شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - daneshyar - 2013-09-21 07:40 PM

(2013-09-21 02:43 PM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام خدمت همه شادوسواران عزیز
اقایه دوروزه یه مشکلی برای تفنگ ماپیش اومده خواب وخوراکوازماگرفته.دیروز از25متری درنوشابه رونتونستم بزنم درصورتی که قبلاتا30مترروراحت میزدم فکرکردم مشکل ازدوربینه امروزوقت شدرفتم ببینم مشکل چیه.قوطی واکس روازحدود25-26متری فقط یه ورشو سوراخ کردزورش نرسید ازاونورش دربره تیرم که یکی چپ یکی پایین یکی توهدف میزد.اگه اشتباه نکنم حالادیگه وقت تعویض فنروواشرباشه.امشب تفنگوبازمیکنم.ازدوستان کسی هست که بتونه واشر دیانا27اصل کاردرست ویه فنرمشتی برای شادودستوپاکنه؟راستی فنرخودشوبندازم بهتره یادیانا27؟هم ازلحاظ قدرت وهم دقت؟قیمتاشم بهم بگین لطفا.دستتون دردنکنه/
راستی تاحالا نزدیک 550تاساچمه پرومگنوم زدم تفنگمم نونخریدم نمیدونم قبلا چندتا شلیک داشته
یاعلی
اول از همه مطمئن شو که مشکلت از فنر و واشره بعد فکر تعویض باش.
ببین تفنگت نشتی نداره و واشر سه گلش سالمه؟
اگه خواستی واشر و فنر عوض کنی از همین فنر های نخجیر بگیر هم قیمتش مناسبه هم کیفیتش(فکر کنم زیر 20 تومن باشه) واشر دیانا رو یه سر به اقالو تو فردوسی بزن به احتمال زیاد داشته باشه.
500 تا شلیک خیلی زیاد نیست که بخوای فنر و واشر رو عوض کنی ولی حالا که میگی از قبل هم کار کرده ممکنه که خرابی از اونا هم باشه.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - nasergafari - 2013-09-22 02:06 AM

سلام
دوست خوبم اقادانشیارعزیز(معذرت میخوام اسم شریفتونونمیدونستم)خیلی ممنونم ازبابت راهنماییتون.حالا چندتاسوال دارم
1-واشرسه گل من نمیدونم چیه وکجای تفنگه
2-من یزدزندگی میکنم واینجا متاسفانه واشرنمیتونم پیدا کنم فنرواحتمال زیاد گیرم میاد ولی واشر فکرنکنم تازه همون فنرهم نمیخوام ازاینجا بگیرم چون به این فروشنده اعتماد ندارم یه بارم گفتم برای هرتفنگی که برای تعمیر میارن دونوع واشر داره12000تومنی و8000تومنی حالا دیگه خودتون حساب کنین اوضاع چقدر وخیمه
امشب تفنگوباز میکنم عکس میزارم ببینین چشه راهنماییم کنین
باتشکر

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - nasergafari - 2013-09-22 05:26 AM

خب رفقا پیله شدم همین امشب تفنگو بازکردم عکساشومیزارم اساتیدنظربدین ایرادمیتونه ازکجا باشه.اهان یه چیز موقع دراوردن فنرانتظارداشتم فنربپره بیرون ولی اینطورنشد پین هم خیلی راحت دراومد فقط بااچاریه نمه فشار دادم دراومد همینطور موقع جازدن فنر انتظار مقاومت فنرروداشتم ولی بازم راحت بادست فشارش دادم رفت سرجاش پینوزدم سرجاش این طبیعیه؟
اینم عکسها
[تصویر: 13798141241.jpg]
[تصویر: 13798142271.jpg]
[تصویر: 13798144581.jpg]
[تصویر: 13798146261.jpg]
[تصویر: 13798149341.jpg]
یاعلی

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - komail - 2013-09-22 08:46 AM

دوست عزيز سلام Khansariha (48)
از اين عكس كه ميبينم اينطور به نظر مياد كه فنر شكسته ،Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - صادق قرنجیکی - 2013-09-22 08:49 AM

دوست عزیز منتظر نظر اساتید و دوستان دیگه که برای شادو 1000 پیرهن پاره کردند باشید ، ولی اونجوری که می بینم و خودتون هم میگید که مقاومت برای جا زدن فنر نداشتید و از عکس فنر هم پیداست فنر جمع شده و ضعیف ، ولی عکس واشر زیاد واضح نبود ولی با همین عکس مشخصه زیاد آسیب ندیده و به نظر براتون یه مدت دیگه کار بکنه ، ولی حالا که می خواین یه تیون حسابی بکنید از فنر نخجیر و یه واشر دیانا 27 استفاده کنید تا تفنگتون نرم تر و قدرت قبلیشو بگیره ،
البته حساب هزینه رو هم داشته باشید : یه فنر اصل 27 (منظورم کیفیت بالا) حدود 40 تومن و واشر هم قیمتی برابر 25 هزار تا 50 هزارتومن براتون هزینه داره ، این هم برمی گرده به کیفیت های موجود در بازار - البته همه رو به حساب بازار تهران دارم میزنم - دوستانی که قیمت های بروز از اجناس رو دارند راهنمایی کنند Khansariha (48) دوستان تعداد حلقه های فنر رو شمردم اگه اشتباه نکرده باشم 32 حلقه بود ؟؟؟!!! درسته یا فنر زیاد جمع شده کوچیک به نظر میاد ؟
به نظر من استفاده از فنر نخجیر و یه واشر خوب دیانا براتون بهتر باشه که هزینه خیلی نره بالا ، Khansariha (48)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mozahem - 2013-09-22 10:15 AM

با سلام اقا ناصر مشکل از فنرت هست فنر شکسته و دور خودش پیچ خورده و رفته داخل از من هم همین مشکل رو داشت که با تعویض فنر و واشر مثل روز اولش شد در ضمن دیگه با تفنگ تیر نزن تا زمانی که فنرش رو تعویض نکردیKhansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - daneshyar - 2013-09-22 11:07 AM

بله همون طور که دوستان و اساتید گفتن فنرت خرابه و باید تعویض بشه.
واشرت هم ظاهرا سالمه ولی خوب تعویض بشه بهتره.
واشر سه گل هم همون واشری هست که سر لوله هست و به کپ سلاح وصل میشه.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - nasergafari - 2013-09-22 02:05 PM

باسلام
ازتمامی دوستان بابت راهنمایی هاشون کمال تشکر ودارم دستون دردنکنه.پس برم دنبال فنرنخجیروواشردیانا27برای تقویت بنیه
شادوجان.
خیلی ممنون کوچیک همه تونم هستم
یاعلی

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - nasergafari - 2013-09-22 07:55 PM

سلام دوستان
فنرنخجیربگیرم خوبه یافنر خودشادو.اینجا مغازه داره میده20تومن بگیرم

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - KRALMAGNUM - 2013-09-22 10:35 PM

(2013-09-22 07:55 PM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
فنرنخجیربگیرم خوبه یافنر خودشادو.اینجا مغازه داره میده20تومن بگیرم

اگه واسه تیون قدرت میخوای فنر نخجیر دیانا 35 بگیر با واشر پیستون دیانا 27.اگرم قدرت واست مهم نیست همون فنر نخجیر بگیر واسه شادو.