شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - saeedcom - 2013-11-22 04:56 AM

(2013-11-21 07:39 PM)اشکان نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-11-21 06:48 PM)saeedcom نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه ی دوستان .من قصد خرید تنفگ بادی گامو شادو 1000 رو دارم.تو اینترنت کلی تحقیق کردم خیلیا ناراضی و خیلیا راضی.من تا 400 تومان پول دارم میشه راهنماییم کنید؟درضمن این گپ (درست گفتم؟)چیه که میگن پلاستیکیه؟میشه بگید کجای تفنگه؟من زیاد شکار نمیرم شاید ماهی 1بار اونم در حد 30 تا نهایتا تیر بزنم.به نظرتون شادو واسه من خوبه؟با اطلاعاتتون کمک کنید بهترین انتخاب رو انجام بدم

سلام دوست عزیزم Khansariha (8)
ضمن عرض خوش آمد خدمت شما قطعه ای که در عکس زیر با خط قرمز مشخص شده است از پلاستیک ساخته شده
[تصویر: 13850498191.jpg]
اگر تاپیک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را مطالعه کنید خیلی از دوستان با این مقدار بودجه شادو1000 را به عنوان تفنگی که در رنج قیمتی خودش تفنگ خوبی است به دوستان دیگر پیشنهاد داده اند من و چند نفر از اطرافیانم که این تفنگ را در کالیبر 4.5داشته ایم با توجه به قیمت آن از عملکردش راضی بوده ایم . موفق باشید

سلام دوست عزیزم.دست گلت درد نکنه.ممنون که کمکم کردی

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - faramarz - 2013-11-22 02:51 PM

سلام دوستان.
من حدود 5 ساله که یه شادو 1000 گپ فلزی قدیمی دارم و یادمه موقعی که رفتم بخرم تازه شادو گپ پلاستیک امده بود و منم اونموقع نمیدونستم که موضوع این پلاستیکی بودن گپ یعنی چی خلاصه یه مغازه رفتم که تفنگ رو بخرم دوتا شادو داشت قیمتشون هم 180 تومن بود یه شانسی که اونجا اووردم این بود که هردوتا تفنگ که اوورد یکی مگسک سر لوله خراب بود و یکی و دستگاه نشانه روی گپ لوله خراب بود یعنی هروتاشون سیستم هدف گیریشون مشکل داشت و بجز اینا هم شادو دیگه نداشت.
خلاصه ناراحت از مغازه اومدم بیرون و فقط یه مغازه دیگه بود که شادو داشت بقیه همه چینی داشتن
خلاصه تا که رفتیم دیدم دوتا تفنگ تو ویترین مغازش هست ما هم خوشحال رفتیم تو مغازه تفگ رو قیمت کردیم دیدیم گفت 250 ما گفتیم فلان مغازه میده 180 پس چرا اینا این قیمت هستن؟
گفت که اینا گپ فلز هستن و دیگه پیدا نمیشن و از این حرفا خلاصه اخرش کلی چونه زدیم و 230 تومن خریدیم.یعنی 50 تومن از قیمت اونموقع شادو گپ پلاستیک بیشتر پول دادیم.
اوایل وحشتناک قوی و دقیق بود با تیرای نوک پهن گامو اصلی خیلی عالی میزد ولی بعد از 2 سال فنرش شکست و ما هم دادیم دس یه اشنامون که برام فنر مگنوم 350 داخلش بندازه و اونم فنر رو قیچی کرده بود و وبه تفنگ نسب کرد.خلاصه با اونم خوب بود ولی بعد یه سال اون فنر شکست و دادیم دس یه تعمیر کار که تفنگ رو درس کنه ولی اونجا که بردیم یه قعطه ای که موقع نصب فنر مگنوم 350 ازش ورداشته بود رو گم کرده بودم و تعمیر کار گفت که قطعش اینجا پیدا نمیشه و باید بده که تراشکار براش یه چیزی مثل همون بسازه خلاصه تفنگ درس شد ولی بازم ایندفعه فنر شکست.
و خودم براش فنر خریدم ولی فنر رو از تهش جمع میکرد و خراب میکرد باز یه فنر گامو اصلی خریدم ولی باز اینم مثل همون داره از تهش جمع میکنه از همون جایی که ماشه وصل میشه.
خلاصه با اینمه کاری که انجام دادم هیچ وقت قدرت و دقتش مثل اول نشد که نشد.
و فک کنم که مشکل جمع شدن فنر از همون قطه ای باشه که تراش کار براش ساخته بود.
حالا از شما میپرسم با این تفاصیر میارزه که برم اون قطعات اصلی و فنر و واشر سر پمپ رو بخرم و روش نصب کنم؟
به نظر شما مثل اولش میشه؟
یا ارزش نداره و پول دور ریختنه؟
شرمنده که سرتون رو درد اوردم.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Tomcat14 - 2013-11-22 03:22 PM

