شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mozahem - 2013-09-05 09:15 AM

با سلان به دوستان کسی لوله 4.5 شادو سراغ نداره؟ اگر داره قیمت چند؟Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - ln 1 - 2013-09-05 09:52 AM

khoramdin عزیز منظور من دقیقا در انتهای فنر جایی که درون پیستون قرار میگیره هستش. قطعه ای که دوستان شبیه اون را برای تیون دیانا پیشنهاد کردند و به اسم واشر مرکزی شناخته میشه . در گامو هم همین واشر مرکزی با ابعادی بزرگ و وزن سنگین استفاده شده . در دیانا برای جلوگیری از ارتعاش فنر مورد استفاده داره ولی در شادو دقیقا عکس این کارکرد را نشون میده یعنی ارتعاش و ضربه را بیشتر میکند.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - صادق قرنجیکی - 2013-09-05 10:47 AM

منظورتون قطعه شماره 34280 تو نقشه فنی شادو هزار هستش ، نتونستم عکس واضح تری که باز شده قطعات باشه پیدا کنم ،
[تصویر: Gamo_Shadow_1000_esploso.gif]
Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - AREF . H . V - 2013-09-06 03:39 PM

یکی از بدترین ساچمه های دنیا شهابه و توصیه میکنم دیگه از این ساچمه ها یا به عبارتی آشغال استفاده نکنید چون نه تنها دقتش افتضاحه بلکه به خان تفنگتون صدمه میزنه . موفق باشید .Khansariha (48)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - key - 2013-09-08 11:35 PM

ای وای دوست عزیز این ساچمه های شهاب یه چیز افتضاحی هستند . رو تفنگت ننداز اینارو که لوله رو به گند میکشه . یه بار یه بسته گرفتم دو تا ساچمه شبیه هم توش نبود Khansariha (290)
نمیدونم چرا ته همشون کج بود . خداییش انگار کارگرش موقع بسته بندی یه گاز از ته هرکدوم گرفته بود
Khansariha (367)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - hamidlol - 2013-09-12 09:38 AM

واقعا به خان اسیب مبزنه؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - AREF . H . V - 2013-09-12 10:33 AM

(2013-09-06 11:38 PM)detonator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-06 03:39 PM)warrior نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی از بدترین ساچمه های دنیا شهابه و توصیه میکنم دیگه از این ساچمه ها یا به عبارتی آشغال استفاده نکنید چون نه تنها دقتش افتضاحه بلکه به خان تفنگتون صدمه میزنه . موفق باشید .Khansariha (48)

داداش ...... یه کم یواش تر....آشغال چیه؟؟؟(البته یه ذره آشغال هست)
ناسلامتی ماهم شهابیم !!!!
خخخخخخخخخخ
نه ولی جدا از شوخی وقتی که من این ساچمه رو خریدم،10 تاش رو واسه صفر کردن دوربین جدا کردم و بقیه رو ریختم دور...
البته وقتی 5 تا شلیک کردم ، بقیه رو هم ریختم دور ولی چون هم اسم بودیم قوطیش رو نگه داشتم!
البته درسته ساچمه شهاب به درد نمیخوره ولی خود شهاب فرق میکنه!!خخخخخخKhansariha (214)Khansariha (214)
اینم از 30 متری زدم:تقدیم به دوستان
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

، ببخشید اقا شهاب خخخخ
(2013-09-12 09:38 AM)hamidlol نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واقعا به خان اسیب مبزنه؟

، بله دوست عزیز به خان صدمه میزنه ساچمه ای که قیمتش ۱۵۰۰ خب حتما یه ریگی تو کفشش هست . جای این ۲۵۰۰ بده به ساچمه ایرانی نخجیر هم کیفیتش عالیه هم دقتش . هم تفنگت صدمه نمیبینه . امان از دست جنس بی کیفیت .موفق باشیدKhansariha (48)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - aminhunt - 2013-09-12 05:03 PM

سلام به همه دوستای گل. بچه ها عمو شادو دچار دیزلینگ شده. بعد از هر شلیک یه دود سفید رنگ از لولش میاد. مشکلش چیه؟ چکارش باید بکنم؟ ممنون از همه

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mohammadaskari - 2013-09-12 05:09 PM

(2013-09-12 10:33 AM)warrior نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-06 11:38 PM)detonator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-06 03:39 PM)warrior نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داداش ...... یه کم یواش تر....آشغال چیه؟؟؟(البته یه ذره آشغال هست)
ناسلامتی ماهم شهابیم !!!!
خخخخخخخخخخ
نه ولی جدا از شوخی وقتی که من این ساچمه رو خریدم،10 تاش رو واسه صفر کردن دوربین جدا کردم و بقیه رو ریختم دور...
البته وقتی 5 تا شلیک کردم ، بقیه رو هم ریختم دور ولی چون هم اسم بودیم قوطیش رو نگه داشتم!
البته درسته ساچمه شهاب به درد نمیخوره ولی خود شهاب فرق میکنه!!خخخخخخKhansariha (214)Khansariha (214)
اینم از 30 متری زدم:تقدیم به دوستان
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

، ببخشید اقا شهاب خخخخ
(2013-09-12 09:38 AM)hamidlol نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واقعا به خان اسیب مبزنه؟

، بله دوست عزیز به خان صدمه میزنه ساچمه ای که قیمتش ۱۵۰۰ خب حتما یه ریگی تو کفشش هست . جای این ۲۵۰۰ بده به ساچمه ایرانی نخجیر هم کیفیتش عالیه هم دقتش . هم تفنگت صدمه نمیبینه . امان از دست جنس بی کیفیت .موفق باشیدKhansariha (48)

سلام نخجیر نسبت به قیمتش خوبه دوست عزیز درست میگهKhansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - hamidlol - 2013-09-12 05:29 PM

سلام خیلی ممنون...Khansariha (8)

اینم یه گروپ 5 تیری با ساچمه شهاب تو 20 متری:

[تصویر: DSC_0370.jpg]

[تصویر: DSC_0373.jpg]

[تصویر: DSC_0375.jpg]