشکر

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - arshia - 2014-01-04 10:27 AM

با سلام خدمت دوستان گرامي
من يه شادو 1000 دارم كه تا حالا دو بار فنرش تو اين فصل شكسته كه فكر كنم بخاطر تغيير دما باشه .سوالي كه از دوستان دارم تا حالا كسي از فنر هاي ايراني براي تفنگش استفاده كرده ،خوب جواب ميده يا نه.
با تشكر