بله ارزش دارهKhansariha (8)
واشر سر پیستون دیانا27(اصل) براش بندازید،فنر هم اگه اصل دیانا27 گیر بیارید عالی میشهKhansariha (219).

اگه ممکنه یک عکس از تفنگتون قرار بدید(ترجیحا به صورت باز)تا بشه بهتر جواب داد.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - faramarz - 2013-11-22 08:14 PM

سلام دوستان.
اینم تعدادی عکس که همین العان از تفنگ گرفتم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینا رو ببینید بگید اگه ارزش داره برم برم دنبال وسایلاش و و بخرمشون.
ولی منکه دیگه امیدی به این تفنگ ندارم.Khansariha (226)
به نظرتون اگه وسایلاش رو بخرم و وصل کنم باز مثل روزه اول میشه؟
اسم قطعاتی که لازم داره رو بگید.
فردا برم ببینم که پیدا میشه یا نه.
با تشکر.Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - KRALMAGNUM - 2013-11-22 08:36 PM

اسلحه خوبیه. این قظعه که تراشکار واست درست کرده از اهنه؟

فنرم انقدر خراب نشده. واشر پیستون اصل دیانا 27 بنداز روش غوغا میکنه .
اگه قصد فروش داشتی یه پیام خصوصی بدهKhansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Tomcat14 - 2013-11-22 09:36 PM

(2013-11-22 08:14 PM)faramarz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.
اینم تعدادی عکس که همین العان از تفنگ گرفتم.

اینا رو ببینید بگید اگه ارزش داره برم برم دنبال وسایلاش و و بخرمشون.
ولی منکه دیگه امیدی به این تفنگ ندارم.Khansariha (226)
به نظرتون اگه وسایلاش رو بخرم و وصل کنم باز مثل روزه اول میشه؟
اسم قطعاتی که لازم داره رو بگید.
فردا برم ببینم که پیدا میشه یا نه.
با تشکر.Khansariha (8)
همونطور که قبلا عرض کردم ارزششو داره!
بله،اگه درست و حسابی سرویش کنید عالی میشه.
شما واشر پیستون اصل+فنر اصل دیانا 27 رو تهیه کنید و با مال خودتون تعویض کنید،مطمنا عالی میشه.
فقط یک سوال:؟
تو لولش چیزی فر نکردین(مثل میله ی آهنی یا...)یا لوله رو در معرض اتش قرار ندادید؟(اگه اینکارا رو نکردید،با تعویض قطعات مذکور و یک سرویس اساسی،دقت و قدرت سابق برمیگرده)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mohandesjavid - 2013-11-22 09:42 PM

(2013-11-22 04:56 AM)saeedcom نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-11-21 07:39 PM)اشکان نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-11-21 06:48 PM)saeedcom نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه ی دوستان .من قصد خرید تنفگ بادی گامو شادو 1000 رو دارم.تو اینترنت کلی تحقیق کردم خیلیا ناراضی و خیلیا راضی.من تا 400 تومان پول دارم میشه راهنماییم کنید؟درضمن این گپ (درست گفتم؟)چیه که میگن پلاستیکیه؟میشه بگید کجای تفنگه؟من زیاد شکار نمیرم شاید ماهی 1بار اونم در حد 30 تا نهایتا تیر بزنم.به نظرتون شادو واسه من خوبه؟با اطلاعاتتون کمک کنید بهترین انتخاب رو انجام بدم

سلام دوست عزیزم Khansariha (8)
ضمن عرض خوش آمد خدمت شما قطعه ای که در عکس زیر با خط قرمز مشخص شده است از پلاستیک ساخته شده
[تصویر: 13850498191.jpg]
اگر تاپیک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را مطالعه کنید خیلی از دوستان با این مقدار بودجه شادو1000 را به عنوان تفنگی که در رنج قیمتی خودش تفنگ خوبی است به دوستان دیگر پیشنهاد داده اند من و چند نفر از اطرافیانم که این تفنگ را در کالیبر 4.5داشته ایم با توجه به قیمت آن از عملکردش راضی بوده ایم . موفق باشید

