شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - nasergafari - 2013-09-23 05:07 AM

سلام دوستان
اول ازهمه تشکرمیکنم ازهمه بخاطر راهنمایی هاتون واینکه تحملم کردین وبه سوالام جواب دادین.خوب رفتم فنرگرفتم به قیمت25تومن وجه رایج که اول عکسومیزارم بعدسوالام رومیپرسم.
[تصویر: 13798995661.jpg]
اول بگین این فنرچطوره خوبه؟بده؟همونطورکه توعکس معلومه 35حلقه است فقط اون 3mنمیدونم یعنی چی کسی میدونه بگه لطفا واندازش خوبه دیگه نه؟
این ازاین حالا موقع جا زدن فنربه فنرباید رغنی یاگریسی چیزی زده بشه یانه؟اگرگریس بایدزده بشه یه نوع خاص بایدباشه یاهرچی باشه فرقی نمیکنه؟
مخلصاتیمKhansariha (8)
یاعلیKhansariha (256)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - amirjoon - 2013-09-23 08:08 AM

دوست عزیز اون 3میل ضخامت سیم فنر هست
بهتره به فنر یکم گریس هم بزنید ترجیحا نوع نسوزش
این هم سایز فنی فنر شادو هست اگه اندازه های فنری که خریدین با این ارقام برابر باشه درسته

مشخصات
طول: 290 میلیمتر
قطر داخلی: 13،6 میلیمتر
قطر خارجی: 19،6 میلیمتر
ضخامت سیم: 3،0 میلیمتر

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - sabergholamian - 2013-09-23 11:12 AM

(2013-09-23 05:07 AM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
اول ازهمه تشکرمیکنم ازهمه بخاطر راهنمایی هاتون واینکه تحملم کردین وبه سوالام جواب دادین.خوب رفتم فنرگرفتم به قیمت25تومن وجه رایج که اول عکسومیزارم بعدسوالام رومیپرسم.
[تصویر: 13798995661.jpg]
اول بگین این فنرچطوره خوبه؟بده؟همونطورکه توعکس معلومه 35حلقه است فقط اون 3mنمیدونم یعنی چی کسی میدونه بگه لطفا واندازش خوبه دیگه نه؟
این ازاین حالا موقع جا زدن فنربه فنرباید رغنی یاگریسی چیزی زده بشه یانه؟اگرگریس بایدزده بشه یه نوع خاص بایدباشه یاهرچی باشه فرقی نمیکنه؟
مخلصاتیمKhansariha (8)
یاعلیKhansariha (256)

سلام_داداش مباركت باشه_ظاهرا فنر شادو خريدي كه گزينه ي مناسبيه،در كل براي هر سلاح فنري از قطعات خاص همون سلاح استفاده بشه بهتره حالا درجه كيفيتشو نميدونم اگه اصل باشه كه چه بهتر اگه چيني باشه ايشالا كه جنس خوبش باشه_فنراي نخجير اين جديدا تو بعضي مدلها خيلي بد توليد ميشن_من مدل ديانا 35 رو گرفتم كه بعد 100تا تير به 8تيكه تبديل شد_اصلا رنگ مفتولش روشن بود درصورتيكه يه 350نخجيرو قبلا داشتم كه سرخ و باكيفيت بود_هرچي فنرت سرختر باشه گمونم بهتره

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - nasergafari - 2013-09-23 02:34 PM

باسلام
دوستان بلاخره فنروتعویض کردم.موقع جازدن تنهایی نتونستم داداشم اومدکمک خخ.واشرهم که به گفته دوستان فعلاسالمه به همین دلیل عوض نکردم.به فنرگریس زدم نمیدونم چه نوعی هست ما برای گریس کاری بالابرمغازه استفاده میکردیم دم دست بود زدم بهش.یه خورده صدای تفنگ زیادشده که موردی نداره خوب میشه کم کم قدرتشم صندوق صدقه توخونمونو اهنی زدم کامل فرورفت ولی سوراخ نکرد.حالا بایدبرم دنبال تنظیم دوربین.
ازدوستانی که همراهی وراهنمایی کردن کمال تشکرودارمKhansariha (8)
یاعلیKhansariha (256)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - komail - 2013-09-23 03:14 PM

(2013-09-23 02:34 PM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام
دوستان بلاخره فنروتعویض کردم.موقع جازدن تنهایی نتونستم داداشم اومدکمک خخ.واشرهم که به گفته دوستان فعلاسالمه به همین دلیل عوض نکردم.به فنرگریس زدم نمیدونم چه نوعی هست ما برای گریس کاری بالابرمغازه استفاده میکردیم دم دست بود زدم بهش.یه خورده صدای تفنگ زیادشده که موردی نداره خوب میشه کم کم قدرتشم صندوق صدقه توخونمونو اهنی زدم کامل فرورفت ولی سوراخ نکرد.حالا بایدبرم دنبال تنظیم دوربین.
ازدوستانی که همراهی وراهنمایی کردن کمال تشکرودارمKhansariha (8)
یاعلیKhansariha (256)

مباركت باشه دادا Khansariha (8)
فعلا" دوربين نبند بزار فنر به آرامش برسه بعد ببند ، تا به دوربين آسيب نرسه .Khansariha (48)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - nasergafari - 2013-09-23 04:55 PM