سلام دوست عزیزم.دست گلت درد نکنه.ممنون که کمکم کردی

برادر گرامی بخر و خیالت راحت من یکی دارم کپشم پلاستیکی 5 ساله داره کار میده آلانم دسته پسرمه هنوز عالی کار میکنه فقط هر جا خریدی یه فنر و واشر دیانا 27 فابریکم براش بگیر دیگه عمری میشه!!!

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - faramarz - 2013-11-22 09:43 PM

سلام دوستان.Khansariha (8)
اره اون قطعه ای که تراشکار ساخته اهنیه.
مشکل از همون قطعس.فک کنم همون فنر رو جمع میکنه و خراب میکنه و تعمیر کار گفت که قطعش تو شهر ما پیدا نمیشه و منم دیگه دنبالش نرفتم.
ولی بقیه تفگ سالمه.
موقعی که فنر اصلی گامو رو براش خریدم یه دونه واشر سر پمپ دیانا هم براش خریدم که فروشنده گفت اصله و 15 تومن بابتش گرفت ولی یه بسته هم باهاش تیر نزدم که داغون شد و مجبور شدم همون واشر خود تفنگ رو دوباره بهش وصل کنم.Khansariha (367)
راستش قصد فروش رو که ندارم چون باهاش کلی خاطره دارم.
ولی اگه تفنگ جدید گرفتم شاید اینو بفروشم.
ولی العان نه.
سلام اقای Tomcat14 ببخشید اسمتون رو نمیدوستم.
نه لوله چون نور فلش موبایل بهش خورده و یخورده خاک گرفته اینطوری معلوم میشه و گرنه سالمه سالمه.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - KRALMAGNUM - 2013-11-22 09:50 PM

(2013-11-22 09:43 PM)faramarz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.Khansariha (8)
اره اون قطعه ای که تراشکار ساخته اهنیه.
مشکل از همون قطعس.فک کنم همون فنر رو جمع میکنه و خراب میکنه و تعمیر کار گفت که قطعش تو شهر ما پیدا نمیشه و منم دیگه دنبالش نرفتم.
ولی بقیه تفگ سالمه.
موقعی که فنر اصلی گامو رو براش خریدم یه دونه واشر سر پمپ دیانا هم براش خریدم که فروشنده گفت اصله و 15 تومن بابتش گرفت ولی یه بسته هم باهاش تیر نزدم که داغون شد و مجبور شدم همون واشر خود تفنگ رو دوباره بهش وصل کنم.Khansariha (367)
راستش قصد فروش رو که ندارم چون باهاش کلی خاطره دارم.
ولی اگه تفنگ جدید گرفتم شاید اینو بفروشم.
ولی العان نه.

دوست عزیز یه کاری کن. یه تیکه لوله سبز پیدا کن اندازه اهنو بگیر از قد منظورمه بعد ببر بزار روش اگه شد عکسش واست میزارم متوجه منظورم شیKhansariha (8).
اما فکر نکنم ایراد از این قظعه باشه.این قظعه فقظ صدای داخل تفنگو زیاد میکنه.

یا علی.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Tomcat14 - 2013-11-22 11:51 PM

(2013-11-22 09:43 PM)faramarz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام اقای Tomcat14 ببخشید اسمتون رو نمیدوستم.
نه لوله چون نور فلش موبایل بهش خورده و یخورده خاک گرفته اینطوری معلوم میشه و گرنه سالمه سالمه.
آقا فرامرز به این دلیل اون سوالو پرسیدم:گفتین دقت سابق رو نداره!
اگه لوله در معرض اتش قرار بگیره،به دلیل انبساط و انقباظ لوله و به طبع اون خان لوله،دقت خیلیییی کم میشه!
اگه جسم سخت هم بره تو لوله به خان اسیب میزنه و این هم باعث بی دقتی میشه.
اما خداروشکر مال شما هیچکدوم نیست و به راحتی قابل حله،یه سرویس بکنین عین قبل میشه،لوله رو هم یادتون نره پاک کنید.Khansariha (8)