سلام دوستان
دوباره منم.تفنگ دودمیکنه بعداز هرشلیک یکم دودداخل لوله جمع میشه.لگدش یکم زیادشده صدای فنرم گوشخراش شده هنوزگوشم داره زنگ میزنه.دوربینو بازکردم نتونستم تنظیم کنم هرباریه طرف میزد.چقدر طول میکشه تافنراروم شه تفنگ مگسک نداره دارم عذاب میکشم.عجب بدبختی این تعویض فنر
مخلصیمKhansariha (8)
یاعلیKhansariha (256)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - amirjoon - 2013-09-24 12:04 AM

(2013-09-23 04:55 PM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
دوباره منم.تفنگ دودمیکنه بعداز هرشلیک یکم دودداخل لوله جمع میشه.لگدش یکم زیادشده صدای فنرم گوشخراش شده هنوزگوشم داره زنگ میزنه.دوربینو بازکردم نتونستم تنظیم کنم هرباریه طرف میزد.چقدر طول میکشه تافنراروم شه تفنگ مگسک نداره دارم عذاب میکشم.عجب بدبختی این تعویض فنر
مخلصیمKhansariha (8)
یاعلیKhansariha (256)

دوست عزیز شما بعد اینکه جهت چک آپ پیستون و واشر رو باز کردین محفظه سیلندر و قطعات رو کامل تمیز کردین که هیچ گونه چربی یا روغن نداشته باشه؟
یا همینطور بعد چک کردن جا زدین رفت؟
اگه تمیز نکرده باشین هنگام جا زدن پیستون واشر پیستون کاملا آغشته به گریس یا روغن های پس مونده شده..به این خاطر دیزلینگ و لگد و صدای بالا دارید...

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - daneshyar - 2013-09-24 12:46 AM

(2013-09-23 04:55 PM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
مخلصیمKhansariha (8)
یاعلیKhansariha (256)
اگه میبینی دودش زیاده و بعد از جند تا شلیک از بین نمیره باید دوباره تفنگ رو باز کنی و پیستون و سیلندر و کامل با آب و صابون بشوری که چربی تقریبا از بین بره.
البته ممکنه این دود از لوله هم باشه احیانا اونجا رو روغن نزدی؟
لوله رو هم تمیز کن.
فنر یه 100 تا500 شلیکی طول میشکه رام بشه.
اگر عجله داری میتونی تفنگت رو مسلح کنی بزاری یه 10 دقیقه تا یه ساعتی بمونه تا زور فنر کم بشه.
البته این کار به ماشه فشار میاره و بهتره نکنی.
میتونی فنر رو دربیاری و تحت فشار بزاریش این طوری بهتره.
از گیره و بست و... برای جمع کردنش میتونی استفاده کنی.
به احتمال زیاد هم از گریس خوب استفاده نکردی از همین گریس های نسوز قرمز رنگ بزن.
به لول سر فنر هم گریس بزن خیلی تاثیر داره.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - nasergafari - 2013-09-24 04:54 AM

باسلام
امیرجان شب قبل که بازش کردم ببینم مشکل ازکجاست سیلندروپیستونوبابنزین شستم وبعدش یه9-10تیرباهاش زدم امروز که دوباره بازش کردم برای تعویض فنردیگه نشستم فکرکردم احتیاج نیست.فکرکنم اشتباه فکر کردم نه؟راستی خونه ما یه وضعی داره که نتونستم دلوروده تفنگو ول کنم روزمین چون فامیلاوبروبچس خراب کاروکنجکاوشون اینجا بودن.

دانشیارعزیزدودش خیلی نیست فقط دود داخل لوله جمع میشه بایدفوت کنم تولوله تا دودخارج بشه.داخل لوله هم روغن نریختم.راستش 20-30تا تیرهم زدم بازم دودمیکنه.درضمن یه بوی خاصی هم میده مثل تفنگای چینی یادتفنگ چینیم افتادم امروز یهو پشتم لرزید
حالاصبح میرم چندتا تیر میزنم اگرخوب نشد چاره ای نیست دوباره بازش میکنم میشورم وگریس نسوزمیگیرم میزنم.راستی چقدرباید گریس زدبه فنر من به دوسر ووسط فنر زدم ولی کم.
مخلصیمKhansariha (8)
یاعلیKhansariha (256)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - daneshyar - 2013-09-24 11:29 AM

(2013-09-24 04:54 AM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام
امیرجان شب قبل که بازش کردم ببینم مشکل ازکجاست سیلندروپیستونوبابنزین شستم وبعدش یه9-10تیرباهاش زدم امروز که دوباره بازش کردم برای تعویض فنردیگه نشستم فکرکردم احتیاج نیست.فکرکنم اشتباه فکر کردم نه؟راستی خونه ما یه وضعی داره که نتونستم دلوروده تفنگو ول کنم روزمین چون فامیلاوبروبچس خراب کاروکنجکاوشون اینجا بودن.

دانشیارعزیزدودش خیلی نیست فقط دود داخل لوله جمع میشه بایدفوت کنم تولوله تا دودخارج بشه.داخل لوله هم روغن نریختم.راستش 20-30تا تیرهم زدم بازم دودمیکنه.درضمن یه بوی خاصی هم میده مثل تفنگای چینی یادتفنگ چینیم افتادم امروز یهو پشتم لرزید
حالاصبح میرم چندتا تیر میزنم اگرخوب نشد چاره ای نیست دوباره بازش میکنم میشورم وگریس نسوزمیگیرم میزنم.راستی چقدرباید گریس زدبه فنر من به دوسر ووسط فنر زدم ولی کم.
مخلصیمKhansariha (8)
یاعلیKhansariha (256)
همون مقدار کم بزن.
از اونجایی که فنر قراره جمع بشه لول سرفنر برای زدن گریس بهتره.